Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekałem ponad miesiąc i jak wreszcie przyszły to się okazało, że są inne niż zamawiane... też niebieskie ale zwykłe, nie te whirlwind...

Zamówiłem ponownie od innego gościa razem z kabelkiem no i czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie prześladuje chiński pech...

Słuchawki dotarły w tydzień z Gearbest przez Holandię, niestety lewy kanał przerywa (od strony słuchawki są luzy).

Wysłałem właśnie filmik pokazujący że jeden kanał gra (bo z zewnątrz nie widać żadnej usterki), drugi nie i czekam na odpowiedź, czy doślą słuchawkę czy odsyłam całość.

Z jednej strony szkoda, bo brzmią całkiem przyzwoicie (a w tej cenie to już w ogóle).

Ale z drugiej nie zauważyłem nigdzie info, że to słuchawki over-the-ear, a takich nie trawię i na pewno puszczę je dalej, gdy uporam się z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, xneon napisał:

Ale z drugiej nie zauważyłem nigdzie info, że to słuchawki over-the-ear, a takich nie trawię i na pewno puszczę je dalej, gdy uporam się z serwisem.

A jak sobie tak duże słuchawki nosić inaczej niż ote bez ciągłego poprawiania? Każde większe inaczej niż ote nie da rady chyba, że ktoś jest masochistą i będzie ciągle poprawiał zamiast słuchać muzyki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaro54 napisał:

A jak sobie tak duże słuchawki nosić inaczej niż ote bez ciągłego poprawiania? Każde większe inaczej niż ote nie da rady chyba, że ktoś jest masochistą i będzie ciągle poprawiał zamiast słuchać muzyki :)

z jednej strony masz rację, z drugiej są na tyle lekkie, że nosiłbym chętnie normalnie ;) ale ja mam duże uszy, Brainwavz R1 były dla mnie też wygodne a są duże, Takstary 1200 noszę normalnie mimo asymetrycznego kabla, jakiś taki dziwny jestem ;)
w każdym razie Gearbest bardzo miło się zachował, oferując refund, chyba kupię po prostu drugi raz te słuchawki, a stare zachowam na części, zwłaszcza że WojtekC był zainteresowany zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2017 o 20:49, xneon napisał:

A mnie prześladuje chiński pech...

Słuchawki dotarły w tydzień z Gearbest przez Holandię, niestety lewy kanał przerywa (od strony słuchawki są luzy).

Wysłałem właśnie filmik pokazujący że jeden kanał gra (bo z zewnątrz nie widać żadnej usterki), drugi nie i czekam na odpowiedź, czy doślą słuchawkę czy odsyłam całość.

Z jednej strony szkoda, bo brzmią całkiem przyzwoicie (a w tej cenie to już w ogóle).

Ale z drugiej nie zauważyłem nigdzie info, że to słuchawki over-the-ear, a takich nie trawię i na pewno puszczę je dalej, gdy uporam się z serwisem.

U mnie niestety podobna wada, czyli  chwilami nie łączy lewy kanał, trzeba poruszać kablem, żeby przez chwilę grał ok.

Daj znać poproszę jak się ustosunkował gearbest do Twojej reklamacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ brałem dodatkowe ubezpieczenie za dolara, dostałem opcję refund albo resend.

ZST trafiły do WojtkaC na naprawę - jak mu się uda z tym luźnym portem w słuchawce, są jego.

A ja dostałem błyskawicznie zwrot do Gearbestowego portfela i już jadą do mnie Rock Zircon ;)

(te też ubezpieczyłem w razie czego)

 

edit: a ZST niestety potrafią porazić chińską jakością wykonania, ta lewa słuchawka miała też niechlujnie przyklejony filtr.

Edytowane przez Gość
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dotarły te słuchawki z Gearbest. Jestem w lekkim szoku jak grają z moim Xduoo x3. Zmieniłem od razu tipsy na tę których używam w Soundmagic E 10 i to jest to. Słucham głównie muzyki rock i metal. Powiem Wam, że dawno nie czułem takiej radości z odsłuchu moich ulubionych płyt. Reign In Blood Slayera brzmi genialnie. Jestem w szoku, że za taką kasę można mieć takie słuchawki. Kupuje dzisiaj drugą parę na prezent dla brata.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na ZST z Gearbest? Ja zamówiłem 4 kwietnia. Z Shenzhen do Hong Kongu przemieszczały się 14 dni. 18 kwietnia wyleciały i dalej lecą. Będzie z 5 tygodni i końca nie widać. Liczyłem na krócej, szczególnie, że ktoś tu pisał, iż dostał je po 2 tygodniach. Oczekiwanie jest straszne...

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jest 2 tygodnie, raz 30 i więcej dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delivered

2017-05-08 10:54:00 

  •  

    Undeliverable

    2017-05-05 08:50:00 

  •  

    PL - Warshawa - Arrival at inward office of exchange

    2017-05-02 11:16:00 [Warshawa]

  •  

    Depart from transit country

    2017-04-25 09:13:00 

  •  

    Security check success

    2017-04-22 03:15:00 

  •  

    Received by line-haul

    2017-04-18 15:55:46 

  •  

    Outbound in sorting center

    2017-04-18 04:03:43 

  •  

    Inbound in sorting center

    2017-04-17 22:13:00 

  •  

    Accepted by carrier

    2017-04-17 20:52:19 

  •  

    Waiting for pick up

    2017-04-16 13:35:16 

A tak szła moja dostawa, z Wa-wy 3 dni do Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 18 kwietnia zamówione. 5 maja były u mnie. Tydzień szły do Amsterdamu, później 4 dni do Polski. 5 dni były w Warszawie. Raz mi coś szło z gearbesta 5 dni, innym razem około 50 dni. Także z tymi przesyłkami to loteria, trzeba zagryźć zęby i czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabelek srebrny co polecaliście wcześniej rozjaśniania brzmienie? Tzn. i tak go zakupię, żeby sprawdzić czy obecnie nie jest trochę za duży mułek na piankach (Snab i z allie), ale interesuje mnie też kabel lepszej jakości od oryginalnego w ZST, który nie zmieniałby tonalności, taki upgrade pod względem rozdzielczości, dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko co do pianek i tipsów. Według Comply to jest 500, czy słusznie? Bo normalnie to 400 jest, no albo trochę trzeba upchać żeby 400 weszła, ale wg mnie tak ma być a nie swobodnie z jakimkolwiek luzem. Jak już kupię te pianki ze strony Comply wersję sport L to nie chciałbym się negatywnie zdziwić, że trzeba było brać 400. Druga sprawa, ktoś próbował z tipsami MEElectronics? Te głębsze bi-flangi wydają mi się warte spróbowania. Ewentualnie jakie jeszcze inne tipsy polecacie, muszą być dla mnie głębsze, brzmienie na polecanych niebieskich z allie jest fajne, ale są one za płytkie, słabo trzymają się w uchu i nie łapię dostatecznego seala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bokrug napisał:

A jeszcze pytanko co do pianek i tipsów. Według Comply to jest 500, czy słusznie? Bo normalnie to 400 jest, no albo trochę trzeba upchać żeby 400 weszła, ale wg mnie tak ma być a nie swobodnie z jakimkolwiek luzem. Jak już kupię te pianki ze strony Comply wersję sport L to nie chciałbym się negatywnie zdziwić, że trzeba było brać 400. Druga sprawa, ktoś próbował z tipsami MEElectronics? Te głębsze bi-flangi wydają mi się warte spróbowania. Ewentualnie jakie jeszcze inne tipsy polecacie, muszą być dla mnie głębsze, brzmienie na polecanych niebieskich z allie jest fajne, ale są one za płytkie, słabo trzymają się w uchu i nie łapię dostatecznego seala.

Ja słucham na gumkach z RHA MA 750. Trochę się trzeba posiłować ale wchodzą i są wygodniejsze od stocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qura12 napisał:

Moje ZST mają dość dziwną przypadłość. Prawa słuchawka gra ciszej ale po kilkudziesięciu minutach grania głośność się wyrównuje. Ktoś wie jak to jest możliwe? Kabel na bank nie jest winny, to kwestia słuchawki. 

A może nie słuchawki tylko twoje uszy? I nie naśmiewam się ale czasami jedno ucho jest czulsze od drugiego. Podobnie jak oczy, nie zawsze równo pogarsza się wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Weird_O napisał:

Ja słucham na gumkach z RHA MA 750. Trochę się trzeba posiłować ale wchodzą i są wygodniejsze od stocków.

Nie mam niestety, natomiast wygoda to sprawa drugorzędna, mam kilkadziesiąt tipsów i rzadko, które są niewygodne. Jedynie o dźwięk mi się rozchodzi i dobry seal/duża stabilność w kanale. Widzę na razie 3 opcje: comply sport w rozmiarze L (tylko czemu kurde nikt ich w kraju nie ma), srebrny kabelek i pianki snab/allie/comply t, bo brzmienie się rozjaśni akceptowalnie, albo też spróbować bi-flange w głębszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności