Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, paratykus napisał:

Co tam dalej zapuszczę to nie wiem, ale oczywiście sprawdzę sobie wszystkie gatunki, których słucham.

Ktoś zdaje się narzekał na sybilanty ( ja w sumie górę słyszę aż za dobrze - nadwrażliwość słuchowa ), ale ich na razie nie wyłapałem.

Zresztą sybilanty to naturalna rzecz w przyrodzie i mam nadzieję, że będą, bo jak nie to znaczy, że słuchawki oszukują ( każde słuchawki, które ich nie reprodukują ;) )

Ja na sybilacje narzekałem, ale jak seala na innych tipsach złapałem, to znikły.

Jakby każdemu pasowały KZty to by nudno było :P

 

1 godzinę temu, rymcymcym napisał:

Posłuchałem tych ZST i szczerze mówiąc nie wiem skąd te zachwyty. Fakt, w kontekście ceny są dobre. Ale tylko w dobre i tylko w tym kontekście :)

Opinia "killera gigantów" się wytworzyła trochę dzięki Fatso. Mi osobiście podobują się bardziej niż np. 10 razy droższe słuchawki od RHA. Pewnie można lepiej, ale nie mam obycia w dokach. Chciałem się tanim sprzętem przekonać do doków, a wyszło na to, że od razu niemal ideał przenośny w super cenie trafiłem :)

 

17 minut temu, Jaworrr napisał:

To mi przypomina znaną sprawę Hawków :) ora pro nobis Lucifer 

Łap lajka za zarypisty kawałek Hehemota!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bachankas napisał:

Ja na sybilacje narzekałem, ale jak seala na innych tipsach złapałem, to znikły.
 

Na razie nikt więcej chyba na sybilanty nie narzekał. Kwestia seala.

14 godzin temu, Jaworrr napisał:

a, hehe. Proszę http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html teraz jest jakieś promo 11$ :)

 

Loteria czy już teraz wszystkie mają odcinki pamięciowe?

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bachankas napisał:

Opinia "killera gigantów" się wytworzyła trochę dzięki Fatso. Mi osobiście podobują się bardziej niż np. 10 razy droższe słuchawki od RHA. Pewnie można lepiej, ale nie mam obycia w dokach. Chciałem się tanim sprzętem przekonać do doków, a wyszło na to, że od razu niemal ideał przenośny w super cenie trafiłem :)

Pomyślcie ile by kosztowały gdyby miały znaczek AKG, Sennheiser lub A&K? I wtedy można by narzekać:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

Pomyślcie ile by kosztowały gdyby miały znaczek AKG, Sennheiser lub A&K? I wtedy można by narzekać:o

Gdzie narzekać ... ???

Jak wydaje się dużą kasę na zabawki to nie wypada narzekać, bo człowiekowi gupio się robi, że gupio wydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawkos napisał:

Przecież za tę różnicę - 188 dolców możesz spokojnie to mieć:D

I jeszcze na dobrego łyskacza starczy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nsk napisał:

pawkos, jeszcze nie słuchałeś, a już podniecasz się. To się nazywa hype, a dla mnie król był nagi.

 

Żaden to rewolucyjny produkt, pełno teraz chińszczyzny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dokładnie. Mam jeszcze Carbo Tenore, Shozy Zero i Ostry KC06A, nieco droższe ale również dobre. Trzeba popróbowaćróżnych smaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Słuchawki mają dobrą opinię, a czym ma się kierować. Ja przyznaję pierwsze kupiłem, żeby sprawdzić hype. Fakt, że dopiero ranking Fatso je tak wyniósł.

Teraz drugą parę kupuję już po przesłuchaniu, dla tego odcinka pamięciowego, ale trochę doków już słuchałem i szczerze mówiąc bez przesady mogłyby kosztować więcej.

"Bez kozery powiem pińcet." :) Zawsze będzie tak, że nie wszystkim będzie się podobać.

Ostry i Shozy Zero jednak cenowo nie są konkurencją, bo kosztują odpowiednio 50-60 $ a nie 50 PLN, biorąc aktualną cenę KaZetów. 200 zł to już jest spora przebitka. Carbo Tenore prędzej i zdaje się też były kiedyś porównywane ze słuchawkami za 1000 zł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności