Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, convi napisał:

Czesc!

Jestem posiadaczem KZ ZST od 4 miesięcy ale szczerze powiedziawszy, jestem średnio zadowolony z jakości wykonania kabla. Słuchawki też średnio mi leżą. Polecacie coś innego do 100 złotych czy jednak w tej cenie ZST wygrywają?

KZ ZST rozwijają skrzydełka ze "srebrnym" kabelkiem opisywanym w tym wątku na wcześniejszych stronach.

Oprócz tego, że jest lepszej jakości, nie mikrofonuje, jest miękki i fajnie się układa przez co wzrasta bardzo komfort użytkowania to dodatkowo odmula te doki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, paratykus napisał:

KZ ZST rozwijają skrzydełka ze "srebrnym" kabelkiem opisywanym w tym wątku na wcześniejszych stronach.

Oprócz tego, że jest lepszej jakości, nie mikrofonuje, jest miękki i fajnie się układa przez co wzrasta bardzo komfort użytkowania to dodatkowo odmula te doki.

 

Czyli ten srebrny kabelek i memory foam w przypadku tych słuchawek to mus. No dobra, a możesz mi powiedzieć jak one wypadają w stosunku do Xiaomi Mi IV Hybrid, które na gearbest można w tej chwili wyrwać też w granicach 60 złotych? Albo z Pro HD? Opłaca się dokładać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, convi napisał:

 

Czyli ten srebrny kabelek i memory foam w przypadku tych słuchawek to mus. No dobra, a możesz mi powiedzieć jak one wypadają w stosunku do Xiaomi Mi IV Hybrid, które na gearbest można w tej chwili wyrwać też w granicach 60 złotych? Albo z Pro HD? Opłaca się dokładać? ;)

Jak już złapiesz seala to słuchawy robią się trochę mułowate wiec pewnie kabelek nie zaszkodzi (sam nie sprawdzałem).

Co do pianek to są memory foam i memory foam - weź te polecane bo reszta to zwykły badziew.

 

Ciekaw jestem opinii użytkowników na temat izolacji?? Wczoraj w tramwaju izolacja była taka sobie co mnie zdziwiło bo triple-flange były założone więc powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym powiedział że tak sobie z izolacją, pomimo obudowy sugerującej coś innego. Zdecydowanie gorzej niż na triple.fi. Używam ich na piankach TS-500, na gumowych Góra robi się ostra albo nie mogłem złapać dobrego zassania.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

16,73 dolara za ZST, to żadna promocja.

Dlatego postawiłem przy tym znak zapytania.

Ja za swoje dałem chyba 9$ potem był hajp i podskoczyły do ponad 20, w tym samym czasie ktoś znalazł tanią ofertę na kabel bluetooth za 10$ bo normalnie był droższy i kosztował 17.

 

Tak to wstawiłem - sam nie śledzę już tematu a może komuś by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie z ZST w uszach - WOW. Drugie - jest spoko, ale coś zaczyna mi przeszkadzać. Trzecie - nie mogę już, denerwują mnie. Otóż na oryginalnych tipsach dla mnie są one niesłuchalne na dłuższą metę. Bas przytłaczał pomimo całkiem dobrej jakości, zaś góra okropna, cyfrowa, nierówna, szeleszcząca. A szkoda, bo dobrze leżały mi w uszach. 

Wtedy założyłem te polecane niebieskie tipsy i sprawa wygląda zupełnie inaczej. Nie robią takiego efektownego pierwszego wrażenia, ale mogę słuchać ich z przyjemnością. Basu znacznie mniej, wyższa średnica i góra wyrównują się, jest na prawdę dobrze :) 

Słuchane z dx90+b1 i samego dx90, zgrywa się fajnie.

Z iPhone 7 też mi się podobają. 

 

Tak z pamięci są wyraźnie lepsze od Sony MH1. Te niestety popsuły mi się, lewa słuchawka gra ciszej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie z ZST w uszach - WOW. Drugie - jest spoko, ale coś zaczyna mi przeszkadzać. Trzecie - nie mogę już, denerwują mnie. Otóż na oryginalnych tipsach dla mnie są one niesłuchalne na dłuższą metę. Bas przytłaczał pomimo całkiem dobrej jakości, zaś góra okropna, cyfrowa, nierówna, szeleszcząca. A szkoda, bo dobrze leżały mi w uszach. 

Wtedy założyłem te polecane niebieskie tipsy i sprawa wygląda zupełnie inaczej. Nie robią takiego efektownego pierwszego wrażenia, ale mogę słuchać ich z przyjemnością. Basu znacznie mniej, wyższa średnica i góra wyrównują się, jest na prawdę dobrze  

Słuchane z dx90+b1 i samego dx90, zgrywa się fajnie.

Z iPhone 7 też mi się podobają. 

 

Tak z pamięci są wyraźnie lepsze od Sony MH1. Te niestety popsuły mi się, lewa słuchawka gra ciszej. 

Mam MH 1 ( bez C) i jedno mogę napisać - ZST są gorsze. Moje zdanie. Dopiero ZS 5 dają im radę, ale walka jest zacięta i niektórzy powiedzieli by że MH1 i tu wygrywają. I kosztują niecałe 30 zł. To jest dopiero opłacalność, gdyby nie ten nieszczęsny kabel. Ale dalej super się słucha na nich. No ale inne źródło, inne ucho i inne oczekiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takie KZ ZST wypadają na tle np. RHA MA350? Chodzi mi o jakość dźwięku. Wykonanie pewnie gorsze w tych pierwszych czy niekoniecznie? Wymagania mam skromne, słuchawki byłyby podłączane głównie do OnePlus One.

MA350 nie są znacznie droższe, patrząc po cenach ZST na Allegro (wiem, że można było kupić je taniej), jakieś 30 zł różnicy, zwłaszcza że do ZST musiałbym pewnie dokupić zestaw tipsów.

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rgomez napisał:

Mam MH 1 ( bez C) i jedno mogę napisać - ZST są gorsze. Moje zdanie. Dopiero ZS 5 dają im radę, ale walka jest zacięta i niektórzy powiedzieli by że MH1 i tu wygrywają. I kosztują niecałe 30 zł. To jest dopiero opłacalność, gdyby nie ten nieszczęsny kabel. Ale dalej super się słucha na nich. No ale inne źródło, inne ucho i inne oczekiwania.

 

Gdybym miał wybierać MH1 lub ZST na stockwych tipsach możliwe, że wybrałbym Sony. Te niebieskie tipsy robią kazetom bardzo dobrze, przekonały mnie do siebie. Teraz tylko zastanawiam się czy one nadają się na siłownię czy do biegania.... ktoś ich tak używa? Nwm jak są wytrzymałe, jak mocne są kabelki, czy jest sens je tak katować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, strong6 napisał:

Link do niebieskich tipsów:
=klik=

Mam identyczne czerwone - jest jakaś różnica??

 

KZS są ciekawe, fajnie się zgrywają z różnymi playerami ale nie są dla mnie zbyt wygodne bo sprawdzają się tylko z tri-flange i izolacja od otoczenia jest taka sobie. Odłożyłem je na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, adriano2510 napisał:

Gdybym miał wybierać MH1 lub ZST na stockwych tipsach możliwe, że wybrałbym Sony. Te niebieskie tipsy robią kazetom bardzo dobrze, przekonały mnie do siebie. Teraz tylko zastanawiam się czy one nadają się na siłownię czy do biegania.... ktoś ich tak używa? Nwm jak są wytrzymałe, jak mocne są kabelki, czy jest sens je tak katować. 

 

Uzywam i na silke i do biegania, ale zakladam wtedy seryjne gumki zamiast niebieskich, lepiej/glebiej sie w uszach trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać MH1 lub ZST na stockwych tipsach możliwe, że wybrałbym Sony. Te niebieskie tipsy robią kazetom bardzo dobrze, przekonały mnie do siebie. Teraz tylko zastanawiam się czy one nadają się na siłownię czy do biegania.... ktoś ich tak używa? Nwm jak są wytrzymałe, jak mocne są kabelki, czy jest sens je tak katować. 

W takim razie zakup sobie ZS5 i będziesz w siódmym niebie. Porównałem kzty na niebieskich tipsach i 5tki wyraźnie lepsze, bardziej detaliczne, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak uważam ;) Pod warunkiem, że bierzemy pod uwagę na tych "polecanych" niebieskich tipsach. Na oryginalnych technikalia są lepsze niż w Sony, ale sygnatura dźwięku nieakceptowalna dla mnie. Szczególnie po przesiadce z takich mistrzów wokali, średnicy jak PM-3 heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitał u mnie listonosz z tymi słuchaweczkami. Jako, że niebieskie tipsy jeszcze z ali nie dotarły, a słuchawki kuły w uszy po kilkunastu minutach, to postanowiłem zrobić swapa z poprzednich soniaków (XB50AP), czyli standardowe sony hybrids. Lepiej łapią szczelność, basu w okolicach 30 Hz jest trochę więcej. Straciły może trochę na scenie, ale nie za dużo. Trzymają się dobrze, mimo, że tulejka inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie tipsy w magiczny sposób wyrównują brzmienie :o Szkoda, że ja również nie łapię z nimi najlepszej szczelności, ciągle muszę je poprawiać. Muszę przyznać, że one sprawiają, iż ZST nie grają już tak "budżetową barwą", cyfrową, przebasowioną, a idzie to już w kierunku droższych słuchawek. 

Sprawdzałem je już na treningu. Wbrew obawom radzą sobie nieźle, ale mogę ich używać tylko na stockowych tipsach, bo wchodzą głębiej i lepiej trzymają. 

Pisiąt złotych to śmieszne pieniądze za takie słuchawki. Na niebieskiej gumie stawiam je zdecydowanie wyżej niż Sony MH1, które też były niedawno tak hajpowane. 

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności