Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

takie szybkie pytanko ilu zamówiło na iBodzie? to co zrobił iBood to mistrzostwo, kiedyś trzeba było za niego zapłacić grubo ponad 3 tysiaki. Mam nadzieje że nie będzie wysypu w komisie bo powiem wam że nie znajdziecie nic, naprawdę nic w tej cenie co mogło by się równać możliwościami  no i prezentacją muzy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Teti napisał:

takie szybkie pytanko ilu zamówiło na iBodzie? to co zrobił iBood to mistrzostwo, kiedyś trzeba było za niego zapłacić grubo ponad 3 tysiaki. Mam nadzieje że nie będzie wysypu w komisie bo powiem wam że nie znajdziecie nic, naprawdę nic w tej cenie co mogło by się równać możliwościami  no i prezentacją muzy. 

Mam tego świadomość. Po pierwszej godzinie odsłuchu miałem ochotę go pogonić. ;) Nie moja barwa dźwięku. Wystarczy jednak znaleźć odpowiednie słuchawki - ja takie mam. :D Jeżeli chodzi o SQ to naprawdę nie wiem czy AK jest lepszy. Jeżeli jest to różnica jest marginalna. Wygrywa barwą brzmienia, ale czy jest to warte 2k, to już pozostawiam każdemu do oceny. Funkcjonalnie Pioneer lepszy. 

 

Tak androida. VLO jest pod LO. 

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Teti napisał:

takie szybkie pytanko ilu zamówiło na iBodzie? to co zrobił iBood to mistrzostwo, kiedyś trzeba było za niego zapłacić grubo ponad 3 tysiaki. Mam nadzieje że nie będzie wysypu w komisie bo powiem wam że nie znajdziecie nic, naprawdę nic w tej cenie co mogło by się równać możliwościami  no i prezentacją muzy. 

Ja mam z mp3store,tez w promocji razem ze sluchawkami w gratisie, ktore jak na dodawane w prezencie graja calkiem calkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ICTC napisał:

Mam tego świadomość. Po pierwszej godzinie odsłuchu miałem ochotę go pogonić. ;) Nie moja barwa dźwięku. Wystarczy jednak znaleźć odpowiednie słuchawki - ja takie mam. :D Jeżeli chodzi o SQ to naprawdę nie wiem czy AK jest lepszy. Jeżeli jest to różnica jest marginalna. Wygrywa barwą brzmienia, ale czy jest to warte 2k, to już pozostawiam każdemu do oceny. Funkcjonalnie Pioneer lepszy. 

 

Tak androida. VLO jest pod LO. 

Dziękuję ogarnąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem do czego jest ten bumper, moje gniazdo czuje się bardziej bezpieczne... oczywiście nie będzie to wetknięte cały czas, a tylko jak zapragnę trochę poprzepinać słuchawki ;)

 

Jest to adapter 2,5mm BAL (mam tak prawie wszystkie kable zakończone) => 3,5mm SE od Kawowych Monków. Chciałem tak przyczepić adapter od Smoka... ale zbyt masywny do takiego zastosowania xD

 

bumper_gniazdo.jpg

 

To teraz czekam tylko na etui i szkło...

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją sztukę rozpakowałem i podłączyłem do ładowania po tym jak 2-gą sztukę nadałem do patosa.

Jak zwykle wcześniej się znalazł chętny na forum niż puściłem na allegro... ale i tak jestem Januszem ofc :P

Przed chwilą odpaliłem i zaraz będę coś tam słuchał =)

 

Btw... sporo tych ofert teraz na allegro:

https://allegro.pl/listing?string=pioneer xdp-100r&order=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-ele-1-1-0403

 

---

 

Kufa... nie tego adaptera użyłem xD

bumper_zly_wtyk.jpg

 

Teraz jest dobry, przy okazji na gniazdo nie zostaną przeniesione na pewno żadne naprężenia =)

bumper_2.jpg

 

W sumie to teraz mogę kręcić pionkem na kablu ala lasso i nic się nie stanie :>

 

---

 

Jakoś podejrzanie dobrze sobie z Teslami radzi...

Ustawienia:
VLOM: ON
Filter: SLOW (pod tesle powinien najlepiej pasować)

Gain: HIGH

Głośność do około 120

 

Na prawdę gra to całkiem fajnie... podejrzane -__-

Edytowane przez crysis94
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, crysis94 napisał:

 

Jakoś podejrzanie dobrze sobie z Teslami radzi...

Ustawienia:
VLOM: ON
Filter: SLOW (pod tesle powinien najlepiej pasować)

Gain: HIGH

Głośność do około 120

 

Na prawdę gra to całkiem fajnie... podejrzane -__-

 

Ale jak pisałem jakiś czas temu, że fajnie gra z DT990 Pro 250 Ohm to cwaniakowałeś, że na pewno nie, bo on nie ma szans ich wysterować :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym naładowaniem nawet się nie zbliżył do 10h. Teraz coś czuję, że będzie lepiej ale wciąż na pewno nie 13h. Aha, kompletnie nie wydziela ciepła.

 

 

Edytka: jakieś szumy są. Tidal HiFi, VLO on, high gain.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ICTC napisał:

Za pierwszym naładowaniem nawet się nie zbliżył do 10h. Teraz coś czuję, że będzie lepiej ale wciąż na pewno nie 13h. Aha, kompletnie nie wydziela ciepła.

 

dlatego tyle trzyma - nie ma strat jak u typowych chińczyków gdzie wystarczy włączyć urządzenie i już jest cieplutkie 

czasami ładuje się do 98% rzadko do 100%, po włączeniu urządzenia dobija do 100% macie tak?

Procek jak wejdzie na obroty to się nagrzeje ale audio jest mega dopracowane technologicznie, pewnie ten amp sabre :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowałem dwa razy, jak przyszedł i po pełnym rozładowaniu. Ładuje się do 100%. Ostatnie kilka procent faktycznie dłużej to zajmuje.

 

Trzeba zbadać temat tych "szumów" przy włączonym VLO i Tidalu. Wczoraj tego nie słyszałem ale słuchałem na innych słuchawkach.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to jednak przez VLO szumi. Szczególnie słyszalne na high gain, normal. IEMy.

 

Przy wyłączonym VLO szum znika. Coś tam na high jest ale subtelnie, na normalu i obu low ciemne tło. Aktualnie sprawdzane na Cardas A8ES.

 

Aha, rozmawiamy o odsłuchu Tidala, nie słucham z plików.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności