Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmijcie do klubu i odpowiedzcie na guuupie pytanie, bo od kilku lat mam w fonach Windows Mobile i jestem trochę wtórnym analfabetą jeśli chodzi o Andka.

Podpiąłem Pionka do kompa ( Win 7/64 ), wrzuciłem do pamięci grajka trochę różnorodnej muzy, bo mam dzisiaj nareszcie czas przetestować zakup i szukam jak ten idiota funkcji odłączenia urządzenia w Pionku ( nie znalazłem). Winda też mi nie pokazuje "bezpiecznego odłączenia".

Wyciągnąć kabel usb, ot tak po prostu ???

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 ohm 
Podpięcie kilku rakiet w słuchawkach do Pionka, to wynik jakiego można się spodziewać. Podpiąłem dziś jednak coś budżetowego - Fostexy  
Zgadnijcie kto kupił T50RP do Pionka  ...
TH7 tez dały radę  

Juuupiiii!!! Sam czekam na modowane przez Perula T40RP ;)
A masz T70 lub T90 na stanie? Bo podobno fajnie się zgrywają z Testami, chociaż mi dalej czegoś brakuje w T70p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju ubiegłego roku Hechlok pisał : " W trybie zwykłym dla kilku osób może być za cicho, ale jest trick z przełączeniem się w line-out z regulowanym poziomem głośności - dodaje to ok 30 punktów głośności w 160 pkt skali - po zmianie 100 jest tak głośne jak 130 przed zmianą. Po tym zabiegu jest już bardziej niż wystarczająco głośno. "

 

Mógłby mnie ktoś oświecić jak to się robi ? Pytam, bo z łatwopędnymi Fidelio L2 musiałem podkręcić volume na 120, a nie lubię głośno słuchać.

W sumie to są moje pierwsze chwilę z tym Pionkiem. Nic o dźwięku nie będę pisał. Muszą endorfiny i  adrenalina wyparować.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem wrażenie, że  z VLO pionek gra inaczej niż w zwykłym trybie. Z meze 99  i  gr07 Classic . Jak w mordę słyszałem więcej mięcha po  VLO . A wolę mniej z nimi akurat, więc słuchałem normalnie i byłem zadowolony. Zdziwiłem się mocno, bo wiem, że różnicy nie ma... zmęczenie wieczorne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Superata napisał:

80 ohm 

Podpięcie kilku rakiet w słuchawkach do Pionka, to wynik jakiego można się spodziewać. Podpiąłem dziś jednak coś budżetowego - Fostexy :) 

Zgadnijcie kto kupił T50RP do Pionka :) ...

TH7 tez dały radę :) 

 

Napisz kapkę więcej, jak to gra, na jakiej głośności z VLO i high gain słuchasz, bo w szoku jestem, sądziłem, że t50rp niełatwe do wysterowania są, a smaku teraz narobiłeś :P

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LuQi napisał:

 

 

Dzięki, tylko to jest cena normalna czy promocyjna? Czy gdzieś w okolicach Bielska można by ich posłuchać jak i np Focali Listen czy najbliżej w Mp3Store w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to o Pionku, ale właśnie wspomnieliście DT 770. Dzisiaj wspominałem je jako dudniący bas, kłująca góra i koc na średnicy. Może miałem jakiś felerny egzemplarz, ale to był dramat.

A DT 1770 do Pionka? Są bardzo inne niż DT770, czy to ta sama rodzina? Jak podobnie brzmią to bym najpierw posłuchał, bo można się przejechać.

Edytowane przez angstrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bez tytułu.jpg

W życiu bym tego nie powiedział o DT770. Ile ohm? Najsłabszy bas i ogólnie niewesoło na 32 ohm, reszta godna polecenia. Jak miałeś sprzęt, który nie dawał sobie z nimi rady to trudno o inne wnioski. Zresztą ile uszu tyle opinii.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Superata napisał:

Bez tytułu.jpg

W życiu bym tego nie powiedział o DT770. Ile ohm? Najsłabszy bas i ogólnie niewesoło na 32 ohm, reszta godna polecenia. Jak miałeś sprzęt, który nie dawał sobie z nimi rady to trudno o inne wnioski. Zresztą ile uszu tyle opinii.  

Właśnie 32 LE. No to wszystko jasne. Z uszami to fakt. A jeśli mój sprzęt nie dawał im rady (DX90 + iFi), to nie wiem co by dało.

Widzę za to w promo Pionkoprzyjazne TH-610, które dzięki uprzejmosci Superata nabyłem uprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Superata jak tam t50rp mk3 z pionkiem, u mnie k701 FAW, DT1990pro, meze99, ER4XR , gr07 z wielkanocnej promocji mp3store, wszystko prosto z pionka gra, ja banana mam, warto mi brać z promocji majówkowej t50rp, wniesie to ortho budżetowe coś, czy za wysokie progi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności