Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Za te 5 $ warto oczywista oczywistość wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, krz napisał:

Z tego co widzę, to jest długość pinów. Do ZST sprzedawane są 0,75, ale jak Ci nie przeszkadza, to najwyżej będzie lekka szpara. O ile nie da się do końca docisnąć.

 

Na pewno długość a nie średnica pinu? Jak na długość to 0.75/0.78 - trochę przykrótkie, nawet jak to jest podane w calach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bialy_Wilk napisał:

Na pewno długość a nie średnica pinu? Jak na długość to 0.75/0.78 - trochę przykrótkie, nawet jak to jest podane w calach.

Tfuuu... Masz rację. Nie wiem skąd mi się tam wzięło 0,75cm. Chdoziło mi o "mm". To musi być średnica.

Prawdopodobnie TripleFi wykorzystuje 0,78, stąd tak ciężko ich kabel wchodzi do ZST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek mi zaraportował, że kabel dokumentnie wylata ze słuchawki. Kompletnie się nie trzyma. Zamówiłem u Kitajca ten ładniejszy kabel w kolorze srebrnym, zobaczymy, może się będzie lepiej trzymał. A jak nie potraktuję szybkosklejem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiązując do pinów, czy Etymotic też korzystają z pinów 0,75/0,78 czy tam są jakieś inne wtyki? chciałbym kupić jakiś uniwersalny kabel, w razie jakby zmieniał słuchawki :D nie wiem czy większość słuchawek na podobę KZtów jest na 0,75, czy na 0,78. które złącze jest bardziej popularne?

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumia 735 - Shanling M1 --> KZ ZST.

 

Lumka gra dla mnie wyraźną V-ką z KZ. Górę i dół odbieram jako wyraźnie podbite przy czym nie odczuwam jakiegoś zdecydowanego wycofania wokali.

Przestrzeń, szczegół po stronie M1, który poza tym gra zdecydowanie bardziej wyrównanym dźwiękiem.

 

Przy czym nie są to aż tak wielkie minusy jeśli chodzi o połączenie 735 i KZ - swobodnie można sobie słuchać choć całość przekazu odbieram jako lekko przymglony, ale całościowo jest dosyć przyjemnie.

"Słuchane Stingiem".

 

Edit : czy ktoś gdzieś porównał KZ ZST do Sony mh1,a jeśli nie to czy ktoś mógłby to zrobić? 

 

 

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły moje KZT (zamówione 23.03 na Gearbest, szybka dostawa, więc polecam). O dźwięku się nie wypowiem, bo za mało w życiu przesłuchałem, ale z pewnością grają o wiele, wiele lepiej niż moje obecne nauszne ATH-SJ55, AKG K520 czy starsze doki a-JAYS Three.

Co was może zainteresować, to fakt, że słuchawki prawdopodobnie zostały wyprodukowane w marcu (naklejka na pudełku) i mają odcinki pamięciowe. Sam kabel wydaje się być bardzo delikatny i mam nadzieję, że przetrwa przeprawy komunikacją miejską; na plus na pewno to, że w moim egzemplarzu wtyczki weszły ciasno i trzymają się bardzo dobrze, żadnych luzów.

Z Clipem Zip na pewno nie są przebasowione, czego trochę się obawiałem. Siedzę, słucham i cieszę się, że gra dobrze, a cieszę się jeszcze bardziej, kiedy sobie przypomnę, że kosztowały 50 zł. Czekam jeszcze na tipsy z aliexpressu żeby sprawdzić czy rzeczywiście mogą trochę zyskać na innych gumkach; kabla na razie nie zamawiałem, zobaczymy ile ten wytrzyma.

Edytowane przez lansbansomg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2017 o 09:24, gregdezet napisał:

a tak nawiązując do pinów, czy Etymotic też korzystają z pinów 0,75/0,78 czy tam są jakieś inne wtyki? chciałbym kupić jakiś uniwersalny kabel, w razie jakby zmieniał słuchawki :D nie wiem czy większość słuchawek na podobę KZtów jest na 0,75, czy na 0,78. które złącze jest bardziej popularne?

Żadne Ety nie używają takiego konektora. Starsze mają 2-pin, ale 2-óch różnych średnic, a nowe standardowego MMCX.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie, czy po wygrzaniu one się jakoś zmieniają? Błagam, powiedzcie, że nie ;D dopiero wyjąłem z pudełka i gra to przecudnie... na małych tipsach, bo na średnich walą basem niemiłosiernie.

Takie słuchawki za 30 ziko... trzymajcie mnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają się niestety..... Na lepsze. A jeszcze niebieskie tipsy i srebrzony kabelek i zaczniesz się zastanawiać po co wydawałeś tyle jak można tak wiele mieć za tak niewiele :)

Zmieniają się niestety..... Na lepsze. A jeszcze niebieskie tipsy i srebrzony kabelek i zaczniesz się zastanawiać po co wydawałeś tyle jak można tak wiele mieć za tak niewiele :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał:

Zmieniają się niestety..... Na lepsze. A jeszcze niebieskie tipsy i srebrzony kabelek i zaczniesz się zastanawiać po co wydawałeś tyle jak można tak wiele mieć za tak niewiele :)

Tipsy w drodze, kabelek właśnie zamawiam. Nie wiem jak to może jeszcze lepiej zagrać. Hype is real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja para gra bardzo dobrze od wyjęcia z pudełka.
Na jakimś zagranicznym forum czytałem opinie, że one nie zmieniają sygnatury
dźwięku, nie potrzebują wygrzewania - co mogę potwierdzić.


Dynamik się wygrzewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły i do mnie, zamawiane z GearBest 24.03. Zamawiałem dwie pary, dla siebie i znajomego. Jedna para jest z obciążnikami druga z odcinkami pamięci, widocznie to loteria.

Te z obciążnikami bardzo fajnie układają się za uchem i gdyby nie jazda na rowerze pewnie bym sobie zostawił te, ale obawiam się ze na dołkach obciążniki mogą podskakiwać i kabel wypadać.

Słuchałem na xDuoo X3, co do brzmienia nie będę sie wypowiadać. Za cienki jestem w tym temacie, napisze króciutko. Vangelis - 1492 Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - jak dla mnie stanowczo za dużo basu. Pink Floyd - The Wall Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - IDEALNIE, jak by do tej płyty je stworzono :D

Dla mnie za tą kasę to naprawdę dobry zakup, a kumplowi nie podeszły - za dużo basu.

 

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Doszły i do mnie, zamawiane z GearBest 24.03. Zamawiałem dwie pary, dla siebie i znajomego. Jedna para jest z obciążnikami druga z odcinkami pamięci, widocznie to loteria.

Te z obciążnikami bardzo fajnie układają się za uchem i gdyby nie jazda na rowerze pewnie bym sobie zostawił te, ale obawiam się ze na dołkach obciążniki mogą podskakiwać i kabel wypadać.

Słuchałem na xDuoo X3, co do brzmienia nie będę sie wypowiadać. Za cienki jestem w tym temacie, napisze króciutko. Vangelis - 1492 Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - jak dla mnie stanowczo za dużo basu. Pink Floyd - The Wall Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - IDEALNIE, jak by do tej płyty je stworzono :D

Dla mnie za tą kasę to naprawdę dobry zakup, a kumplowi nie podeszły - za dużo basu.

 

 

Radzę pożonglować tipsami. Dla mnie na średnich też było za dużo basu, na małych już idealnie.

Zapytam może w tym temacie. Czy ma ktoś może na zbyciu ten srebrny kabelek? Nie chce mi się czekać na niego dwa miechy :P

Jak coś to priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Weird_O napisał:

 

Radzę pożonglować tipsami. Dla mnie na średnich też było za dużo basu, na małych już idealnie.

Na małych tipsach w ogóle mi się nie trzymają, mam duże "dziury" w uszach. Zamówiłem dodatkowe tipsy, pianki i kabelek, jak dojdą to zobaczę.

Wtyki do słuchawek wchodzą bardzo ciasno, w obu parach.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Inszy napisał:

Skoro trzeba je rozszczelnić, żeby zagrały dobrze, to proponuję założyć im Comply S400.

 

Też tak czułem. Są już jakiś czas w drodze. Szkoda tylko, że za jakieś $ 3,5 

 

Kabelek 5,5 plus 3,5 pianki to prawie cena nowych ;)

Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bialy_Wilk napisał:

Doszły i do mnie, zamawiane z GearBest 24.03. Zamawiałem dwie pary, dla siebie i znajomego. Jedna para jest z obciążnikami druga z odcinkami pamięci, widocznie to loteria.

Te z obciążnikami bardzo fajnie układają się za uchem i gdyby nie jazda na rowerze pewnie bym sobie zostawił te, ale obawiam się ze na dołkach obciążniki mogą podskakiwać i kabel wypadać.

Słuchałem na xDuoo X3, co do brzmienia nie będę sie wypowiadać. Za cienki jestem w tym temacie, napisze króciutko. Vangelis - 1492 Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - jak dla mnie stanowczo za dużo basu. Pink Floyd - The Wall Flac (lossless) 24/192 vinyl rip - IDEALNIE, jak by do tej płyty je stworzono :D

Dla mnie za tą kasę to naprawdę dobry zakup, a kumplowi nie podeszły - za dużo basu.

 

Ja 29-go zamawiałem, to może przed świętami dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności