Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie w końcu dotarły KZ ZST. Z pudełka grają już całkiem fajnie jak na wydane  40-50 zł. Do ucha pasują całkiem nieźle, choć kabel mógłby wychodzić z zewnętrznej strony słuchawki, pozwalałoby to na głębszą aplikację, a tak to zaczyna uwierać. Przerzuciłem już większość moich tipsów, łącznie triiple-flange i na każdych góra świszczy nieprzyjemnie jak w wielu tanich słuchawkach grających V-ką. W końcu znalazłem antidotum, Comply TS-500, me gusta :]. Mam wrażenie, że ogólnie dźwięk jest nieco rozmyty, mało precyzyjny, oddalony ale to kwestia tego, że porównuję z UE Triple-fi, które jednak grają dużo lepiej, choć ZST są również bardzo przyjemne w odbiorze.

 e97e3d56dca274287359980e44d8333c.jpg

0f7a3f6b8298e0785b8b768d8f59ca50.jpg

 

 

Edytowane przez Damix
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kz zst ze srebrnym kabelkiem grają rewelacyjnie. Grają dla mnie zdecydowanie przyjemniej niż choćby vsonic gr07x. Ogólnie to będę sprzedawał swoje audio gadżety, bo te kztki całkowicie zaspokajają moje potrzeby muzyczne i są przy tym śmiesznie tanie. Ogólnie z kz to jeszcze są fajne zs1 i zs3, a na zs5 nadal czekam. Bardzo podoba mi się granie słuchawek tej firmy i z całą pewnością będę kupował ich nowsze produkty. Ta firma chyba będzie moją ulubioną. Żałuję, że niedawno zakupiłem tyle drogiego sprzętu jak słuchawki czy odtwarzacze, bo te sluchaweczki z Notem 4 i S6Edge + grają rewelacyjnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

Ja cały czas jestem pod wrażeniem jak grają ZST z LG V10.

Będę miał okazję porównać je z ZS5 i zobaczymy, które okażą się lepsze.

Odsłuchałem je na kilku źródłach i faktycznie są  wybredne a przy tym mają apetyt na mW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kz zst ze srebrnym kabelkiem grają rewelacyjnie. Grają dla mnie zdecydowanie przyjemniej niż choćby vsonic gr07x. Ogólnie to będę sprzedawał swoje audio gadżety, bo te kztki całkowicie zaspokajają moje potrzeby muzyczne i są przy tym śmiesznie tanie. Ogólnie z kz to jeszcze są fajne zs1 i zs3, a na zs5 nadal czekam. Bardzo podoba mi się granie słuchawek tej firmy i z całą pewnością będę kupował ich nowsze produkty. Ta firma chyba będzie moją ulubioną. Żałuję, że niedawno zakupiłem tyle drogiego sprzętu jak słuchawki czy odtwarzacze, bo te sluchaweczki z Notem 4 i S6Edge + grają rewelacyjnie. 

Jak Ci dojdą KZ ZS5 i ich posłuchasz, to już nie wrócisz do KZ zst

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do zst jeszcze te pianki- pseudo comply comfort, zwłaszcza jak ktoś chce większy otwór a jednocześnie stabilne ułożenie w uchu i seal, o co dość ciężko w przypadku tych niebieskich gumek i nieco większego niż normalnego ucha.

https://pl.aliexpress.com/item/8pcs-4pairs-Comply-memory-foam-ear-tips-eartips-for-in-ear-earphone-earbud-top-quality/32461486463.html?spm=2114.13010608.0.0.RqQHb0

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dojechały do mnie Triple-flange i złapałem seala:D

Charakterystyka się zmieniła, poprawił się bas a góra nieco wycofała i przestała być nieprzyjemna... niestety średnica też trochę się schowała, zmieniła przestrzeń

i słuchawki ogólnie zrobiły się trochę "nudniejsze" (mała korekta w EQ poprawiła prezentacje).

 

Ale jak za wydane 9$ to grają rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mcarto napisał:

W ostatnim linku jest informacją o funkcji redukcji szumu. Czy do działania tej redukcji wystarczy sam moduł bluetooth + moje KZ ZST czy potrzebuję ZS5??

Moduł bo w nim musi być mikrofon i generator przeciwfazy w celu redukcji hałasu. W słuchawkach zarówno ZST jak i ZS5 nie mają nic z tych reczy w sobie. Więc jeśli jest redukcja to musi być w kablu.

Ale w tym linku chodzi o redukcję przez dobry seal nic chyba więcej :) taki bełkot marketingowy

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie KZ ZST. Wrażenia pozytywne - chociaż do góry to trzeba się przyzwyczaić - ostra, ale moze dlatego że dokłądna? Ma ktoś Rock Zircon? Chyba w nich bass jest lepszy.

Ale wszystko to na słabym wyjściu słuchawkowym z komórki...

Zamówiłem sobie ten kabel bluetooth za 7$, bo mam takie słabe wyjście w telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 11:52, Mcarto napisał:

No w końcu dojechały do mnie Triple-flange i złapałem seala:D

 

Mógłbyś napisać, które triple-flange kupiłeś? Mam identyczny problem, góra jest ostra, bardzo metaliczna, jak tłuczone szkło. Lekko pomagają niebieskie tipsy z ali, które były polecane do zst, ale to jeszcze nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MrHardy napisał:

 

Mógłbyś napisać, które triple-flange kupiłeś? Mam identyczny problem, góra jest ostra, bardzo metaliczna, jak tłuczone szkło. Lekko pomagają niebieskie tipsy z ali, które były polecane do zst, ale to jeszcze nie to.

Kupowałem u tego sprzedawcy:

https://www.aliexpress.com/item/6pcs-3pairs-Three-Layer-Silicone-In-Ear-Earphone-Covers-Cap-Replacement-Earbud-Bud-Tips-Earbuds-eartips/32809361089.html?spm=2114.13010608.0.0.gRH023

Tylko napisz aby wysłał trzy wielkości bo pomimo opisu wysyła tylko jeden rozmiar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakichś dobrych tipsów dostępnych w polsce. Niestety zamówienia z aliekspresów i innyxh podobnych poratli są chwilowo dla mnie "nieoaiągalne". Te z zestawu są nikompatybilne z moimi uszami Może macie jakieś sprawdzone przez Was typy? Z góry dziękuje za pomoc.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Diablo napisał:

Witam, poszukuję jakichś dobrych tipsów dostępnych w polsce. Niestety zamówienia z aliekspresów i innyxh podobnych poratli są chwilowo dla mnie "nieoaiągalne". Te z zestawu są nikompatybilne z moimi uszami emoji36.png Może macie jakieś sprawdzone przez Was typy? Z góry dziękuje za pomoc.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Te mogę Ci posłać po jednej parze:

https://pl.aliexpress.com/item/New-Arrived-3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphone-Silicone-Eartips-Ear/32453593435.html?spm=2114.13010608.0.0.VA3FYv

https://pl.aliexpress.com/item/5-Pairs-10pcs-Original-Replacement-Headphone-Two-Layer-Silicone-In-Ear-Earphone-Earbuds-Headset-Eartips-Earplug/32552830443.html?spm=2114.13010608.0.0.VA3FYv

https://pl.aliexpress.com/item/8pcs-4pairs-Comply-memory-foam-ear-tips-eartips-for-in-ear-earphone-earbud-top-quality/32461486463.html?spm=2114.13010608.0.0.VA3FYv

Ja polecam ostatnie pianki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do szczęśliwych posiadaczy tych słuchawek! Niestety mam mały problem z dopasowaniem ich do uszu. Po kilkunastu minutach zaczynają się powoli wysuwać i nie ma sposobu na ich uszczelnienie - stały montaż odpada! 

 

Czy wymiana pianki zmieni ułożenie w uchu na tyle by można było w nich np biegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bokrug napisał:

Pianki załatwią sprawę, albo mój ostatni link powyżej, albo wcześniej polecane pianki najpopularniejsze.

Ja chyba zainwestuję w te pianki Memory-Foam... mam chyba z 10 zwykłych pianek ale nie mogę ich zmusić do uszczelnienia mojego ucha.

Triple-flange załatwiają sprawę ale nie są zbyt wygodne i po jakimś czasie czuję dyskomfort.

 

EDIT: W średnich triplach obciąłem całą wystającą nóżkę (3mm) i komfort się poprawił:)

Edytowane przez Mcarto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności