Recommended Posts

7 godzin temu, Mcarto napisał:

?? tzn adapter Bluetooth?

Tak, adapter pozwala tylko na słuchanie muzyki lub rozmowę telefoniczną, jak zwykły zestaw słuchawkowy. Od wzmacniania dźwięku jest aparat słuchowy albo podsłuch. Aczkolwiek da się tak zrobić jak ty mówisz, żeby mikrofon w adapterze zbierał głosy z otoczenia i podawał je na słuchawki. Wymagana jest tylko specjalna aplikacja, np. All That Recorder, która umożliwia opcję monitorowania podczas nagrywania dźwięku. Opóźnienie to tak ok. 0,5 sekundy, po bluetooth. Ogólnie sam adapter do tych słuchaweczek jest naprawdę spoko i przy bieganiu trudno rozróżnić kompresję aptX od kabla, a komfort nieporównywalnie większy po bluetooth. Zasięg też bardzo spoko, na pewno jest to 10m.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, bartek325 napisał:

Tak, adapter pozwala tylko na słuchanie muzyki lub rozmowę telefoniczną, jak zwykły zestaw słuchawkowy. Od wzmacniania dźwięku jest aparat słuchowy albo podsłuch. Aczkolwiek da się tak zrobić jak ty mówisz, żeby mikrofon w adapterze zbierał głosy z otoczenia i podawał je na słuchawki. Wymagana jest tylko specjalna aplikacja, np. All That Recorder, która umożliwia opcję monitorowania podczas nagrywania dźwięku. Opóźnienie to tak ok. 0,5 sekundy, po bluetooth. Ogólnie sam adapter do tych słuchaweczek jest naprawdę spoko i przy bieganiu trudno rozróżnić kompresję aptX od kabla, a komfort nieporównywalnie większy po bluetooth. Zasięg też bardzo spoko, na pewno jest to 10m.

Szkoda - widziałem kiedyś reklamę czy opis podobnego rozwiązania i dlatego podpytuję czy nie można do KZ ZST podczepić specjalnego kabla, czy w ogóle coś takiego jest. Fajna sprawa w pracy bo nie trzeba wyciągać słuchawek tylko się przełączasz;).

Hmm czytałem o aptx ale mój telefon nie posiada tego kodeka i pozostaje goły bluetooth 4.1? ale do streamingu mp3 poza domem czy w pracy i tak wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak dokładnie

11 godzin temu, Mcarto napisał:

?? tzn adapter Bluetooth?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale pewnie ma kodek SBC. Trochę słabszy od aptX ale zdaje egzamin. Jest to kodek opracowany przez Sony 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu się dojechał srebrny kabelek i słuchawki jak dla mnie brzmią inaczej.

Ogólnie z piankami już grały nieźle tylko z lekkim przymuleniem. Z nowym kabelkiem efekt przymulenia zszedł, są trochę jaśniejsze, wydają się grać wiekszą V i nie wiem czemu ale jak dla mnie basu przybyło? może tylko jest wyraźniejszy przez to, że poprawiła się kontrola? ale dobieram go jako mocniejszy a bałem się spadku. 

Chyba sobie jeszcze jedne sprawię w razie czego;) fajne niemęczące doki - za to je lubię.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, polialive napisał:

Mam pytanie, czy czarne ZST różnią się czymś od kolorowych? Przy kolorowych dodają napis "PRO" dlatego pytam :)

Gorzej się sprzedawały od czarnych, "PRO" ma za zadanie zwiększyć sprzedaż... trzeba się jakoś pozbyć zapasów ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pol roku uzywania na zmiane z kilkoma innymi iemami wlasnie przestala mi grac jedna sluchawka w zst. Przepialem kabel i to nie jego wina. Dlugowieczne to one nie sa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam na zbyciu cały zestaw ZST: słuchawki, srebro i Bluetooth. Nówka, ten ostatni nawet nie wyjęty z pudełka.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpowie ktoś jak grają w porównaniu do Carbo Tenore? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

Edytowane przez beybus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak wypadają przy Tenorkach? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

Mi osobiście KZ bardziej podchodzą niż Tenorki.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak wypadają przy Tenorkach? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

Zgadzam się z przedmówcą, przy czym zaznaczę, że ZST wypadają zdecydowanie łatwiej...

Unseal, I mean.

Edytowane przez hit the road

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak grają w porównaniu do Carbo Tenore? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

ZST mają na pewno więcej basu, są bardziej zwarte i ciemniejsze, mniejsza scena, większa V-ka. Tenorki mają więcej powietrza, dla mnie są bardziej uniwersalne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@zbrojny1 "ładnością" się różnią i wygląda jakby ten srebrny był bez odcinków pamięciowych, a poza tym ich różność w brzmieniu nie do odróżnienia ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 17.10.2017 o 18:23, brunnerius napisał:

@zbrojny1 "ładnością" się różnią i wygląda jakby ten srebrny był bez odcinków pamięciowych, a poza tym ich różność w brzmieniu nie do odróżnienia ;) 

Mój też wyglądał na taki który nie ma odcinków pamięciowych ale niestety je posiada.

Wybrałem jeden z tańszych z oferty Aliexpress i wszystko gra jak powinno... no może z tym że nie siedzi tak mocno jak oryginał i raz mi słuchawka odpadła w kieszeni ale nie ma tragedii ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta