Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czernomorec napisał:

Pytanie do posiadaczy Pionka: czy ten defekt w postaci lużnego gniazdka jack nadal występuje, czy było to tylko we wczesnych egzemplarzach? No i czy zdjęcie bumpera pomaga? Bo zastanawiam się nad zakupem lub dołożeniu do 300R/DP-X1(A).

Moje słuchawki to FLC 8s, kątowy wtyk.

 

Mam go od dwóch miesięcy i nic z gniazdkiem się nie dzieje a jest prawie codziennie parokrotnie eksploatowany. Wydaje mi sie jednak, ze generalnie nie jest ten wtyk jakoś bardzo stabilny, ale mam porównanie tylko do ak120 i fiio X1.

 

Zdjęcie bumpera na pewno pomaga. Estetycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, hibi napisał:

taka ciekawostka, jaką macie wersję urządzenia ?
 

IMG_20170620_094030026.jpg

Przecież to jest 300R. Dopiero ogarnąłeś?

 

edit:

chociaż jakiś dziwny ma kształt spodu.

Edytowane przez krz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 10:34, hibi napisał:

od kiedy 300 ma zderzak ?

Ja ******lę. Dopiero teraz ogarnąłem, że tam jest bumper.

W tej perspektywnie wygląda to jak dół odtwarzacza. A może to <ciach> robi robotę. Nieważne :D

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś okazję posłuchać Pioneera z Etymotic ER4SR? Chętnie poznałbym opinię na temat takiego połączenia, ponieważ planuję zakupić do niego słuchawki, które zapewnią równe, analityczne brzmienie.

 

Kolejne pytanie to czy wtyk od nowych wersji ER4 wejdzie bez zdejmowania bumpera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzisiaj rozmawiałem z serwisantem, który rozbierał Pionka i mówił mi, że na rynku są XDP-100R, które nie koniecznie mogły być robione przez Pioneera :D Czy coś w ten deseń. Generalnie zasugerował, że te wszystkie sztuki w dziwnych cenach mogą być właśnie jakimiś grzebanymi sztukami.

 

 Na szczęście mój jest normalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vaiet napisał:

 Dzisiaj rozmawiałem z serwisantem, który rozbierał Pionka i mówił mi, że na rynku są XDP-100R, które nie koniecznie mogły być robione przez Pioneera :D Czy coś w ten deseń. Generalnie zasugerował, że te wszystkie sztuki w dziwnych cenach mogą być właśnie jakimiś grzebanymi sztukami.

 

 Na szczęście mój jest normalny :D

A pytałeś/widziałeś jak XDP był rozbierany? Ciekawi mnie jak go można rozłożyć. Ekran jest klejony.

Coś jest pod naklejką na plecach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności