Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mcarto napisał:

?? tzn adapter Bluetooth?

Tak, adapter pozwala tylko na słuchanie muzyki lub rozmowę telefoniczną, jak zwykły zestaw słuchawkowy. Od wzmacniania dźwięku jest aparat słuchowy albo podsłuch. Aczkolwiek da się tak zrobić jak ty mówisz, żeby mikrofon w adapterze zbierał głosy z otoczenia i podawał je na słuchawki. Wymagana jest tylko specjalna aplikacja, np. All That Recorder, która umożliwia opcję monitorowania podczas nagrywania dźwięku. Opóźnienie to tak ok. 0,5 sekundy, po bluetooth. Ogólnie sam adapter do tych słuchaweczek jest naprawdę spoko i przy bieganiu trudno rozróżnić kompresję aptX od kabla, a komfort nieporównywalnie większy po bluetooth. Zasięg też bardzo spoko, na pewno jest to 10m.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartek325 napisał:

Tak, adapter pozwala tylko na słuchanie muzyki lub rozmowę telefoniczną, jak zwykły zestaw słuchawkowy. Od wzmacniania dźwięku jest aparat słuchowy albo podsłuch. Aczkolwiek da się tak zrobić jak ty mówisz, żeby mikrofon w adapterze zbierał głosy z otoczenia i podawał je na słuchawki. Wymagana jest tylko specjalna aplikacja, np. All That Recorder, która umożliwia opcję monitorowania podczas nagrywania dźwięku. Opóźnienie to tak ok. 0,5 sekundy, po bluetooth. Ogólnie sam adapter do tych słuchaweczek jest naprawdę spoko i przy bieganiu trudno rozróżnić kompresję aptX od kabla, a komfort nieporównywalnie większy po bluetooth. Zasięg też bardzo spoko, na pewno jest to 10m.

Szkoda - widziałem kiedyś reklamę czy opis podobnego rozwiązania i dlatego podpytuję czy nie można do KZ ZST podczepić specjalnego kabla, czy w ogóle coś takiego jest. Fajna sprawa w pracy bo nie trzeba wyciągać słuchawek tylko się przełączasz;).

 

Hmm czytałem o aptx ale mój telefon nie posiada tego kodeka i pozostaje goły bluetooth 4.1? ale do streamingu mp3 poza domem czy w pracy i tak wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie ma kodek SBC. Trochę słabszy od aptX ale zdaje egzamin. Jest to kodek opracowany przez Sony 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu się dojechał srebrny kabelek i słuchawki jak dla mnie brzmią inaczej.

Ogólnie z piankami już grały nieźle tylko z lekkim przymuleniem. Z nowym kabelkiem efekt przymulenia zszedł, są trochę jaśniejsze, wydają się grać wiekszą V i nie wiem czemu ale jak dla mnie basu przybyło? może tylko jest wyraźniejszy przez to, że poprawiła się kontrola? ale dobieram go jako mocniejszy a bałem się spadku. 

Chyba sobie jeszcze jedne sprawię w razie czego;) fajne niemęczące doki - za to je lubię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, polialive napisał:

Mam pytanie, czy czarne ZST różnią się czymś od kolorowych? Przy kolorowych dodają napis "PRO" dlatego pytam :)

Gorzej się sprzedawały od czarnych, "PRO" ma za zadanie zwiększyć sprzedaż... trzeba się jakoś pozbyć zapasów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak wypadają przy Tenorkach? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

Mi osobiście KZ bardziej podchodzą niż Tenorki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak wypadają przy Tenorkach? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

 

Zgadzam się z przedmówcą, przy czym zaznaczę, że ZST wypadają zdecydowanie łatwiej...

Unseal, I mean.

Edytowane przez hit the road
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beybus napisał:

Podpowie ktoś jak grają w porównaniu do Carbo Tenore? Jest sens wymieniać na ZST? Player to Benjie s5 jak coś.

 ZST mają na pewno więcej basu, są bardziej zwarte i ciemniejsze, mniejsza scena, większa V-ka. Tenorki mają więcej powietrza, dla mnie są bardziej uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.10.2017 o 18:23, brunnerius napisał:

@zbrojny1 "ładnością" się różnią i wygląda jakby ten srebrny był bez odcinków pamięciowych, a poza tym ich różność w brzmieniu nie do odróżnienia ;) 

Mój też wyglądał na taki który nie ma odcinków pamięciowych ale niestety je posiada.

Wybrałem jeden z tańszych z oferty Aliexpress i wszystko gra jak powinno... no może z tym że nie siedzi tak mocno jak oryginał i raz mi słuchawka odpadła w kieszeni ale nie ma tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Parę dni temu w końcu do mnie doszły. Podpiąłem je do Pionka i grają całkiem fajnie, jednak na kolana nie pozwalają. Czekam też na wcześniej zamówiony kabel, bo słuchawki doszły pierwsze.

 

Na chwilę obecną największą ich wadą jaką odnotowałem są gumki. Muszę je wymienić na coś normalnego...

Coś polecacie? Warto jest inwestować w Comply?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wdwdr napisał:

Na chwilę obecną największą ich wadą jaką odnotowałem są gumki. Muszę je wymienić na coś normalnego...

Coś polecacie? Warto jest inwestować w Comply?

To zależy jakiego brzmienia oczekujesz. Ja używam z tymi Comply .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zastanawiam się nad kupnem tych słuchawek. 

W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy dalej opłaca się kupić te słuchawki czy jest coś nowego, lepszego w tej cenie?

2. Czy dokupić od razu ten srebrny kabelek?

3. Od jakiego użytkownika z Alliexpress najlepiej zamówić?

4. Jakie gumki/pianki polecacie do tych słuchawek bo czytałem, że stockowe są słabe?

Dodam, że słuchawki będą grały na telefonie (konkretnie iPhone 6). Warto?

Z gory dziękuje za odpowiedzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie polecicie pianki? Nie chce wydawać jakoś bardzo dużo, powiedzmy do 30 zł.

Comply mi bardzo pasują ale to wtedy 400 czy 500? Chyba, że macie inne propozycje.

Dnia 14.11.2017 o 11:20, budzikus napisał:

 

3. Od jakiego użytkownika z Alliexpress najlepiej zamówić?

 

 

Ja za moje dałem ostatnio 33 zł na Gearbest i wczoraj mi dotarły razem z modułem bluetooth, także polecam tam kupować, bo zawsze mi wszystko dochodzi, szczególnie polecam pocztę belgijską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silikony z niebieskim środkiem są ok mam i używam nawet na Triple Fi 

Te silikony z niebieskim środkiem są ok mam i używam nawet na Triple Fi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności