Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Można zamawiać na price Japan. Koniec grudnia planowane dostawy. Wielkość jednak mnie nie przekonuje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

piszesz o tej stronie link ?

Zamawiał tam ktoś? jak to działa?

wygląda jak z przed 10lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloc niesamowity. To dopiero będzie portable... 3,7 cala z dobra rozdzielczością to max jaki jest sensowny do Playera. Ta tendencja do wielkich ekranów zaczyna być bez sensu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przyszedł....popołudniu

jedno co mogę powiedzieć to, ze jest ciężki :) jest trzy razy większy od iks trzy cudooo

na razie patrzymy na siebie i nie wiem czy on jest za dobry dla mnie czy ja jestem za slaby dla niego?

raz kozie śmierć - posłucham

postanowiłem, ze zrobię " Private investigation" i w momencie jak poczułem, ze po mojej szyszynce ktoś chodzi mi w mesztach to zakończyłem dochodzenie i włączyłem "Pie...ona era techno" tak dla zróżnicowania

Variatio delectat

jestem zadowolony

"śpiewa i tańczy jak zespól z Komańczy!" - takiej zabawki jeszcze nie miałem :)

teraz kolej na Spotify

IMG_5454.JPG

IMG_5457.JPG

IMG_5465.JPG

Edytowane przez autor65
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to jest pioneer?Ja mam cichą nadzieję że Onkyo będzie niebawem dostępne w Polsce. Nawet nieudolne jak na tą chwile UI mnie zbytnio nie odstrasza. Byłem bardzo nakręcony na x7, ale wzmacniacz IEM zdecydowanie nie jest wart przesiadki z mojej x5. A zapowiadane nowe wzmacniacze są wielką niewiadomą, tym bardziej nie wydaje mi się żeby konkurencja wspierała Fiio. Dlatego pokładam swoje nadzieje w dp-x1, a może Fiio x7 2 gen ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na testy i opinie...przecież ja nie napisze :( a chce wiedzieć!

Słucham flakow, wavow, spotifajow, empetrójek, dwadzieścia cztery bitowek w tysiącach hercach i dalej nie wiem ?

Ktos coś wie - powie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja tez średnia. Bliżej temu do opisu telefonu. Excytacja nowym Androidem czy dużym ekranem... A o dźwięku jakiś lakoniczny opis o niczym. Cena to, cena tamto. Lipa

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na headfi już opinie ze w balansie onkyo lepsze od mojo :D a pionier lepszy od ak120ii....ale ze agresywny.

Przewiduje coś miedzy ha2 a x7 albo nawet totalnie brzmienie x7.

Dla mnie jeden problem to moc. Skoro Sony ma więcej to tym raczej niczego nie ultra mobilnego nie napędzimy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez pankracy_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Usb tylko do transeru danych jest i 11,2mb/s to standard. Chcesz szybciej to adapter do micro sd i przez port w komputerze zgrywaj muzyke.

Edytowane przez pankracy_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem. Wpis ten odnosi się do onkyo pracującego jako transport. Dla przykładu po usb masz chord mojo podpięte albo jakiś inny dac wspierający androida.

M.

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego słucham już kilka miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. No amator jestem a nie zaawansowany. Używam słuchawek B&O H3. Chciałbym FLC8s. Najfajniejsze jest to co odkryłem ( nie śmiejcie sie z dziadka) na spotify ściągam utwory i mogę je słuchać offline na spacerze do tesco po szkocka. No i czekam niecierpliwie na MQA!.

Szkoda, ze na razie nie ma dostępnego etui.

pozdrawiam

Kaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności