Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja TheBit OPUS #2


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że nie taka młoda, bo prawdopodobnie robiąca również to i owo dla Astella, aczkolwiek to tylko domysły. Niemniej dlatego chciałbym aby przekaz z recenzji był następujący: "ciekawy DAP, świetnie wykonany, posłuchajcie i oceńcie czy wart jest swojej ceny". Zwłaszcza że macie wiele ciekawych odtwarzaczy prywatnie. Na papierze tak jak @myku przytoczył DX200 to faktycznie można się zastanawiać, ale niestety nikt się nie zgłosił do mnie z ofertą konfrontacji. Tak samo z XDP itd. Możliwe że tylko Teac w najbliższych miesiącach się przez moje podwoje przetoczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Dorzucę swoje krótkie zdanie o Opusie #2 - dla mnie negatywne, b. agresywne brzmienie, nie sprawiało przyjemności żadnej jego słuchanie. Słuchane z Sonorous 6 i to na zmienionych padach na super softy, które łagodzą górę w Sonorousach. Parę minut maksymalnie naraz dało radę raczej wytrzymać na tej kombinacji, a czasem szły takie żyletki, że parę sekund i ściągałem z uszu..

 

Dodam, że może to być subiektywne i pewnym osobom słyszałem, że się spodobał, ale dla mnie to niestrawne meksykańskie, super pikantne danie, dźwięk nie jest gładki, a szorstki, ostry, wgryzający się jak pamiętam, iskrzący. Możliwe że z Sonorous 6 brzmi to źle a z czymś innym dobrze.

 

P.S. DX200 jak dla mnie po prostu ma coś skopanego w prezentacji dźwięku i rzuciło mi się od razu w uszy, nie wiem dostrojenie coś nie teges, nie znam się, a obsługa to z litości dla iBasso przemilczę temat. Dodatkowo jest tam chyba taka opcja jak się wkłada kartę pamięci, że jak się odpowie źle, to kasuje zawartość karty microSD nawet - tak przynajmniej słyszałem, bo nie zamierzałem tego sprawdzać :);) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności