Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, krz napisał:

A pytałeś/widziałeś jak XDP był rozbierany? Ciekawi mnie jak go można rozłożyć. Ekran jest klejony.

Coś jest pod naklejką na plecach?

 

czy to naklejka ?

 

jest tam zapewne antena wifi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, Vaiet napisał:

 Dzisiaj rozmawiałem z serwisantem, który rozbierał Pionka i mówił mi, że na rynku są XDP-100R, które nie koniecznie mogły być robione przez Pioneera :D Czy coś w ten deseń. Generalnie zasugerował, że te wszystkie sztuki w dziwnych cenach mogą być właśnie jakimiś grzebanymi sztukami.

 

 Na szczęście mój jest normalny :D

Kolejny specjalista. To sa normalne Pionki - nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny specjalista. To sa normalne Pionki - nowe. 


No ja do swojego nie mam zastrzeżeń, a mam sztukę z pierwszego rzutu na iBood :)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzisiaj rozmawiałem z serwisantem, który rozbierał Pionka i mówił mi, że na rynku są XDP-100R, które nie koniecznie mogły być robione przez Pioneera Czy coś w ten deseń. Generalnie zasugerował, że te wszystkie sztuki w dziwnych cenach mogą być właśnie jakimiś grzebanymi sztukami.
 
 Na szczęście mój jest normalny


Pewnie komuś z oficjalnej dystrybucji pęka tyłek, że sprzedaż idzie przez zagranicę po niższej cenie jak z Focalami Listen z morele. :) I może dlatego takie ściemy wciskaja.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alvent napisał:

Mam i ja pionka ☺. Nie wiem co się dzieje , ale słuchawki mi się do uszu przykleily. ..?.

 

Przeglądałem ten temat i o zbiorowym zamówieniuna etui (coś długo to trwa)....znalazłem na Amazonie  etui do 300. To chyba wymiary po odkreceniu bamperow jak 100.

 

 

Szybko nie pójdzie, bo wysyłka paczki na Ukrainę to obecnie tydzień najbiedniej w jedną stronę, a ja dopiero wysyłam sztukę do Valentina. Jak ktoś nie chce czekać na efekty, jego wola. Ja w szmelc od Pioneera nie zainwestuję złotówki, jeżeli ktoś może dla mnie zrobić małe dzieło sztuki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LuQi napisał:

 

@Arturos1967 on wygląda jak oryginalny, na którego jakość już niektórzy narzekali. To napewno jest taki sam jak ten Twój od Onkyo?

 

Taki sam nie jest, ale pasuje jak dla mnie idealnie. Jest sporo zdjęć tutaj i w necie to można sobie porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przynajmniej po porównaniu na zdjęciach ten Twój wygląda solidniej niż ten oryginalny dlatego wydaje mi się że warto go zamówić.

 

A jak Ty oceniasz jego wykonanie oraz użyte materiały, jako osoba, która już go posiada? Lepiej czy gorzej w porównaniu do oceny tylko na podstawie zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Właśnie przynajmniej po porównaniu na zdjęciach ten Twój wygląda solidniej niż ten oryginalny dlatego wydaje mi się że warto go zamówić.

 

A jak Ty oceniasz jego wykonanie oraz użyte materiały, jako osoba, która już go posiada? Lepiej czy gorzej w porównaniu do oceny tylko na podstawie zdjęć?

 

Nie jestem ekspertem, ale posiadałem dwa akacze które uchodzą za najwyższą półkę jeśli chodzi o futerały.

Wg mnie temu od Onkyo też niczego nie brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.07.2017 o 20:41, Arturos1967 napisał:

 

Wycinaki różne mam i tremę też ;) 

Może jednak kaletnik to bezpieczniejsza opcja...

Zamówiłem wycinaki i będę wycinał w tym tygodniu( ryzyk-fizyk). Na początek pod przycisk start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności