Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lowca Androidow napisał:

Czy możesz podać namiar na jakieś etui na XDP-100R - oba zderzaki mam odkręcone

Napisz do Valentina na etsy.com, który robił dla mnie etui. Ma zdjęte wymiary właśnie z Pionka ze zdjętymi bumperami i chociaż brałem wersję bez klapki, to na pewno będzie w stanie zrobić dla Ciebie taką a'la booklet. Ogólnie to bardzo przyjemny w obyciu, miły człek i nie ma problemu, żeby się z nim dogadać.

 

 

Kurna... Dziwnie się pisze na mechaniku i nawet nie wiecie, ile razy musiałem poprawiać ten tekst :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz do niego do sklepu, to są ceny podane + jak dobrze pamiętam 7$ za przesyłkę. Moja właśnie leży w WER Wawa, bo zamówiłem etui dla siebie, siostry i taty :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vaiet napisał:

Napisz do Valentina na etsy.com, który robił dla mnie etui. Ma zdjęte wymiary właśnie z Pionka ze zdjętymi bumperami i chociaż brałem wersję bez klapki, to na pewno będzie w stanie zrobić dla Ciebie taką a'la booklet. Ogólnie to bardzo przyjemny w obyciu, miły człek i nie ma problemu, żeby się z nim dogadać.

 

 

Kurna... Dziwnie się pisze na mechaniku i nawet nie wiecie, ile razy musiałem poprawiać ten tekst :D

Dzięki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vaiet napisał:

Kurna... Dziwnie się pisze na mechaniku i nawet nie wiecie, ile razy musiałem poprawiać ten tekst :D

 

Eee od momentu jak kupiłem Korsarza Strafe to nie mogę patrzeć na membranowe. Mój ulubiony Sidewinder X6 poszedł na strych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene urząd celny mnie wydymał,bo co z tego, że urządzenie jest moje. Muszę zapłacić cło i podatek... S****...ny..

 

Ja właśnie odesłałem dzisiaj K70 Lux RGB Silent. Będę wymieniał na ten sam tylko Brown, bo na silentach pisanie to mordęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć. Kupowałem dokładnie tą i na niej brakowało tylko 2mm po długości, natomiast po szerokości była dopasowana idealnie.

 

http://allegro.pl/folia-ochronna-3mk-shield-htc-one-m8s-i6662535787.html?snapshot=MjAxNy0wNC0wOFQxMzowMjowMS44OTBaO2J1eWVyO2Q0ZGMyMDBkMTdiMjIwYzljZDkyYzY4ZDMxYjc0Y2FmNjFiZTc0ZjE2MzM5YjYzZWE1YWNmYzgzY2IwMmMxOWY%3D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy drodzy Panowie sprzedali już swoje Pionki ?

 

A moje już poważne pytanie - porównywaliście może Pionka 100 do iPoda Touch 5g ? w sensie dźwięku (SQ) oraz obsługi, wymiarów. Oraz zdolności napędzania (oprócz doków) nauszników typu B&O H6, Meizu HD50 itp. Sprawę FLAC pomińmy tu - raczej chodzi o Tidal, Spotify, offline.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Czy wszyscy drodzy Panowie sprzedali już swoje Pionki ?

 

A moje już poważne pytanie - porównywaliście może Pionka 100 do iPoda Touch 5g ? w sensie dźwięku (SQ) oraz obsługi, wymiarów. Oraz zdolności napędzania (oprócz doków) nauszników typu B&O H6, Meizu HD50 itp. Sprawę FLAC pomińmy tu - raczej chodzi o Tidal, Spotify, offline.

Sprzedaliśmy Apple :D

Video sprzedałem, Touch 4G został. Czasami słucham, ale głównym grajkiem jest teraz Pionek.

Pędzi u mnie Vento i HE-350. K551 nie nadają się do Pionka, wiszą i się kurzą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sheffunio napisał:

Jeśli chodzi o sq to taczka 5g jest w tyle za pionkiem w moim odczuciu sporo, mocy też ma niewiele ale na plus obsługa i wymiary, właśnie przez gabaryty pozbyłem się pionka ;)

Dokładnie, Pionek to kawał kloca. Tutaj Touche wygrywają bezapelacyjnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - nikt jakoś nie narzeka na Taczkę 5g,że nie ma Mocy a na Pionka naród tak mówi. Może dlatego,że Pionek większy i stawiamy mu większe wymagania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Lord Rayden said:

Wiecie - nikt jakoś nie narzeka na Taczkę 5g,że nie ma Mocy a na Pionka naród tak mówi. Może dlatego,że Pionek większy i stawiamy mu większe wymagania ?

wielkość ma uzasadnienie w budowie wewnętrznej

mocy ma tyle ile wymaga się od DAPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nabyłem niedawno to wspaniałe urządzenie. Naczytałem się sporo o możliwości uszkodzenia gniazda słuchawkowego i wpadłem na pomysł takiego rozwiązania. Właściwie to nie mój pomysł tylko pewne jego rozwinięcie. Było już, zdaje się, na forum o zastosowaniu takiej przejściówki. Musi być ona oczywiście odpowiedniej wielkości, aby nie powodowała klinowania się na bumperze. Ja dołożyłem opaskę zaciskową mocującą, na sztywno, przejściówkę do bumpera. W moim przypadku spisuje się to znakomicie. Brak jakichkolwiek obciążeń gniazda słuchawkowego. Można do woli eksperymentować z różnymi słuchawkami. Jedynym minusem jest słaba estetyka rozwiązania ...

pioneer_gniazdo_2.jpg

pioneer_gniazdo_1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności