Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

A u mnie tak :

stockowy player, pliki offline a Apple Music upsampling 192 / neutralne, równe jak stół imo granie /

gr07x perfekcja > ER4XR (za chudo)

 

Apka Apple Music offline

 

ER4XR perfekcja > gr07x (znika czarne tło, nie mam satysfakcji)

 

wnioski: stockowy odtwarzacz gra neutralnie, studyjnie, równo jak stół co służy melodyjnym, nasyconym gr07x a studyjnym etom już niekoniecznie a  apka Apple Music gra nasyconym dźwiękiem, co łapie synergie z ER4XR a już nasyconym melodyjnością gr07x szkodzi.

 

Możliwe to?

 

Tak mam na ucho: różnice jak miedzy Kliczko a Joshua 

jeżeli to słyszysz to skąd to pytanie ?

aplikacje mogą mieć programowe "polepszacze" dźwięku, skoro taki A$K poprawia przy samym ripowaniu CD nie dając kopi 1:1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy inne streamingi też maja taki/podobny efekt i czy to ktoś słyszy.

Rzutuje to bowiem na urządzenie i opinię o nim - zupełnie inaczej bowiem gra na streamingu (Apple Music) niż na stockowym odtwarzaczu (studio)

np. 

gdybym miał tylko gr07x i słuchał tylko Apple Music uważałbym pionka za przeciętny sprzęt.

gdybym miał tylko gr07x i słuchał tylko ze stockowego odtwarzacza uważałbym go za sprzęt wybitny.

 

dlatego o tym tu piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

 

gdybym miał tylko gr07x i słuchał tylko Apple Music uważałbym pionka za przeciętny sprzęt.

 

hehe, jakoś to mnie nie dziwi i pewnie słyszysz dobrze :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie streamingi już. Na Apple Music mam już 6 urzadzeń offline z jednego konta, 4,99 € chyba do 10 urządzeń  można. Jakby mi ograniczyli do 2,3 jak gdzie indziej, tobym ich kopnął w dupę. Ale mi wygodnie. A z pionkiem bardzo, bo gr07x perfekcja ze stockowego odtwarzacza (80 Gb się losuje z kieszeni) a z ER4XR Apple Music lepiej gra niż stockowy player, więc tidale i spotifaje mnie nie potrzebne wcale.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem zamówiony via e-bay oryginalny futerał prosto z Japonii (25 dni czekania).

Nic w tym szczególnego oczywiście. Ale zwróciłem uwagę, że okno na wyświetlacz w tym futerale jest nieco mniejsze niż szkło hartowane do HTC One M9 (~58x105).

Jeśli więc planujecie zakupu takiego futerału to nie warto przepłacać na oryginalną szybkę.

 

Edytowane przez grzery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturos1967 napisał:

Czytając tą reckę zastanawiałem się czy w pierwszy wypust był inny czy jakiś fake bo w moim bumpery są aluminiowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

 A to jasne co puszcza oczko z pod ubitego lakieru to nie plastik? ;)

To na 100% pokryte farbą albo cienkim plastikiem alu,na własne oczy widzę i moje foty a nie z neta :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności