Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez w nich wokal sie nigdzie nie chowa. Moze brak wyostrzenia na wyzszej srednicy ludzie odbieraja jako wycofanie... No i napewno w gre wchodzi jeszcze kwestia odpowiednich tipsow. Mi pasuja stock'owe - nie wchodza za gleboko przez co seal nie jest idealny, ale tez dzieki temu graja rowno i maja swietna scene i separacje.

Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ta butelczyna w inne ręce powinna iść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsy wyglądają jak wyglądają, mimo to mi tam bardzo pasują a używam największych.

Dxwiękowo podobne odczucia.

U mnie to samo, pierwsze pojedyncze tipsy, które mi podpasowały. Myślę, że pomagają w tym ciężarki na kablach, fajny pomysł. No i jakościowo są de best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodnie, zresztą z Triplami też nie miałem kłopotu. Może kup sobie Klipsch Custom 3- mają tulejkę 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie KZ ZST idealnie wpasowały się do ucha. Są wygodniejsze od Triple. Przy normalnie opuszczonym kabelku lekko mikrofonuje, trzeba puszczać pod kurtką lub przypinać klipsem. OTE też są wygodne. Żeby nosić OTE przepinam wtyki. W moich KZ ZST te wtyki lekko się przepinają i siedzą pewnie, gdzieś w statusach chyba ludzie pisali, że musieli je zaginać, piłować.

OTE kabelek nie mikrofonuje. Tipsy oryginalne średni rozmiar mi pasują, nie wchodzą głęboko, ale zatykają ucho i seal jest Próbowałem z tipsami hybrids od Sony, ale dźwięk był gorszy.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie KZ ZST idealnie wpasowały się do ucha. Są wygodniejsze od Triple. Przy normalnie opuszczonym kabelku lekko mikrofonuje, trzeba puszczać pod kurtką lub przypinać klipsem. OTE też są wygodne. Żeby nosić OTE przepinam wtyki. W moich KZ ZST te wtyki lekko się przepinają i siedzą pewnie, gdzieś w statusach chyba ludzie pisali, że musieli je zaginać, piłować.

OTE kabelek nie mikrofonuje. Tipsy oryginalne średni rozmiar mi pasują, nie wchodzą głęboko, ale zatykają ucho i seal jest Próbowałem z tipsami hybrids od Sony, ale dźwięk był gorszy.

one nie są standardowo pod OTE??

zwykłe doki niczym się nie różnią aplikacją od innych także kwestia wielkości gumek

jedynie gdzie widzę cenę tych słuchawek to wykonanie tej siateczki nie jest idealne :/

za 12$ to jest prezent dla fanów muzyki

all999 je pierwszy kupił ja się nie odważyłem przez tą próbę podróbki A$K - nie miało prawa grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba zamówię z ciekawości te tipsy.

 

Brzmieniowo dla mnie KZ ZST bajka i to nie tylko jak za tę cenę. Też myślałem, że ten hype trochę będzie na wyrost, jak na przykład hype Level In ear. A brzmienie można powiedzieć przerosło moje oczekiwania.

Nie wiem też skąd opinie o przesadzonym basie, naprawdę nie ma się czego czepiać. Średnica fajna, wokal bliższy w Triple, które są chyba trochę bardziej muzykalne, ale różnice nieduże, zależy co się włączy i co się słucha, góry nie brakuje. Może nie będą najlepsze dla zagorzałych fanów ostrzejszych Etów, ale poza tym są uniwersalne. Holografia dobra, świetnie to słychać np. na Caislean Oir z płyty "Macalla" Clannad. Może wokal tam brzmi potężniej i jest lepsza głębia na Triple, ale na KZ ZST jest lepsze zrównoważenie pasm.

Na razie na FiiO X5 i T4G wszystkiego słucha mi się dobrze, zarówno elektroniczne brzmienia jak i naturalne.


 

Mnie KZ ZST idealnie wpasowały się do ucha. Są wygodniejsze od Triple. Przy normalnie opuszczonym kabelku lekko mikrofonuje, trzeba puszczać pod kurtką lub przypinać klipsem. OTE też są wygodne. Żeby nosić OTE przepinam wtyki. W moich KZ ZST te wtyki lekko się przepinają i siedzą pewnie, gdzieś w statusach chyba ludzie pisali, że musieli je zaginać, piłować.

OTE kabelek nie mikrofonuje. Tipsy oryginalne średni rozmiar mi pasują, nie wchodzą głęboko, ale zatykają ucho i seal jest Próbowałem z tipsami hybrids od Sony, ale dźwięk był gorszy.

one nie są standardowo pod OTE??

zwykłe doki niczym się nie różnią aplikacją od innych także kwestia wielkości gumek

jedynie gdzie widzę cenę tych słuchawek to wykonanie tej siateczki nie jest idealne :/

za 12$ to jest prezent dla fanów muzyki

all999 je pierwszy kupił ja się nie odważyłem przez tą próbę podróbki A$K - nie miało prawa grać :)

 

Nie wiem, być moze tak. Wtyki są zagięte jak do OTE i są te obciążniki. Ja podpinałem je na dwa sposoby, tak i tak.

 

No fakt, siateczka jest trochę nierówno wklejona jak się przypatrzeć, ale ważne żeby się trzymała.

Wykonanie w takiej cenie i tak poza tym jest OK. A brzmienie za nieporównywalnie więcej.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak z wygodą KZ? Jak w Triplach nie wytrzymałem, to tu też lepiej nie będzie?

Duże mają te tulejki.

 

KZ spore są ale mają bardziej ludzki kształt. Wygode KZ oceniam na 7 a triple na 4 w skali do 10.

 

 

Zastanowiłem się nad tym głębiej i KZ na oryginalnych tipsach dostają odemnie 1 (jeden, coś ala szkolna "pała") za wygodę. Chropowate tipsy powodowały u mnie ból ucha po 30 minutach i czułem że mam kanał podrażniony potem przez 2 dni pomimo że ich nie używałem. Po zmianie tipsów mają 7, jakby się ktoś zastanowiał to 10 za wygodę mają audeo bo po prostu zapominam że je mam w uchu. Szokujące pewnie dla wielu osób ale etymoticom na dużych choinkach moge spokojnie dać 9 ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności