Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej byłoby jakby wyświetlał bez rozwijania i dodatkowych aplikacji, jak średniej jakości telefon...słaby ten pionek...

 

A i tak na pokładzie jest android 5. Zobaczył byś jak to jest bardziej udziwnione na andku 7. To jak wyświetla zależy od androida. Ale jak ktoś napisał, zawsze można ściągnąć dodatkową apkę. Nie powoduje ona szybszego rozładowania baterii.

 

Co do samego andka... Zdecydowałem się ma zakup bliźniaczego Onkyo ze względu na androida na pokładzie i możliwość instalowania dodatkowych aplikacji muzycznych (Tidal, Bubble UPnP, Audioteka, TuneIn). Tego nie potrafi większość innych grajków ma własnych softach. Minus za to jest taki, że jak android sobie coś ubzdura, to potrafi się uruchomić jakiś proces i żreć baterię bez opamiętania. Komuś mniej ogarniętemu od macherów z forum androida pozostaje zazwyczaj reset do ustawień fabrycznych, bo taki problem sam się nie naprawi. Ja tak miałem już ze 2 razy.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gourney napisał:

Lepiej byłoby jakby wyświetlał bez rozwijania i dodatkowych aplikacji, jak średniej jakości telefon...słaby ten pionek...

Tak bardzo słaby, że wczoraj wygonił u mnie AK300. :D Miałem 2000 dobrych powodów...

 

Świetny grajek, w cenie do 2k absolutny multimedialny killer. Z R2Pro scena po prostu nie ma końca, a z A8 muzykalna frajda bez większej utraty detali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, crysis94 napisał:

Twardy zawodnik... od pół godziny gra na 1% xD

Szkoda aku

 

21 godzin temu, kommel napisał:

Znalazłem i ja nareszcie chwilę żeby rozpakować pionka.

Nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że bumpery będą gumowe. Podłączam słuchawki, wchodzi z oporem z wyraźnym klikiem.

Niestety z odsłuchu nici bo rozładowany totalnie. Dziwna sprawa, bo oryginalny kabelek usb nie pasuje bo bumper przeszkadza :o (na szczęście pomocny okazał sie kabelek od ak. Aktualnie podłączony już jakieś 10 minut pod ładowarką i nadal nic.Chyba dzisiaj znowu sobie nie posłucham :(

Zrób zdjęcie tej wtyczki

8 godzin temu, Gourney napisał:

Ja tam tych procentów znaleźć nie mogę, a szkoda - tak szybko umykają;).

można się bez nich obejść spokojnie, kwestia przyzwyczajenia.

Wróć, czasem procenty grają ;)

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gourney napisał:



Wczoraj słuchałem go do późnych godzin nocnych, ale ponieważ chyba jestem już zmanierowany przez audiohobby, to jedyne co pomyślałem przed snem, to "ależ ten pionek rzetelnie brzmi!" :-P

Czas przestać słuchać odtwarzaczy a zacząć muzykę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2017 o 23:45, crysis94 napisał:

Odkryłem do czego jest ten bumper, moje gniazdo czuje się bardziej bezpieczne... oczywiście nie będzie to wetknięte cały czas, a tylko jak zapragnę trochę poprzepinać słuchawki ;)

 

Jest to adapter 2,5mm BAL (mam tak prawie wszystkie kable zakończone) => 3,5mm SE od Kawowych Monków. Chciałem tak przyczepić adapter od Smoka... ale zbyt masywny do takiego zastosowania xD

 

bumper_gniazdo.jpg

 

To teraz czekam tylko na etui i szkło...

Są gdzieś podobne wynalazki ale z obu stron kątowe 3,5mm i bez nadmiaru przewodu ?

 

Edytowane przez ceramic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn - Mimo wszystko podoba mi się. Nie jest tak do bólu techniczny jak czasem bywa dx90:).

 

@pekin93 - ja? Nie wiem, o to chyba chodzi żeby trochę posłuchać tego i owego i wyrobić sobie pogląd, a nie zachwycać się każdym jednym, kolejnym;).

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuQi napisał:

Miałem na myśli z jednej strony wtyk kątowy a z drugiej gniazdo kątowe tak żeby wpinać słuchawki w pionie a nie z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz (miałeś) białego kruka w takim razie;).

 

Swoją drogą - nie wiem jak Wy, ale ja na dokach kompletnie nie czuję potrzeby używania VLO. Wystarczy ewentualnie podbić gain i pionek się wyrabia. Pewnie inaczej bym mówił mając Ety Er-4 lub Mee P1, ale z Denonami, KZ, customowymi Triplami, czy Filaudio4 jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2017 o 18:33, Spawn napisał:

 

Wejda tylko beda troche wystawac o ile dobrze pamietam bo nie wkrecisz ich do konca. Jack sie luzuje przez uzywanie wiec bedziecie mogli cos napisac o tym po miesiacu ciaglego uzytkowania.

Śrubki wkręciłem bez problemu do końca, jedynie łepek wystaje bo nie ma zagłębienia w obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności