Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj można przenieść posty z wątku Fatso.

 

Ja tylko napiszę, że w zupełności zgadzam się z tym, co napisał @Spawn oraz to, że mimo ich wad - lubię ich słuchać. Chociaż w niektorych utworach oddala wokal i to nie jest fajne, i nie wiem dlaczego tak się dzieje.

 

"Eno kaman ZST sa super ale gdzie im tam do topu iemowego. Sa cieple, bliskie, mocno basowe, na pewno rewelacyjnie zagraja z jasnymi chudymi grajkami ALE maja wycofana gore ktora brzmi fajnie dlatego ze jest jej malo. Srednica bardzo ladna i to przyznaje, bas całkiem ok nawet byłby super jakby go bylo o polowe mniej. Rewelacja za 12 dolcow, nawet za 100 dolcow super sluchawy ale nie dajmy sie zwariowac. Mnie na dluzsza mete meczy bas i nudzi ciemnosc ale szkoda mi ich sprzedawać bo mam fajna odskocznie od innych sluchawek :) Niuansow i finezji to one za grosz nie maja, do audiofilskiego pitu pitu odradzam. Cena jakość za to maja super mega wysoki wspolczynnik i tutaj przyznaje, rozkladaja wszystko na lopatki co znam.

Oczywiście ktoś możne szukac dokładnie takiego strojenia w iemach i wtedy pozostaje sie tylko cieszyc ze można dostac tsk grające słuchawki tak tanio. W topowcach nikt takiego strojenia raczej nie praktykuje, nie tylko w iemach."

 

Edytowane przez side
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można przenieść posty z wątku Fatso.

Ja tylko napiszę, że w zupełności zgadzam się z

 

Eno kaman ZST sa super ale gdzie im tam do topu iemowego. Sa cieple, bliskie, mocno basowe, napewno rewelacyjnie zagraja z jasnymi chudymi grajkami ALE maja wycofana gore ktora brzmi fajnie dlatego ze jest jej malo. Srednica bardzo ladna i to przyznaje, bas calkiem ok nawet bylby super jakby go bylo o polowe mniej. Rewelacja za 12 dolcow, nawet za 100 dolcow super sluchawy ale nie dajmy sie zwariowac. Mnie na dluzsza mete meczy bas i nudzi ciemnosc ale szkoda mi ich sprzedawac bo mam fajna odskocznie od innych sluchawek :) Niuansow i finezji to one za grosz nie maja, do audiofilskiego pitu pitu odradzam. Cena jakosc za to maja super mega wysoki wspolczynnik i tutaj przyznaje, rozkladaja wszystko na lopatki co znam.

 

Oczywiście ktoś możne szukac dokladnie takiego strojenia w iemach i wtedy pozostsje sie tylko cieszyc ze mozna dostac tsk grajace sluchawki tak tanio. W topowcach nikt takiego strojenia raczej nie praktykuje, nie tylko w iemach.

Zgodzę poza tym, ze

- są bliskie, bo nie są, są conajmniej dobre jeśli chodzi o przestrzeń/scenę

- nie są bardzo basowe, owszem basu jest sporo, ale zdecydowanie nie są to doki dla bassheadów, poza tym można dobrać inne gumki i basu jest mniej

- słucham ich z meizu pro 5, który jasny nie jest, a raczej dynamiczny - na miasto jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz promo i dolarka można zaoszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się bawił może z innymi kablami? Czytając o tym, że ciemnawe są, to może remedium nazywa się jakiś kabelek na srebrze? Aczkolwiek kupno kabla stricte pod nie to chyba przestrzelona inwestycja - kabel droższy od słuchawek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się bawił może z innymi kablami? Czytając o tym, że ciemnawe są, to może remedium nazywa się jakiś kabelek na srebrze? Aczkolwiek kupno kabla stricte pod nie to chyba przestrzelona inwestycja - kabel droższy od słuchawek :D

One są takie jak źródło. Jak użyjesz ciemnego to taj zagrają. Mi z M1 bardzo ładnie się zgrywają. Spróbuj najpierw na różnych źródłach i ewentualnie potem kup jak uznasz że musisz. Jak masz Triple to spróbuj na tym kabelku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pierwsze słuchawy, które siedzą w uszach na stokowych tipsach. I numer z ciężarkami za uszami naprawdę super. Co do brzmienia - tak, jak już wielu tu powiedziało: w porównaniu do dużo droższych modeli na topie, trochę mniej szczegółowe, przez co cieplejsze, trochę mniejsza scena, ale tylko trochę, czyli ogólnie dosyć spora oraz mocniejszy bas, ale też dość dobrze kontrolowany. A po uwzględnieniu ceny, po prostu REWELACJA!.

Właśnie w komisie kupiłem urbanfuny. Jestem ciekawy, jak one będą gadać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam KZ ZS3 i idzie do nich posrebrzany kabelek, zamówiłem też te KZ ZST --- przez ten hype na nie i przez 'chytrość' - bo ten srebrzony kabelek od KZ3 powinien do nich pasować i przede wszystkim przez chęć porównania z Urbanfunami, które bardzo sobie chwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności