Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł mi wreszcie ten srebrny kabel. Też Wam tak na początku rozlazło bas? Zalewa mi inne pasma... on sie musi jakoś wygrzać?

Edit: to jednak wina odtwarzacza, na innych śmiga słitaśnie B)

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Weird_O napisał:

Doszedł mi wreszcie ten srebrny kabel. Też Wam tak na początku rozlazło bas? Zalewa mi inne pasma... on sie musi jakoś wygrzać?

Wręcz przeciwnie basu jakby trochę ubyło, a właściwie poprawiła się kontrola oraz wysokie lepsze - od razu, a nie po wygrzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiktor1234 jeśli dla ciebie hedfaje są bardziej wiarygodne od rodzimych użytkowników to zapytaj na hedfaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bernie napisał:

Kupiłem ZS5, kwota w zamówieniu zmieniła się minus 11$ po wpisaniu kodu AudioBudget w wiadomości do sprzedającego.

Trochę żałuję, że bez dodatkowego kabelka.

Chytry dwa razy traci :) Nie chytry stale na minusie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę kupić z ali jakieś dłuższe tipsy niż np. polecane tu "niebieskie"? Walczę z tym, żę w prawym kanale kiepsko mi siedzi słuchawki, a zakładając dołączane największe tipsy (które są dłuższe) siedzi mi pewniej. W skrócie - szukam podobnych budową tipsów co standardowe, ale lepszej jakości. Szkoda byłoby mi się rozstawać z ZST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

przecież kabelek za jakieś 6$ można kupić oddzielnie

A to zamówię jeszcze ten kabelek. 

 

Jedyna chyba różnica w tych posrebrzanych kabelkach to, że te polecane do ZS5 mają proste wtyczki, a do KZ ZST wygięte. Piny są takie same 0,75 mm. Chociaż z tymi pinami może być różnie, bo np. kabelek FiiO RC-UE2B do UE Triple Fi.10 też jest 0,75 mmm, a do moich KZ ZST trochę luźno wchodzi.

 

Nie wiem czy o pozłacanych tu już było, jak takie grają w porównaniu do posrebrzanych, fakt że tam złota jest niewiele, tak jak srebra.  https://pl.aliexpress.com/store/product/KZ-ZST-Gold-Plated-Cable-2pin-0-75-mm-Upgraded-Silver-Plated-Cable-Earphone-Upgrade-Cable/519064_32810325295.html?spm=2114.12010608.0.0.1g7l8b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bernie - jest dokładnie tak jak piszesz "te polecane do ZS5 mają proste wtyczki, a do KZ ZST wygięte" i tyle się różnią, pasują idealnie.
Co do tych "pozłacanych" to podobno nie zgrywają się z tymi KZ ZS5 - tak chyba pisali na taobao.
Coś takiego:
I read the comments on taobao. Most of them said it had an analytical sound signature and it had lesser bass quantity than the ZST, there were also some QC issues on the gold cable rather than on the earphones themselves. Some of them said the stock cables were horrible sounding and its best to get the upgrade cable to match it.
@krz - też to cytował.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem KZ ZS5 i z kablem po przeliczeniu na złotówki wyszło mi ok. 108 PLN. Sam kabel kosztuje ok. 30 PLN, więc słuchawki mam za niecałe 80. Nawet jakby nie grały jakoś rewelacyjnie to i tak za tę kasę myślę, że się opłaca zaryzykować. Tylko teraz trzeba trochę poczekać na przesyłkę. Chociaż Zamówiłem te niebieskie tipsy, to po tygodniach już przyszły.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Shanling M1 z USA szedł 3 dni a w WER Warszawa i Zabrze przeleżał 12 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności