Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, paratykus napisał:

Z cieplejszym parować ?

A, to sobie sprawdzę z ciepłą kluchą, znaczy z Lumią 735 ... I porównam z M1 oraz dx80.

Z cieplejszym parować ?

A, to sobie sprawdzę z ciepłą kluchą, znaczy z Lumią 735 ... I porównam z M1 oraz dx80.

I jak Lumia wytrzymała porównanie? :) 

Sprawdziłem KZ z moją 735-ką (tylko na streamie z Tidala) i muszę powiedzieć, że według mnie jest fajnie. Nie ma takiej szczegółowości ani przestrzeni jak na nowych DAPach, ale jest bardzo barwnie, muzykalnie, analogowo wręcz, podobnie jak nieraz włączę coś z taśmy na starym walkmanie, basik uderza, nie słychać cyfrowego nalotu, chce się słuchać. Włączyłem ostatni Oxygene i starego Oldfielda i noga sama przytupuje do muzyki. Po prostu "chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczą jego nogi." :D

 

21 godzin temu, paratykus napisał:

Jak to mówił św. Augustyn - Bracia mniejsi.

A to nie był św. Franciszek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie Inner Lights Barbary Kortmann na tym nowym, polecanym kabelku z ebay'a i gra to fajnie choć nie powala. Chyba wszystkie inne moje słuchaweczki ze zbliżonej kategorii  (IEM/CIEM) biją je w tej konkurencji dość boleśnie. Mięcha nie ma. Nuda jest. Jakoś płytko i płasko. Choć może to tylko zmęczone uszy mam po całym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, ło Matko s curkom ... KZ-y złoiły dupę przyjemnością odsłuchową FLC8s na L 735...

Złoiły dupę ową przyjemnością na DX80. Złoiły - sorry, że się powtarzam na wzmaku SWS, tudzież dacu SWS.

Piterek czy też inny portfel kwiczy - moje uszy słuchają. Nie może być ...

No, ale jest :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to co najważniejsze według mnie w audio czyli przyjemność odsłuchowa jest. I nieraz człowiek się zastanawia, że niektórzy mają rację pisząc o dobrze grających telefonach. Po co gonić za drogimi w cholerkę DAPami.

Przy czym wygrzebałem z szuflady znowu po długim czasie Clipa+ i Lumia gra mi od niego dużo lepiej. Na KaZetach oczywiście.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Panowie. W założeniu miał to być wkręt na 1 kwietnia. No, ale właśnie zrobiłem to co wyżej. 

Myślałem wieczorem wejść i odszczekać, ale nie ma czego odszczekiwać. Wg. moich uszu oczywiście. Tak więc podtrzymuję to co wcześniej zartobliwie napisałem. 

Oczywiście posiadacze lepszych dapów i doków nie muszą czuć się zagrozeni i zobligowani do ripostowania. 

Nic, a nic nie trzeba się spinać i niczego nie trzeba udowadniać. Każdy ma swoje racje, uszy i wrażliwość dźwiękową. 

To jest słuszne, zbawienne i jedynoprawdziwe - jedyna prawda, jedynouszna i jedyna nasza - moja, Twoja i Jego. 

Tak ma być i tak jest - Twoje doki Kolego i Twój dap są lepsze niż moje zabawki i cieszę się razem z Tobą, serio :)

Co nie zmienia faktu, że moje zabawki  dają mi taką samą przyjemność jak Twoje :)

 

Oddanie sprawiedliwości - FLC8s są o (magiczne słowo) klasę, dwie lepsze pod względem reprodukcji dźwięku niż KZ-y. 

Nie zmienia to jednak faktu, że KZ-y są jak na swoją cenę zjawiskowe. 

 

Chwila prywaty - gdyby ktoś sobie zamawiał na zapas to pisać na PW, natychmiast podpinam się do zamówienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZST jak na swoją cenę grają zjawiskowo, a to że ktoś im pluje w twarz, to znaczy, że albo ich nie słuchał albo nie siadła mu sygnatura albo ... jest kompletnym ignorantem.

Nie mówię aby je wielbić, ale szcunek chociażby się należy.

I wcale nie mam sciskodoopy na droższe sprzęty.

Mój najtańszy element toru stacjonarnego, to kabel USB, siedmio krotnie droższy od KZtów. :D

 

Też bym chętnie kupił drugą parkę, na zaś czy na prezent.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, bardzo przyjemnie słucha mi się KZ ZST (niebieskie tipsy) z Fiio x5 III. Może troszkę jest za jasno (zobaczę jak na Xduoo X3), ale przestrzeń, wokale i radość ze słuchania jest na wysokim poziomie :)  to jeszcze tylko trza zamówić dodatkowy kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jd1210 napisał:

Gdzie takowy kabelek można dostać?

Większość brała ten srebrzony http://www.ebay.com/itm/272555441459?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT. Trochę więcej powietrza jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jeszcze jedną parę, dla żony. W kolorze kosmicznego różo fioletu :)

 

Szkoda, że nie ma innych kabelków do nich dostępnych, bo ten srebrzony za 5$ wygląda, przynajmniej na zdjęciach, tandetnie. 

 

Co mnie dziwi to mimo OTE dość mocny efekt mikrofonowy na kablu oryginalnym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaworrr napisał:

Kupiłem jeszcze jedną parę, dla żony. W kolorze kosmicznego różo fioletu :)

 

Szkoda, że nie ma innych kabelków do nich dostępnych, bo ten srebrzony za 5$ wygląda, przynajmniej na zdjęciach, tandetnie. 

 

Co mnie dziwi to mimo OTE dość mocny efekt mikrofonowy na kablu oryginalnym.

 

Nie jest gorszy od fabrycznego. Jacka tylko wymienię na porządniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mikla napisał:

A gdzie na ali kupię te plastikowe "usztywniacze" za ucho? Nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa...

Big Maras ma http://allegro.pl/mee-audio-oryginalne-prowadnice-zauszne-ote-i6746764201.html

Edytowane przez mantr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arturos1967 napisał:

 

 

Jest od fabrycznego zdecydowanie lepszy.

Po za jackiem

Teraz, Jaworrr napisał:

Tzn jaki? Mikrofonowanie/brzmienie - idzie w stronę jasności czy naturalności?

Mikrofonowania prawie nie ma wg dodaje powietrza i przestrzeni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności