Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie doszedł do mnie kabelek http://www.ebay.com/itm/272555441459 , różnica jest zarąbista - przynajmniej klasa wyzej.

Jedna z moich przesyłek z Chin - rekordzistka, leżała na WER Wa-wa/Urząd Celny 16 dni. Wysłana po interwencji telefonicznej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nohoooo jest dokładnie tak jak piszesz albo nawet ciut lepiej, generalnie każdemu komu przeszkadza lekka, taka ze tak powiem mulkowatosc kazetow, powinien sobie te sznuroweczke sprawić. Chyba sobie kazety w sygnaturkę wpiszę ?

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z massdropa wysłane z USA na 3 dzień były w WER Warszawa po paru godzinach wysłane do WER Zabrze a następnie 9 dni dwadzieścia parę kilometrów podróżowało, chyba szybkobieżnymi ślimakami :)

A paczka wysłana do syna do Anglii nadal wisi w WER Warszawa mimo, że dostarczono 27 stycznia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi KZ ZST. Odkąd mam Shanlinga M1 to nie odpalałem DX80.

No, ale ten moment właśnie w tej chwili nastąpił. Ba, podpiąłem nawet do 80-i KaZety.

Kurczę, bardziej mi pasuje granie M1+KZ ZST niż z DX80. Przy czym mam świadomość, że DX całościowo jest lepszym grajkiem.

To mi jednak zupełnie nie przeszkadza, że KZ ZST lepiej mi grają z M1.

Zwlekałem z tym porównaniem - pewnie podświadomie - bo KZ ZST były kupowane pod M1 i bałem się, że mogłem nie trafić w brzmienie.

Jednak jest OK - zestaw M1 i KaZety to jest dla mnie To. Tanio, przyjemnie i bardzo mobilnie.

 

edit : słuchane na Dead Can Dance - "Anastasis"

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paratykus napisał:

Dziwna sprawa z tymi KZ ZST. Odkąd mam Shanlinga M1 to nie odpalałem DX80.

No, ale ten moment właśnie w tej chwili nastąpił. Ba, podpiąłem nawet do 80-i KaZety.

Kurczę, bardziej mi pasuje granie M1+KZ ZST niż z DX80. Przy czym mam świadomość, że DX całościowo jest lepszym grajkiem.

To mi jednak zupełnie nie przeszkadza, że KZ ZST lepiej mi grają z M1.

Zwlekałem z tym porównaniem - pewnie podświadomie - bo KZ ZST były kupowane pod M1 i bałem się, że mogłem nie trafić w brzmienie.

Jednak jest OK - zestaw M1 i KaZety to jest dla mnie To. Tanio, przyjemnie i bardzo mobilnie.

A jak działa po BT z nowym ustrojstwem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie tak. Z taczki, iphona, kz zst lepsze od xba-3 , fidelio s2. Z Beyerdynamic a200p poziom sie wyrównuje. Z pionka z ibooda, ER4XR leją wszystko, xba-3 lepsze od fidelio s2 a te lepsze od kz zst.

Ergo:

1. Kz zst najlepiej grają z ziemniaka. Tu nie mają konkurencji. 

2. Nie skalują jednak tak mocno, jak lepsze doki z lepszymi źródłami.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, bo to OT - Saturn i M1 - fajny tandem :)

KZ ZST jeszcze przez Saturna nie puszczałem.

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

To u mnie tak. Z taczki, iphona, kz zst lepsze od xba-3 , fidelio s2. Z Beyerdynamic a200p poziom sie wyrównuje. Z pionka z ibooda, ER4XR leją wszystko, xba-3 lepsze od fidelio s2 a te lepsze od kz zst.

ergo. Kz zst najlepiej grają z ziemniaka. Tu nie mają konkurencji. Nie skalują jednak tak mocno, jak lepsze doki z lepszymi źródłami.

 

Mnie "Anastasis" zaczęło męczyć na DX80.Właśnie przepiąłem się na M1, większa przyjemność odsłuchowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być dlatego, że DX80 dosyć mocno pokazuje wszelkie brudy i niedociągnięcia w nagraniu, a Anastasis jest nagrane zdecydowanie gorzej niż poprzednie płyty DCD. Chociaż sam wolę ZST z clipem niż z DX80. może po prostu kłócą się charaktery grajka i słuchawek w tym połączeniu.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, manuelvetro napisał:

Nie, zst stosunkowo słabo skalują. To są tanie słuchawki do tanich grajków :P

 

1,2,3...

 

rozpoczynamy odliczanie

 

No dobra, to ja pierwszy.

Po Świętach na tydzień do pracy w kamieniołomach ...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że może niekoniecznie do tanich, ale do muzykalnych i niezbyt szczegółowych grajków (powiedz gdzie będziesz pracował to razem będziemy kamienie łapać ;) )

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Greezye napisał:

A ja powiem że może niekoniecznie do tanich, ale do muzykalnych i niezbyt szczegółowych grajków (powiedz gdzie będziesz pracował to razem będziemy kamienie łapać ;) )

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Ja nie idę, Manu idzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Greezye napisał:

Może tak być dlatego, że DX80 dosyć mocno pokazuje wszelkie brudy i niedociągnięcia w nagraniu, a Anastasis jest nagrane zdecydowanie gorzej niż poprzednie płyty DCD. Chociaż sam wolę ZST z clipem niż z DX80. może po prostu kłócą się charaktery grajka i słuchawek w tym połączeniu.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

To ten DX80 musi być naprawdę słabiak, skoro Clip go przeskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie :D świetny DAP tylko na tyle techniczny że z ZST (które są przyjemne, ale mają pewne braki w szczegółach i technicznych aspektach) nie zgrywają się z nim najlepiej. Po prostu on wyciąga ich wady na wierzch.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Greezye napisał:

Absolutnie nie :D świetny DAP tylko na tyle techniczny że z ZST (które są przyjemne, ale mają pewne braki w szczegółach i technicznych aspektach) nie zgrywają się z nim najlepiej. Po prostu on wyciąga ich wady na wierzch.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Albo KZ jego.:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności