Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze że te kable produkcji KZ są kiepawe, do ZST używam srebrnego ale nie urywa tyłka zaś do ZS6 mam plastics one i jest o niebo wygodniejszy (koszt 100zł w custom art, nie wiem gdzie taniej kupić) i do zst też bym sobie go sprawił. Czekam na ZSR, jak mi się spodobają to się szarpnę na 100zł i kupię drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rayfe napisał:

Powiem szczerze że te kable produkcji KZ są kiepawe, do ZST używam srebrnego ale nie urywa tyłka zaś do ZS6 mam plastics one i jest o niebo wygodniejszy (koszt 100zł w custom art, nie wiem gdzie taniej kupić) i do zst też bym sobie go sprawił. Czekam na ZSR, jak mi się spodobają to się szarpnę na 100zł i kupię drugi. 

 

Kabel z CA który posiadasz to jest ten? 

 

https://thecustomart.com/shop/accessories/2-pin-cable/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2018 o 17:27, LuQi napisał:

 

Kabel z CA który posiadasz to jest ten? 

 

https://thecustomart.com/shop/accessories/2-pin-cable/

Tak jest, zgadza się :) Możesz podpytać jeszcze innych posiadaczy customów od CA jak im się te kable podobają ;) Ale są dosyć mocne, bardzo wygodne i podobno dobre brzmieniowo w porównaniu z innymi alternatywami :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pasują do ZST i do UE TRIPLE.FI 10. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo to wychodzi to samo, w linku co podałem jest komplet 6 par, ale średnica wewnętrzna pianek tych co ja kupowałem to 5-7mm i właśnie teraz sprawdziłem,że jest na styk, 4,9mm może być za mało

ale polecam spiral dot, od kiedy Vaiet mnie przekonał, potem sprezentował parę, pianki poszły do szuflady:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chico99 napisał:

cenowo to wychodzi to samo, w linku co podałem jest komplet 6 par, ale średnica wewnętrzna pianek tych co ja kupowałem to 5-7mm i właśnie teraz sprawdziłem,że jest na styk, 4,9mm może być za mało

ale polecam spiral dot, od kiedy Vaiet mnie przekonał, potem sprezentował parę, pianki poszły do szuflady:P

Czy te spiral doty zmieniają brzmienie ZST?

Dnia 12.02.2018 o 19:15, rayfe napisał:

Tak jest, zgadza się :) Możesz podpytać jeszcze innych posiadaczy customów od CA jak im się te kable podobają ;) Ale są dosyć mocne, bardzo wygodne i podobno dobre brzmieniowo w porównaniu z innymi alternatywami :)

@rayfe czy ten kabelek z CA zmienił w jakiś sposób brzmienie ZS6 w porównaniu do kabla stockowego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@usefrom

Po więcej info nt. spiral dot musisz się odezwać do Vaieta. On zdaje się je odkrył:) i najdłużej używa. Ja mam na razie jedną parę, właśnie od Vaieta, w rozmiarze L( co jest ważne ale później o tym). Całe opakowanie (3 pary) już jest w zamówieniu u Marasa:) Jest dokładnie tak jak napisał Marek w opisie swojej aukcji.

Mogę dodać, że silikon jest bardzo miękki, przyjemny i dobrze się w uchu układa. W moim przypadku trafiłem w rozmiar (L). Co jest ważne, nakładki nie trzeba wciskać głęboko tylko lekko włożyć:P jakkolwiek to brzmi;) Wtedy silikon szczelnie wypełnia kanał słuchowy. Mniejszy, źle dobrany, rozmiar spowoduje potrzebę głębszego włożenie oraz zmianę kształtu nakładki. Ucierpi na tym jakość dźwięku.

Jako, że mam, na razie, tylko jedną parę, to była zabawa z przekładaniem. Sprawdziłem je na flcs, ie80, rh ma750 i właśnie ZST. Za każdym razem uzyskiwałem poprawę dźwięku.

Tak mi się jeszcze nasunęło, może być problem z ciężkimi dokami bez możliwości poprowadzenie kabla za uchem. słuchawki mogą wtedy wypadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@sirJax

Powinny zagrać dobrze. W moim przypadku KZ spisują się znakomicie. Mam KZ ZST pro, KZ ZSR, KZ ZS6. Grają dobrze nawet z moimi tanimi dapami: Hidizs AP60 II, NiNTAUS X10. Z fonem LG też dawały radę. Są łatwe do napędzenia. Jest trochę ostro ale w sumie ok. No oczywiście najlepiej grały mi z pionkiem xdp-100r:) Z AK70 też będzie dobrze.

Przy symbolicznej cenie doków warto je trochę doinwestować. Lepszy kabelek i oczywiście silikony spiral dot. Zmiany znacząco wpływają na ich charakter dźwięku.

foto_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

139zł to nie dużo w sumie :)

Mam problem ze złożeniem ich do kupy z kabelkiem... chyba już wiem.

Moja wersja jest z tulejką pamięciową.

 

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sirJax napisał:

Trzeba było się odezwać do bigmarasa, na pewno ma L-ki tylko niewystawione. Ma też zniżki dla forumowiczów:) Jesteś pewny że twój rozmiar to L ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sirJax napisał:

Znalazłem coś takiego,  czy będzie pasować do KZ ZST?


http://s.aliexpress.com/iIBZJfAj?fromSns=+BlueMail
 

Nie bo ZST maja piny 0,75. 0.78 to do UE TRIPLE.FI 10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

Trzeba było się odezwać do bigmarasa, na pewno ma L-ki tylko niewystawione. Ma też zniżki dla forumowiczów:) Jesteś pewny że twój rozmiar to L ?:P

Napisałem zapytanie przez allegro o Lke, a mniejszy to ML czy od razu M?

Generalnie te z zestawu KZ ZST najlepiej mi chyba pasują te nałożone na słuchawki,  czyli środkowy rozmiar, te większe też fajnie, ale trochę zabierają góry co by było ok, tylko bas mi mniej leży w tych dużych i dźwięk bliżej ucha/głowy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sirJax napisał:

Napisałem zapytanie przez allegro o Lke, a mniejszy to ML czy od razu M?

Generalnie te z zestawu KZ ZST najlepiej mi chyba pasują te nałożone na słuchawki,  czyli środkowy rozmiar, te większe też fajnie, ale trochę zabierają góry co by było ok, tylko bas mi mniej leży w tych dużych i dźwięk bliżej ucha/głowy . 

Pisz do niego bezpośrednio, przedstaw się, że jesteś z forum.mp3store - Marek Raczyński info@audioheaven.eu . Jak nie będzie odpowiedał to ponów maila, chłop jest bardzo zapracowany:P.

L>ML>M. Może Twój rozmiar to ML ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

Nie bo ZST maja piny 0,75. 0.78 to do UE TRIPLE.FI 10 

A nie jest odwrotnie ? Kabelki do KZ mają właśnie wieksze wtyczki niż oryginalne do Triple.fi. 

Sprzedawcy na aliexpress podwali, że do KZ są 0,75 mm ale sprawdzałem i są ewidentnie większe niż te do triple.fi. 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

A nie jest odwrotnie ? Kabelki do KZ mają właśnie wieksze wtyczki niż oryginalne do Triple.fi. 

Sprzedawcy na aliexpress podwali, że do KZ są 0,75 mm ale sprawdzałem i są ewidentnie większe niż te do triple.fi. 

Chyba że były różne gniazda. Mój kabel srebrny od ZST pasuje do Triple a odwrotnie nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie występuje a miałem prawie równocześnie nowe egzemplarze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności