Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, earphorny napisał:

Hehe, miałem brać z alledrogo... a tu na kartę pamięci będzie ;-)

Ja o pierwszej promocji na ibood wyczytałem po fakcie i kupiłem z alledrogo ale i tak nie żałuję bo kupiłem dużo taniej niż w sklepie,gratuluję tym którzy się teraz załapią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie. Wiem że może nie powinienem pytać w tym temacie, tylko w dziale "Co kupić". Przeczytałem cały temat, żeby nie było:). Poszukuję słuchawek koniecznie nausznych, nie chce niczego pchać do ucha. Jakie słuchawki byście polecili do tego Pionka? Żeby wykorzystać jego potencjał? Ważne żeby całe pasmo było równo słyszalne, żeby góra nie dominowała i nie była taka hmm sycząca, nie wiem jak to dokładnie nazwać. Nie wiem czy lepsze byłyby Focal Listen, Meze 99 Dt 1990Pro, AKG k702 czy może jeszcze coś innego? Nie chce pisac na jakich słuchawkach słucham tego Pionka obecnie bo to profanacja:). Wiem że ważny jest odsłuch przed zakupem, dlatego chce mieć z 2-3 modele których potem będę szukał do odsłuchania.

P.S. Co do tego głośniczka wiem że to niszowe zastosowanie, ale ja go np używam gdyb korzystam z Talkbacka w necie albo słucham jakiegoś Ebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, earphorny napisał:

 

Też mam Kossy i (czasem) nie zawaham się ich użyć ;-)

Nie tylko o Kossy mi chodziło. Mam też SuperLux 681 i Philips SHQ6300. Właśnie Superluxy mają jak dla mnie za dużo góry i jest ona taka męcząca. Natomiast pozostałe dwie pary grają podobnie chociaż Kossy są bardziej basowe od Philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee, nie mogli tej promocji po 25 zrobić jak wypłatę dostanę? Ehh mam nadzieję, że niewiele drożej pojawią się w komisie tutaj albo na Allegro znowu.

 

EDIT: O widzę, że można wybrać płatność przy odbiorze, ale razem z przesyłką wyjdzie 1230... Czyli prawdopodobnie na jedno wyjdzie, czy kupię tak czy z komisu/Allegro.

Edytowane przez bruno63
poprawka związana z danymi osobowymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ceramic napisał:

Porta pro fajnie grają tylko ten minus że za rozgłośnię można robić :P

Szczególnie w środkach komunikacji miejskiej ;-)


A tak wracając do tematu głównego - pionek polubi się z m50x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, earphorny napisał:

Szczególnie w środkach komunikacji miejskiej ;-)


A tak wracając do tematu głównego - pionek polubi się z m50x?

Nie testowałem wszystkich słuchawek na świecie ale jak dla mnie to dobre połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2017 o 11:18, digitalimported napisał:

No cóż, zamówiony. Zobaczymy jak szybko poleci w komis, bo jestem 100 procent pewien, że nie zgra się z Etami HF3.

Pewnie za 34 posty :)

Edytowane przez bruno63
poprawka związana z danymi osobowymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Superata napisał:

Za ostro bo masz Superki681 

Jaki masz budżet i jaka konstrukcja otwarta czy zamknięta? 

 

Typ raczej nie ma znaczenia, ważny jest dźwięk. Budżet hmmm myślałem maxymalnie 1500, ale jeśli byłoby coś dużo lepszego to do 2000 mogłoby również być, ale wiadomo im mniej tym lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mnie się bardzo spodobały w połączeniu z Pionkiem. Co prawda wole otwarte DT1990 ale promocja jest na 1770 :) 

Dużo basu, dużo góry i średnicy też nie brakuje, ale wszystko przedstawione w bardzo zjadliwy i przyjemny sposób. Japa się cieszy, a w rockowych kawałkach stopa podniesie każdego do góry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Superata napisał:

Mnie się bardzo spodobały w połączeniu z Pionkiem. Co prawda wole otwarte DT1990 ale promocja jest na 1770 :) 

Dużo basu, dużo góry i średnicy też nie brakuje, ale wszystko przedstawione w bardzo zjadliwy i przyjemny sposób. Japa się cieszy, a w rockowych kawałkach stopa podniesie każdego do góry :) 

A tej góry nie za dużo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności