Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jaro54 napisał:

@paratykus wisisz mi kasę :)

Człowiek to jednak guuupi jest. Wisi kasę i się cieszy ;)

Gdzie i ile to na PW.

Dzięki bardzo Panie Kolego ! :)

 

 

32 minuty temu, Vaiet napisał:

   @paratykus

 Odezwij się na PW, to Ci zamówię ;) Generalnie sposób jest banalny. Robicie kup teraz, ale jak przychodzi do płacenia, to nie płacicie. Piszecie tylko do sklepu, że jesteście z polecenia i prosicie o zniżkę. Chwila moment, cena w dół i można płacić :D

Dzięki, ale przed Twoim wpisem nawiązałem kontakt PW z Jaro i już klepnięty zakup.

Tak szczerze jak na spowiedzi ... Nie chcę umieć obsługi zagranicznych sklepów, bo ... to zbyt duża pokusa dla mnie.

Wyczyściłbym konto w try miga.

Zbyt dobrze się znam :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedźcie sami KZ rządzi na naszym forum. Tyle wpisów i emocji chyba żadna firma nie wywołuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie kupowałem jeszcze przez Ali, wczoraj/dziś zakupiłem pierwszy raz. Padło na sklep pierwszy z brzegu ( AK Audio Store), cena 33 $ i nie mogę zapłacić kartą. Próbuję kolejny raz za godzinę i, uwaga, cena została zbita do 23$ ale dalej nici z zakupu. Spróbowałem dzisiaj zapłacić i tym razem poszło - KZ ZS5 za 23 dolary. Pytanie czy ktoś miał doczynienia z tym sklepem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione :-) Wczoraj dwie pary ZST po 9.99 dzisiaj jedna para ZS5 z kodem AuioBudget za 22 USD - teraz tylko pozostało użlożyć zgrabną historyjkę dla żony, po co następne słuchawki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Spawn ! Odjazd Panowie :)

W sumie to ja nawet nie wiem ile tam jest przetworników ;) Pociąg za szybko ruszał ze stacji :D

No, ale gorzej od KZ ZST chyba nie będzie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już lajków, bo porozdawałem wcześniej.

Ale dziękuję @krz i reszcie ekipy. Też zamówiłem KZ ZS5 za 22$, a wcześniejsze za 30$ anulowałem.
Pochwale się żonie, że zaoszczędziłem 30 zł - wyjdę na oszczędnego i może 'coś' u niej skorzystam ;)
Macie w 'tym' swój udział.
Dzięki :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Inszy napisał:

Apple i A$K wywołują znacznie większe emocje.

Tak ale jakie emocje @Inszy? Bardzo ekstremalne. A tu milutko, każdy każdemu pomaga, prawie jak za komuny a nie w wilczym kapitalizmie :) Widzisz jakieś negatywne emocje w tym temacie?

2 minuty temu, strong6 napisał:

Nie mam już lajków, bo porozdawałem wcześniej.

Ale dziękuję @krz i reszcie ekipy. Też zamówiłem KZ ZS5 za 22$, a wcześniejsze za 30$ anulowałem.
Pochwale się żonie, że zaoszczędziłem 30 zł - wyjdę na oszczędnego i może 'coś' u niej skorzystam ;)
Macie w 'tym' swój udział.
Dzięki :D 

Żeby ci ciuchów lub innych rzeczy  takimi procentowo oszczędnościami nie kazała kupować :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, a ja dla siebie i kolegi zamówiłem ze srebrzonym kabelkiem

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

A ja nie mam nawet takich pieniędzy jak na zs5 ze zniżkami w tym miesiącu.

Gdzie mi te pieniądze zniknęły?

Przecież jakby nic nie kupuję :P;) 

no prawie ;) 

A prawie robi wielką różnicę Manuelu :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie  KZ ZST od kolegi @hibi, zanim się na nie zdecydowałem miałem bardzo mieszane uczucia i raczej sceptycznie podchodziłem do opisów brzmienia tych słuchawek na forum, byłem przekonany ,że po odsłuchu wylądują w szufladzie i pozostanie niesmak,że dałem się nabrać na ten hype.

Jestem zaskoczony ,że za tak nieduże pieniądze te słuchawki brzmią bardzo dobrze :)

DSC09228.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AndrePL napisał:

Dzisiaj dotarły do mnie  KZ ZST od kolegi @hibi, zanim się na nie zdecydowałem miałem bardzo mieszane uczucia i raczej sceptycznie podchodziłem do opisów brzmienia tych słuchawek na forum, byłem przekonany ,że po odsłuchu wylądują w szufladzie i pozostanie niesmak,że dałem się nabrać na ten hype.

Jestem zaskoczony ,że za tak nieduże pieniądze te słuchawki brzmią bardzo dobrze :)

DSC09228.jpg

Tu w temacie KZ nie ma hype jest prawda, szczera prawda. Są za tanie na hype :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krz napisał:

No to żeby jeszcze bardziej podhajpować ZS5, na Taobao pojawiły się pierwsze opinie i zdjęcia.

https://world.taobao.com/item/550087478031.htm

(sekcja 累计评论 ) To translatora i ślinimy się :)

 

Ja rozumiem fajna atmosfera i w ogóle - ale żeby już po pierwszym razie uszy w ciąży?! :D ( zgadzam się - niespodzianka!!)
Na dodatek w ciąży z 12 jednostkami! 

P.S. sorry za spam ale nie mogłem się powstrzymać :)

Screenshot (2).png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności