Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przyszły mi dzisiaj ZST zamówione 11.11 z tej aukcji na aliexpress. Mam jednak wątpliwości co do ich oryginalności i proszę Was o pomoc by to ustalić.

Co budzi moje wątpliwości:

1. Białe pudełko - dotychczas widziałem KZ-ty wyłącznie w czarnych opakowaniach, niezależnie od modelu. Czy coś się ostatnio zmieniło?

2. Specyfikacja słuchawek z tyłu opakowania

Impedance: 10 Ω

Inne źródła podają 16 Ω

 

Co o tym sądzicie? 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

IMG_20171130_200101.jpg

IMG_20171130_200112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ktoś miałby podrabiać tak tanie doki xD oryginały na 99%.

Chociaż dla pewności wrzuć foty samych słuchawek 

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się to podejrzane, ale może dla jakiegoś Chińczyka to interes życia

Link do fotek: https://photos.app.goo.gl/EkisCL8YuwTOTL7r1

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Po co ktoś miałby podrabiać tak tanie doki xD oryginały na 99%.

Chociaż dla pewności wrzuć foty samych słuchawek 

Od sześciu lat użytkuję e-papierosy, kiedyś Chińczycy podrabiali Baterie do papierosów które kosztowały 10$. Na zewnątrz - po obudowie były nie do rozpoznania, różniły się znacząco bebechami. Cena jednostkowa nie jest barierą, przy dużej sprzedaży to jest interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bialy_Wilk rzuć te glikolowe dziadostwo. Lepiej już zwykły papieros lub Iquos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grzyb napisał:

Czy przez ten kabelek bluetooth z pilotem można normalnie prowadzić rozmowy jak przez zestaw słuchawkowy? Czy to tylko pilot do sterowania muzyką?

Tak, rozmowy działają bezproblemowo. Mikrofon jest wbudowany w pilot.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś że ten kabelek jest z czystego srebra zrobiony? Nie miedź srebrzona tylko samo srebro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły moje KZ ZST. Pierwsze wrażenie pozytywne :D Ale do ibasso IT03 im jednak daleko oj daleko. Ma ktoś sprawdzonego majfrienda  od srebrnego kabelka?

 

PS> do oryginalengo kabelka nic nie mam oprócz.... efektu mikrofonowego. Niestety oswoiłem się z dobrą jakościa kabelka IT03 i ciężko jest :/

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oryginalne tipsy strasznie ugniatały. Sony hybrids były ok, ale wypadały podczas biegania, bo jednak słuchawki są dość spore i słabo wchodzą w kanał uszny. Teraz mam Comply TS-400 i jest idealnie. Czemu nikt nie mówił, że jest coś takiego jak pianki xD

Edytowane przez bartek325
Wasze słabe serwery/skrypty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie to cudo i moje to też jakieś podróbki :P Zdecydowanie... Już dawno nie słyszałem gorzej grających słuchawek.

Wykonanie, jak za słuchawki za kilkanaście dolarów, jest na wyśmienitym poziomie. Są też całkiem szczegółowe, mają niezłą scenę z dobrze czytelnym podziałem na kolejne plany - chociaż nie ma tu holografii jak w słuchawkach z wyższej półki, dźwięk przede wszystkim siedzi w głowie. I to tyle jeśli chodzi o zalety.

Basu jest sporo, ale takiego rozlazłego i misiowatego, jakiego nie lubię. Natomiast góra pasma, to koszmar. Syczące, zapiaszczone, absolutnie niemuzykalne. To są takie słuchawki gdzie chyba na siłę starano się podkreślić analityczność - która w tym przedziale cenowym może robić wrażenie - ale muzyki to - przynajmniej mnie - słuchać na tym ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Kupiłem sobie to cudo i moje to też jakieś podróbki :P Zdecydowanie... Już dawno nie słyszałem gorzej grających słuchawek.

Wykonanie, jak za słuchawki za kilkanaście dolarów, jest na wyśmienitym poziomie. Są też całkiem szczegółowe, mają niezłą scenę z dobrze czytelnym podziałem na kolejne plany - chociaż nie ma tu holografii jak w słuchawkach z wyższej półki, dźwięk przede wszystkim siedzi w głowie. I to tyle jeśli chodzi o zalety.

Basu jest sporo, ale takiego rozlazłego i misiowatego, jakiego nie lubię. Natomiast góra pasma, to koszmar. Syczące, zapiaszczone, absolutnie niemuzykalne. To są takie słuchawki gdzie chyba na siłę starano się podkreślić analityczność - która w tym przedziale cenowym może robić wrażenie - ale muzyki to - przynajmniej mnie - słuchać na tym ciężko.

 

 Z czego słuchasz ZST?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

 

 Z czego słuchasz ZST?

 

Samsung P3, Sony X1050, telefon Xperia.

Pierwszą rzeczą jaką zacząłem na nich słuchać był 'Król Roger', to po prostu mnie odrzuciło. Podłączyłem potem do odtwarzacza DT770 32 i to była po prostu różnica klas - zacząłem słyszeć muzykę a nie jakiś jazgot. Doszedłem do wniosku, że one jednak są do innego typu muzyki i jak sobie tak poskakałem po różnych płytach, to było różnie - od nieciekawie (głos Leonarda Cohena, do już całkiem nieźle - Pink Floyd), więc zależy od realizacji danej płyty. Ale na pewno to nie moja bajka.

 

Z tipsami jeszcze poeksperymentuję, ale mi nie przeszkadza ilość góry (bo tej np. w td770 jest więcej) tylko jej jakość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są słuchawki do jakiejś techniawki itp.

Jak je tu skrytykowałem za niesłuchalny przekaz koncertu wiolonczelowego, to się dowiedziałem, że na szczęście prawie nikt takiej muzyki nie słucha. Tak więc musisz się pogodzić z tym, że słuchając opery jesteś miałkim plebsem i nie dla psa kiełbasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności