Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Starh napisał:

Tak czytam o zs5 i wychodzi, że peany tutaj będą dużo większe niż przy zst :lol:

Wychodzi na to, że dostaniemy kilery.

I przeciwników słuchających disco polo w etach również :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, ludzie polecają ten kabelek:
http://www.ebay.com/itm/272555441459?rmvSB=true
I gra jest warta świeczki, dokupywac jeszcze kabelek do sluchawek ktore kosztuje prawie tyle samo, jest roznica w dzwieku?
Szukalem niby na zagranicznych forach, to ludzie mowia ze sa, ale wole sie upewnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do ZST bardzo się nadaje sam go mam też z ebay. Rozjaśnia brzmienie i trochę holografię poprawia. Jest lepiej i wygodniejszy od stokowego

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj ZST i nie jest rozczarowany. Trzeba jeszcze je wygrzać i poczekać na tipsy oraz kabelek, ale nie jest źle. Największy plus to brak szumu prosto z integry laptopa. :D Problemu z wygodą nie mam, przy tfz king są takie małe i leciutkie. Seal złapałem dopiero przy tipsach właśnie z tfz king, ale mogłoby być trochę lepiej. Mam wrażenie, że nie siedzą pewnie w uchu, ale to pewnie przez przyzwyczajenie do vivo xe800. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karbon315 napisał:

Odebrałem dzisiaj ZST i nie jest rozczarowany. Trzeba jeszcze je wygrzać i poczekać na tipsy oraz kabelek, ale nie jest źle. Największy plus to brak szumu prosto z integry laptopa. :D Problemu z wygodą nie mam, przy tfz king są takie małe i leciutkie. Seal złapałem dopiero przy tipsach właśnie z tfz king, ale mogłoby być trochę lepiej. Mam wrażenie, że nie siedzą pewnie w uchu, ale to pewnie przez przyzwyczajenie do vivo xe800. 

Do lapka koniecznie kup chociaż takie FiiO E10k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2017 o 18:45, jd1210 napisał:

Ja słucham na takich tipsach, odkrywają cały przetwornik. Do tego Touch 4G i pytam jakie wady, jakiego basu za dużo?


Tego wyższego, rozlazłego. W dużej mierze przez to żywe instrumenty leżą i kwiczą niezależnie od grajka. W metalu z kolei brakuje zwarcia, przez co spada dynamika.
Do tego trochę za bardzo wycofana góra i pewne problemy na wokalach.

Ale jak się trafi z odtwarzaczem i muzyką, to jest bardzo dobrze wydane 40-50 złotych, a dla wielu osób może i koniec poszukiwań.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Inszy napisał:

Ale jak się trafi z odtwarzaczem i muzyką, to jest bardzo dobrze wydane 40-50 złotych, a dla wielu osób może i koniec poszukiwań.

@Inszy i o to przecież chodzi, a nie o wydanie jak najwięcej :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie druga para.
Potwierdzam mój problem z nimi: na fabrycznych tipsach cholernie mi sybilują :o Względem np. tipsów UFUnowych mają węższą średnicę wewnętrzną. Z drugiej strony te KZtowe tipsy są wygodniejsze, bo są dłuższe - łatwiej łapać seal.
Ktoś może sprawdzał jakieś biflange/triflange albo po prostu tipsy nieco głębiej penetrujące uszy niż takie typowe gumki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bachankas napisał:

Dotarła do mnie druga para.
Potwierdzam mój problem z nimi: na fabrycznych tipsach cholernie mi sybilują :o Względem np. tipsów UFUnowych mają węższą średnicę wewnętrzną. Z drugiej strony te KZtowe tipsy są wygodniejsze, bo są dłuższe - łatwiej łapać seal.
Ktoś może sprawdzał jakieś biflange/triflange albo po prostu tipsy nieco głębiej penetrujące uszy niż takie typowe gumki?

Wypróbuj pianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, userfrom napisał:

Wypróbuj pianki.

Pianki mnie trochę nie przekonują, bo trzeba często wymieniać + zazwyczaj gaszą trochę górę. Ale jak nie będzie alternatyw, to i to sprawdzę. Na razie te UFunowe są ok, tylko trzeba się pobawić, żeby dobrze w uchu ułożyć. Przede wszystkim te oryginalne tipsy zasłaniają przetwornik, jakoś bardziej sucho grają, jakiekolwiek tipsy z szerszą średnicą grają lepiej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bachankas napisał:

Pianki mnie trochę nie przekonują, bo trzeba często wymieniać + zazwyczaj gaszą trochę górę. Ale jak nie będzie alternatyw, to i to sprawdzę. Na razie te UFunowe są ok, tylko trzeba się pobawić, żeby dobrze w uchu ułożyć.

 

Ja jeszcze zamówiłem sobie takie tipsy - powinny dotrzeć lada dzień.

https://pl.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32442258101.html?spm=2114.56010108.6.1.D8FZ63&&scm=1007.12785.38449.0

Mają większą średnicę otworu wewnętrznego, więc mogą zmienić dźwięk - podobno zmniejszają ilość basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bachankas napisał:

Dotarła do mnie druga para.
Potwierdzam mój problem z nimi: na fabrycznych tipsach cholernie mi sybilują :o Względem np. tipsów UFUnowych mają węższą średnicę wewnętrzną. Z drugiej strony te KZtowe tipsy są wygodniejsze, bo są dłuższe - łatwiej łapać seal.
Ktoś może sprawdzał jakieś biflange/triflange albo po prostu tipsy nieco głębiej penetrujące uszy niż takie typowe gumki?

 

31 minut temu, userfrom napisał:

 

Ja jeszcze zamówiłem sobie takie tipsy - powinny dotrzeć lada dzień.

https://pl.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32442258101.html?spm=2114.56010108.6.1.D8FZ63&&scm=1007.12785.38449.0

Mają większą średnicę otworu wewnętrznego, więc mogą zmienić dźwięk - podobno zmniejszają ilość basu.

Na tych niebieskich z linka @userfrom fajnie chodzą a nawet zdają egzamin na Triplach. Stosuje je i tu i tu. A doubleflange mam z MEEAudio 6Pro. Fajnie łapią seal i nie wypadają w ruchu. U BigMarasa same tipsy są w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Okazało się, że moje ZST jednak doszły i mam pytanie; jak wy je zakładacie, tzn którą stroną wpinacie kabel i jak ustawiacie słuchawki w uchu? Jakkolwiek bym ich nie ustawił, to zawsze mi wypadają z ucha i chyba coś jest z moimi niebieskimi tipsami nie tak, bo jak założę je na całą słuchawkę to są za krótkie a jak założę do połowy to odapadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności