Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Gourney napisał:

Ja używam comply S i nie mam potrzeby szukać dalej tipsów, pianek, czy innych wynalazków.

W sumie jak mi dotrą, to sprawdzę z moimi Comply. Lubię, ale trochę izolacja wtedy traci, a to dla mnie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bachankas napisał:

W sumie jak mi dotrą, to sprawdzę z moimi Comply. Lubię, ale trochę izolacja wtedy traci, a to dla mnie istotne.

 

Owszem traci, chociażby nawet do stockowych tipsów, ale wówczas KaZety są trochę mniej funowe, grają szerzej, no i pewnie siedzą w uchu, czego nie mogę w moim przypadku powiedzieć używając tipsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gourney napisał:

 

Owszem traci, chociażby nawet do stockowych tipsów, ale wówczas KaZety są trochę mniej funowe, grają szerzej, no i pewnie siedzą w uchu, czego nie mogę w moim przypadku powiedzieć używając tipsów...

Dlatego też czekam, aż KZty przyjdą i Comply w ruch pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, nie, nie ... Mam jedną nieśmiganą "T" od Ciebie , ale jej nie ruszam, bo więcej basu to ja już w KZ nie kcem ;)

A czy założę te inne to nie wiem. Rodzinę wyślę do łóżek i pokombinuję jeszcze na spokojnie z różnymi tipsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danonek123 napisał:

KZ ZST i Ipod Nano 2 to dobre połączenie? Mogę kupić takowego za 80zł, stan podobno bdb.

Wg. mnie powinno być dobrze. Nano 2g to fajny playerek i jest rockbox do niego więc obywa się bez itunes`a i konwersji flac na alac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi, Nano 2G idealnie nadaje się do odchudzania zbyt ciepłych słuchawek, KZ ZST jakoś wyjątkowo ciepłymi ciężko nazwać.

A w praktyce? Uzyskujesz łagodniejszy w basie i średnicy dźwięk z wyraźniejszą górą. Daft Punk brzmi nieźle, ale Alanis Morissette traci impet i brzmi trochę za chudo. Tak w sumie to Metallice też coś przy takim połączeniu pary brakuje.

I tak dzięki twojemu pytaniu, jeszcze przed moim "beztelefonowym sezonem", już wiem że nie będę z takiego zestawienia korzystał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaworrr napisał:

Też macie w swoich kazetach szparę na paznokieć między muszlą słuchawki i "wieczkiem" z logo?

Macie, jednak ponieważ nie jest większa niż - uwaga, określenie medyczna - szpara pośladkowa to olewamy ;)

Teraz będzie tekst dla fanatyków KZ ZST, inni dalej nie czytają, ok ?

 

Właśnie zapuściłem sobie najnowszą płytę Estasa Tonne "Mother of Souls", która oprócz tego, że jest zupełnie inna od jego wyczynów akustycznych, które polecam tutaj :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaworrr napisał:

Też macie w swoich kazetach szparę na paznokieć między muszlą słuchawki i "wieczkiem" z logo?

Macie, jednak ponieważ nie jest większa niż - uwaga, określenie medyczna - szpara pośladkowa to olewamy ;)

Teraz będzie tekst dla fanatyków KZ ZST, inni dalej nie czytają, ok ?

 

Właśnie zapuściłem sobie najnowszą płytę Estasa Tonne "Mother of Souls", która oprócz tego, że jest zupełnie inna od jego wyczynów akustycznych, które polecam tutaj :

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to "Mother of Souls" wymiata na KZ ZST, normalnie masakra...

7 minut temu, pekin93 napisał:

Jeśli chodzi o spasowanie obudowy to różnie bywa, ja ostatnio zamówiłem i było bardzo dobrze spasowane (@gourney, proszę potwierdź dla pewności :) )

Mógłbyś porównać do Carbo Tenore? 

Kogo pytasz, bo ja np. znam Carbo Tenore.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pekin93 napisał:

Pytałem Jaworrra, ale jeśli znasz odp. to byłbym wdzięczny :) 

Jaworrr umie ładnie poetycznie ująć zagadnienie, tak więc też chętnie przeczytam :)

Dla mnie Carbo Tenore to takie Focal Spirit Pro zamknięte w dousznych korkach - jeśli chodzi o brzmienie.

Jeśli chodziło Ci o wygodę to dla mnie Carbo Tenore są tak samo wygodne jak jvc ha-kx-100, po prostu ze względu na wielkość czyli "małość".

Ja pisząc, cały czas słucham sobie Estasa Tonne z najnowszej płyty "Mother of Souls" i nóżka puka, łeb się kiwa - przyjemność odsłuchowa 9/10.

A czemu 9/10 ? Gdyby było 10/10 - nie byłbym w stanie pisać, bo byłbym gdzieś w innym wszechświecie.

 

Mówiłem gdzieś wcześniej żeby zwolennicy kasy i przeciwnicy słuchania "po taniości" tego nie czytali ? Mówiłem (!) Tak więc NIE OCZEKUJĘ WASZYCH ODPOWIEDZI PANOWIE KOLEDZY, OK ?

 

Ja pier..ę. Nie, no ... Te KZ-y ... masakrują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bachankas napisał:

KZty jak AK prawie - "porządny sprzęt audio nie ma prawa tyle kosztować" :)

I tu się z tobą zgodzę w całej rozciągłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

I tu się z tobą zgodzę w całej rozciągłości :D

Jeśli zdefiniujecie "całą rozciągłość" to też będę w stanie się zgodzić. Na pohybel cenom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pekin93 napisał:

Mógłbyś porównać do Carbo Tenore? 

Wieczorem jak siądę na dupce to porównam :) 

 

A szpara nie przeszkadza, tylko tam jest, przynajmniej równa na całości :)

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności