Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ivarybka napisał:

Czy możecie wrzucić jakieś sprawdzone linki? najchętniej z aliexpres :)  też mi się marzą.
 

Najtaniej z gearbest.com 

czarne http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html?wid=21

lub kolorowe http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_598798.html?wid=21

Ja czarne brałem z gearbesta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mikla napisał:

Najlepiej słucha mi się KZ-ty z Fiio X5 III (bardziej jasne granie), potem x Xduoo X3 (ciemniej i bardziej gęsto). Z Honorem 7 to basowe potwory i nie będę wracał do tego połączenia.

Z X5 czy X3 bardziej neutralne granie KZ reprezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, o jakich niebieskich tipsach tutaj mówicie? Bo coś mi umknęło w tym wątku, a nie bardzo mogę odnaleźć stosowną informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbartek napisał:

Słuchajcie, o jakich niebieskich tipsach tutaj mówicie? Bo coś mi umknęło w tym wątku, a nie bardzo mogę odnaleźć stosowną informację...

O takich http://www.ebay.com/itm/281975650787?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adamesq napisał:

Hej, z racji tego, że nie mogę wystawiać ogłoszeń, mam na sprzedaż te słuchawki z dodatkowym kablem (rekomendowanym tutaj wielokrotnie "silver upgrade"), niebieskimi i czerwonymi tipsami. Gdyby moje uszy były bardziej kompatybilne ze słuchawkami, to by u mnie zostały. Mogę wystawić na Allegro.

86 zł (za tyle kupiłem całość) + KW

 

Hit! Nie moge wystawic ogloszenia w odpowiednim dziale bo mam za malo postow to wystawie gdzie indziej :D Normalnie lajka dalem za zaradnosc :D

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdziłem ceny. Może być 0,80 zł / kg. Przesyłka oczywiście wliczona w cenę. ;)

 

A tak poza OT to widzę na monitoringu, że druga para KZ ZST jest już w Polsce i w drodze do mnie z WER Warszawa, więc pewnie jutro dotrze. Ciekawe czy będą odcinki pamięciowe. Kupowane na GearBest.com 28.03, idzie 2 tygodnie.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby moje też takie doszły.

Na razie wypróbowałem z KaZetami ten kabelek FiiO kupiony do Triple Fi.10 i prawie 4 razy droższy od KZ-ów. Pasuje, ma odcinki pamięciowe i ZST bardzo dobrze grają na tym kablu. IMO czyściej, bardziej detalicznie, odejmuje basu, ale niestety wtyki zbyt lekko wychodzą z gniazd KZ i bałbym się, że wypadną podczas noszenia gdzieś na ulicy. Będzie więc tylko do Triple.

WP_20170412_21_23_36_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bernie napisał:

Ok, sprawdziłem ceny. Może być 0,80 zł / kg. Przesyłka oczywiście wliczona w cenę. ;)

 

A tak poza OT to widzę na monitoringu, że druga para KZ ZST jest już w Polsce i w drodze do mnie z WER Warszawa, więc pewnie jutro dotrze. Ciekawe czy będą odcinki pamięciowe. Kupowane na GearBest.com 28.03, idzie 2 tygodnie.

Sprawdź prywatną skrzynkę Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. W końcu i na mnie przyszedł czas żeby wypróbować słynne KZ-ty.

 

Przyznaję, że nadzieje miałem rozbudzone po tych wszystkich wpisach. Dużo pozytywów. Mało komu nie podeszły. Zastanawiałem się jak się sprawdzą w porównaniu do innej konkurencji z Chin - TFZ B2M. Nawet zacząłem mieć obawy czy TFZ-ty się obronią.

 

Na początek tipsy. Stockowe to jednak porażka. Ja mam na szczęście do nich i te czerwone i niebieskie. Jak dla mnie najlepsze czerwone. Mam również ten drugi polecany kabelek do nich. Przez jakiś czas nie mogłem ich umiejscowić dobrze w uchu. B2M lepiej się układają. Mają inny kształt i są odrobinę mniejsze, co oczywiście ma znaczenie. Jakości wykonania nie będę porównywał. 

 

Jak grają na moje ucho? Po złapaniu seala jest... nieźle. Spodziewałem się tej dużej dawki basu, a tutaj nie poczułem takiego uderzenia. Czuć go oczywiście, ale to zależy czego się słucha. Drugi kabelek jest lepiej wykonany i brzmienie bardziej przyjemne.  

 

Miałem rozbudzone nadzieje i pewnie spodziewałem się więcej. Za taką cenę jak jeszcze dobrze się ułożą w uchu, to oczywiście jest killer. Pewnie poprzez trudność w dobrym ułożeniu moja ocena jest taka jaka jest. To tylko pierwsze wrażenia, po 2 godzinach 

 

Na koniec odetchnąłem z ulgą. Jak dla mnie TFZ-ty nie mają czego się bać. Grają zdecydowanie lepiej. W pojedynku na doły TFZ-ty nie dają szans KZ-tom. Czuć większe mięso i schodzi ono niżej. Jest to jednak przyjemnie mięso.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności