Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe (pod iphone 7)


jogo

Pytanie

Witam wszystkich :)

 

Potrzebuje pomocy bo z racji braku jacka w ip7 i troche wygody postanowiłem sprawic sobie cos bezprzewodowego :)

 

 

Na początku nakręciłem sie trochę na b&o h5 ( design i gabaryty baaardzo na + ) jednak podobno z baterią jak i samym brzmieniem nie jest tak kolorowo. No i sama cena trochę boli (~1100zł ) ;p

Zrobiłem lekki research i wielkiego wyboru raczej nie ma i tu napotkałem sie na:

-NuForce BE6i ( wygląd ok, szkoda, że płaski przewód. Bateria wydaje się ze te 5h przy dużej głośności poleci) ~500zł

- Beyerdynamics Byron BTA (j/w z tym, że tu normalny przewód, jednak dośc drogie ~800zł)

 

No i na końcu napotkałem się też na BeatsX, wiem, że beatsy, też uważam je za nieopłacalne itp. jednak wyglądaja fajnie, nie aż takie drogie w stosunku do bezprzewodowych. Mają tez jakieś szybkie ładowanie. Ogólnie dośc mało informacji na ich temat jest. ~680zł

 

Podsumowując; Potrzebuję czegoś co będzie lepiej grac niż obecne jbl j33 ( wiem, że nie są jakies ponadprzeciętne ;p ) Z muzyki jaką słucham to głównie Drum and bass, jakiś house czasami trochę trance. Szukam jakiegos kompromisu cena/jakość. Budżet jakim dysponuje to powiedmy te +-1100 jednak nie koniecznie chcę tyle wydać, jeśli różnica w jakości będzie mało zauważalna. Jeżeli znacie jakieś inne ciekawe opcje lub możecie się wypowiedziec na temat moich znalezisk, prosze pisać :)

 

 

Dzieki wielkie !

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na www.klipsch.com.pl są słuchawki R6 bluetooth B. Cena dość atrakcyjna u nich 349 PLN. Znam wersję przewodową R6 i bardzo je lubiłem

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ehh.. Szkoda, że jest tak mało informacji na temat bezprzewodowych słuchawek ;/

 

 

Może jednak w takim razie lepiej się pomęczyć z przejściówką i dobrymi dokami ?

Polecicie coś dobrego co ip7 da rade spokojnie napędzić ? wymagania to głównie niezły wygląd i oczywiście najlepsza cena/jakość ;p

Budżet na przewodówki to powiedzmy 500-700 ? Chyba , że warto do czegoś dopłacić. Szkoda, że nie mam 1.4 tys na FLC8s, bo słyszałem, że grają świetnie na każdym źródle :) Widziałem też na allegro u bigmarasa OSTRY KC06A za 250zł - cenowo wygląda to dość przyzwoicie, nie wiem jak z osiągami ;p

 

 

Oczywiście jeżeli ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia n.t. bezprzewodówek, to walcie śmiało ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również zastanawiam się nad słuchaweczkami bt, tyle że do galaxy s7..

Myślę nad Beyerdynamic Byron BT oraz Nuforce be6i. Niby be6i grają lepiej, bardziej szczegółowo, aczkolwiek martwi mnie ich dość duży rozmiar na zdjęciach, a mam dość małe uszy + do tego lubię leżeć ze słuchawkami "do poduszki" :)

Miał ktoś okazję testować ten model pod kątem komfortu użytkowania? Z byron BT raczej problemów się nie spodziewam - są dość małe, ale i sądząc po zdjęciach trochę gorzej wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem byron BT, napiszę czy grają na poziomie soundmagic e10, a może lepiej/gorzej :) Byron BTA wg recenzji nie warte swoich pieniędzy, chyba że ktoś ma iphone i potrzebuje AAC.

Z alternatyw fajne są jeszcze onkyo e700bt, ale są jednak sporo droższe i trzeba sprowadzać z zza granicy. Nuforce be6i niestety naczytałem się, że średnio wygodne i duże są (rzeczywiście na zdjęciach trochę dziwnie wyglądają).

W USA do kupienia są jeszcze ponoć świetne rbh ep-sb; u nas niestety niedostępne.

Edytowane przez maniek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak patrze na te onkyo. Z amazonu z niemiec można je mieć za około 600zł. Czy warto zamówić w niemiec ? Bo cenowo lepiej wyglądają niż BTA ( a niestety aac mi raczej potrzebne , a różnica między Bt a BTa jest dośc znaczna ;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doszły te Byron BT do mnie, ogólnie rewelacji nie ma muszę powiedzieć, ale i tragedii też nie. Słychać lekki szum oraz trzask w momencie, jak się załączają, basy są przyjemne - bałem się, że będzie ich za dużo ale nie zalewają całego pasma; średnica trochę wycofana; góra trochę syczy.

Ogólnie moim zdaniem dźwięk ciut gorszy niż na soundmagic e10, głównie ze względu na trochę gorszą separację i dynamikę, ale w końcu to bluetooth za przyzwoitą cenę z mega wygodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności