Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak się od razu tłumaczy z chińskiego na polski. Google Translator tłumaczy na angielski, a później na polski, stąd te kwiatki. Po angielsku już nie wygląda to tak źle :)

Z tego co widzę, to opinii jest sporo, bo tam każde ogłoszenie ma ich od cholery. Nie mam czasu tego przeglądać, ale wygląda to tak, że wczoraj było lekkie rozczarowanie ich graniem, stąd promocje w różnych sklepach. Dzisiaj, większość opinii jest zdecydowanie na plus. Wygrzewają się z czasem.

Ogólnie, to polecają ten złocony kabel.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem je brać ale te uszy w ciąży mnie zniechęciły...:D

A tak na poważnie gdzieś na jakimś zagranicznym forum ktoś

tłumaczył z chińskiego opinię po pierwszych odsłuchach

i grały one chudo...

Także ja poczekam na miarodajne opinie naszych forumowych

kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mykupyku napisał:

wyglądają jak skrzyżowanie Vegi z Andromendą, a do tego będziesz miał uszy w ciąży - bierz w ciemno!

A gdzieś Ty był @mykupyku jak cię nie było? Tu dziś 4 stronę chyba już kończymy a ty dopiero przebudzony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś o ZS5 :

" 10mm DD dla niskiej częstotliwości, 6.4mm DD na środku -->znaczy mid-bass.
30095 BA dla ultra wysokiej częstotliwości, a niestandardowy 1205 BA dla wysokiej częstotliwości..."

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lolomanolo napisał:

Szlak by to... Mam nadzieje, ze jakies szybko wyladuja w komisie bo tokena bankowego ze soba nie zabralem w delegacje...

 

Żeby mi to było ostatni raz ... Wyjeżdżać bez tokena w delegację ??? Wstydź się ;)

Serio to pomógłbym był, ale ja nie kumaty w zagramanicznych zakupach kompletnie i Kolega Jaro za mnie wszytko zrobił.Znaczy kupił 2 pary.

Studząc trochę zapały to posiłkując się translatorem wyczytałem na jakimś chinolu, że mogą być problemy z kompatybilnością uszu.

Tak więc ten ... tego ;)

No i jakby ktoś chciał na przykład Andromedy w ciemno brać to z powyższych względów odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paratykus napisał:

 

Żeby mi to było ostatni raz ... Wyjeżdżać bez tokena w delegację ??? Wstydź się ;)

Serio to pomógłbym był, ale ja nie kumaty w zagramanicznych zakupach kompletnie i Kolega Jaro za mnie wszytko zrobił.Znaczy kupił 2 pary.

A nawet specjalnie założył drugie konto na Ali bo na jedno tylko jedno sprzedają w promocji :) Drogo cię to wyniesie Panie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paratykus napisał:

 

Żeby mi to było ostatni raz ... Wyjeżdżać bez tokena w delegację ??? Wstydź się ;)

Serio to pomógłbym był, ale ja nie kumaty w zagramanicznych zakupach kompletnie i Kolega Jaro za mnie wszytko zrobił.Znaczy kupił 2 pary.

 

No widzisz, tak to jest jak sie czlowiek pakuje na kacu. A moze to jeszcze nie byl kac...

 

W kazdym razie jakby jakas dobra duszyczka jeszcze zamawiala i nie bala sie wziac dla mnie to bede zobowiazany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lolomanolo napisał:

 

No widzisz, tak to jest jak sie czlowiek pakuje na kacu. A moze to jeszcze nie byl kac...

 

W kazdym razie jakby jakas dobra duszyczka jeszcze zamawiala i nie bala sie wziac dla mnie to bede zobowiazany.

Zamówiłbym ci ale 3-go konta na ali nie założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jaro54 napisał:

A gdzieś Ty był @mykupyku jak cię nie było? Tu dziś 4 stronę chyba już kończymy a ty dopiero przebudzony? :)

 

ale kolega potrzebował miarodajnej opinii, zatem starałem się przekonać :)

 

 

za swoje niebieskie wraz ze srebrzonym kablem dałem 32$, drożej, czyli będą lepiej grać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mykupyku napisał:

 

ale kolega potrzebował miarodajnej opinii, zatem starałem się przekonać :)

 

 

za swoje niebieskie wraz ze srebrzonym kablem dałem 32$, drożej, czyli będą lepiej grać

Ktoś to już dziś pisał "drożej znaczy gorzej" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, paratykus napisał:

Takie coś o ZS5 :

" 10mm DD dla niskiej częstotliwości, 6.4mm DD na środku -->znaczy mid-bass.
30095 BA dla ultra wysokiej częstotliwości, a niestandardowy 1205 BA dla wysokiej częstotliwości..."

 

może nie ogłuchniem...

 

ale pewności nikt nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mykupyku napisał:

 

może nie ogłuchniem...

 

ale pewności nikt nie ma

No dokładnie. Ja niestety jestem dosyć wrażliwy na wysokie.

Najwyżej pożyczę woskowiny od syna bo ma nadprodukcję ;)

 

edit : ZS5 są z plastiku, jakiś ABS - to gdyby ktoś tu zajrzał i nakręcił się na metalowe doki z 4 przetwornikami za 30$ ;)

Jedna z jaskółek dźwiękowych mówi, że mają mniej basu niż KZ ZST.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, paratykus napisał:

No dokładnie. Ja niestety jestem dosyć wrażliwy na wysokie.

Najwyżej pożyczę woskowiny od syna bo ma nadprodukcję ;)

 

edit : ZS5 są z plastiku, jakiś ABS - to gdyby ktoś tu zajrzał i nakręcił się na metalowe doki z 4 przetwornikami za 30$ ;)

Jedna z jaskółek dźwiękowych mówi, że mają mniej basu niż KZ ZST.


No jakby miały kapkę mniej basu niż ZST to byłoby idealnie :) Ale chyba poczekam na recenzje skoro tyle osób już zamówiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krz napisał:

Uwaga! Dobra oferta na ZS5!

Na Head-fi gość polecił się odezwac do sklepu NiceHCK Audio Store po rabat.

Zapytałem o dostępność i rzeczywiście czekają dopiero na dostawę i będą w przyszłym tygodniu.

Ale robią preorder i proponują zniżkę 10$, a więc całkiem "pszaśnie".

Jak komuś jeszcze nie potwierdzili zamówienia, to proponuję je anulować i zgłaszać się do nich :)

 

Sklep dosyć zaufany, więc mam nadzieję, że nie lecą w ****a. ale zobaczymy. Najwyżej będą robić zwroty.

https://www.aliexpress.com/store/product/New-KZ-ZS5-2DD-2BA-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphones-Earplug/1825606_32809725509.html?spm=2114.12010615.0.0.0vMoGS

 

PS. Możecie powołać się na mnie.

Właśnie zamówiłem słuchawki od tego sprzedawcy i podczas płatności cena spadła o 10USD, sprzedawca w przesłanej wiadomości prosi o rekomendowanie jego sklepu.

Dzięki za link @krz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lolomanolo napisał:

Teraz to naprawde uderza mnie jak niski musi byc koszt produkcji takich sluchawek...

Nie jak niski koszt tylko jak olbrzymie narzuty mają inne firmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności