Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawkos napisał:

Ja też do pracy w kamienołomach. Słuchałem i słuchałem. Z Sony ZX1 i ZX2 grają zwyczajnie... przeciętnie.

Byłem jak najbardziej otwarty, a tu niestety taki wynik.:(

 

Co ty chcesz żeby Chińczyk z Japończykiem współpracował? Toż to odwieczni wrogowie :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, manuelvetro napisał:

Nie, zst stosunkowo słabo skalują. To są tanie słuchawki do tanich grajków :P

Coś w tym jest, bo z LG V10 grają wybornie. Wybornie oczywiście w takiej cenie, konfiguracji i przeznaczeniu.

Mając ZST słucham ich codziennie, w odróżnieniu od innych doków, znacznie droższych jakie posiadałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Compton napisał:

Coś w tym jest, bo z LG V10 grają wybornie. Wybornie oczywiście w takiej cenie, konfiguracji i przeznaczeniu.

Mając ZST słucham ich codziennie, w odróżnieniu od innych doków, znacznie droższych jakie posiadałem.

Ano. Ja do iphona ( z Apple dongle ) zawsze biorę kz zst, bo z telefonu grają wybornie, lepiej niż inne. Z pionka już nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gourney napisał:

Post pod postem, trudno ;-).

Potrzebuje ktoś stockowy kabel od kazetów? Bez majka, ale z odcinkami pamięciowymi...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Jack 3 pinowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gourney napisał:

Nie, 2

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli normalny mini jack 3,5mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 12:39, manuelvetro napisał:

Ano. Ja do iphona ( z Apple dongle ) zawsze biorę kz zst, bo z telefonu grają wybornie, lepiej niż inne. Z pionka już nie.

 

No i głupoty napisałem...

Tak to jest,  jak się pisze z pamięci...

 

Z  pionka grają jednak świetnie, lepiej niż z iphona... zwracam honor....

Skalują znaczy... 

A i z ziemniaka grają bombowo, to fakt.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP_20170418_12_28_04_Pro.jpgWczoraj doszły moje drugie KZ ZST zamówione w GearBest 28.03, kabelek z mikrofonem i z odcinkami pamięciowymi.

Same odcinki pamięciowe dość sztywne, wygląda to jakby kawałek drucika obciągnięty cienką termokurczką, ale swą rolę spełniają.

Tipsy w odróżnieniu od szarych z pierwszej wersji są w kolorze czarnym i wydają mi się jakby trochę bardziej miękkie, z troszeczkę cieńszej gumy.

 

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł do mnie wczoraj dodatkowy kabelek. Wygoda dużo lepsza niż na standardowym. Wcześniej kabel zahaczał mi się o kurtkę, teraz nic takiego nie występuje i od razu mam końcówkę, którą można dopasować za ucho. Dźwiękowo raczej jakieś kosmetyczne zmiany.

Póki co ZST najlepiej mi zagrały z DX90. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mikla napisał:

Doszedł do mnie wczoraj dodatkowy kabelek. Wygoda dużo lepsza niż na standardowym. Wcześniej kabel zahaczał mi się o kurtkę, teraz nic takiego nie występuje i od razu mam końcówkę, którą można dopasować za ucho. Dźwiękowo raczej jakieś kosmetyczne zmiany.

Póki co ZST najlepiej mi zagrały z DX90. 

Kilka stron wcześniej Gourney stwierdził, że DX90 obnaża mankamenty kazetów, więc trochę rozbieżne opinie. W takim połączeniu góra czy wyższa średnica nie są jakieś szorstkie czy natarczywe? Czekam na swoją parę, zamówione 4 kwietnia, mam nadzieję że to kwestia max tygodnia i będą u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno uzywasz odpowiednich gumek? Jestem dosc wrazliwy na wysokie tony, a te w zst wydaja mi sie bardzo lagodne. Chyba nawet wiekszosc tutaj nawet sugerowala, ze wysokie sa wycofane w  zst sa troche wycofane.

W ogóle nie używam gumek, tylko comply S. Opisana przez mnie przypadłość to wynik zestawienia z konkretnym odtwarzaczem.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł srebrny kabelek. Pierwsze wrażenia: poprawiła się delikatnie detaliczność, wysokie rejestry troszkę bardziej zaakcentowane, zniknął efekt mikrofonowania.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności