Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mykupyku napisał:

skoro zamówiłem Androvegę za 30$ to ja nie wiem po co się zapisałem na Andromendę za 3 tys... która jeszcze mi szumi z DAPem

 

dobrze, że na forum nie ma żadnego psychiatry

Toż to trzeba teraz DAPa zmienić! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nsk napisał:

Nie trzeba być wróżką, żeby stwierdzić, że pakowanie dwóch osobnych przetworników dynamicznych na bas i średnicę to głupota. Tak się robi wyłącznie w celach oszczędnościowych.

 

 

masz doświadczenie  w tej dziedzinie że takie mądrości prezentujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Arturos1967 napisał:

Chyba mała zmiana kod AudioBudget to już teraz minus 10 a nie 11 dołków.

No właśnie dziwna sprawa. Zamówiłem, dostałem 10 dolarów obniżki. Kolega zamówił 5 minut później i dostał 11 dolarów obniżki... Oboje braliśmy wariant ze srebrnym kablem i mikrofonem, z tym że ja wziąłem niebieskie, a on szare. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bialy_Wilk napisał:

Wielkie dzieki dla @Arturos1967 za pomoc w zamówieniu.

 

Obyś po pierwszych odsłuchach nie przeklinał tej pomocy. Ale ja sam też jadę na tym samym wózku niewiedzy i marzeń i nadziei. A niedługo przyjdzie konduktor i powie "sprawdzam" ;)

1 minutę temu, digitalimported napisał:

No właśnie dziwna sprawa. Zamówiłem, dostałem 10 dolarów obniżki. Kolega zamówił 5 minut później i dostał 11 dolarów obniżki... Oboje braliśmy wariant ze srebrnym kablem i mikrofonem, z tym że ja wziąłem niebieskie, a on szare. 

 

Tu były zamawiane dla Kolegi niebieskie z tym samym wyposażeniem. Kilka godzin wcześniej dla siebie zamawiałem "łyse" i było minus 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arturos1967 napisał:

 

Obyś po pierwszych odsłuchach nie przeklinał tej pomocy. Ale ja sam też jadę na tym samym wózku niewiedzy i marzeń i nadziei. A niedługo przyjdzie konduktor i powie "sprawdzam" ;)

Jeszcze trochę pożyjemy w tej niewiedzy... wysyłka za 11 dni :wacko:. Co by nie było... adrenalinki nikt nam nie zabierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Starh napisał:

Ten dodatkowy kabel do zs5 będzie dzialal z zst?

Tak mają te same złacza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do zakupu tych słuchawek z kodem AudioBudget ? Na Aliexpress znalazłem aukcje, ale jest mało kupionych, a z tego co tu widać, powinno być już trochę w naszych rękach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj:

http://s.aliexpress.com/6na6rErI

 

Na razie KZ mnie nie rozczarowalo jeszcze po zakupie ATE, EDR2 i ZST, nawet jesli ZS5 nie beda jlakąś audio rewelacją  to rozczarowanie za stówkę to nie to samo co rozczarowanie po zakupie aufiofilskiego sprzetu pełną gębą za czterocyfrową sumę i stwierdzenie

Edytowane przez Sir Nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Skora napisał:

Możecie podać link do zakupu tych słuchawek z kodem AudioBudget ? Na Aliexpress znalazłem aukcje, ale jest mało kupionych, a z tego co tu widać, powinno być już trochę w naszych rękach :-)

Wedle życzenia Link -11$ chyba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności