Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Superata napisał:

Szkło i etui kupione :) 

Mógłbyś napisać ktore kupiłeś? wybór jest ogromny a i ceny mocno zróżnicowane ?

1 godzinę temu, Superata napisał:

Szkło i etui kupione :) 

Mógłbyś napisać ktore kupiłeś? wybór jest ogromny a i ceny mocno zróżnicowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zyygy1 napisał:

Panowie dobrze rozumiem, że zdjęcie ograniczenia głośności to tylko na zewnętrznej app?

Ja rozumiem, że wystarczy włączyć VARIABLE LINE OUT MODE i działa bez ograniczenia (ograniczeniem są możliwości urządzenia gwoli ścisłości).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale podobno przy

VARIABLE LINE OUT MODE

na aplikacjach innych niż stockowa można usłyszeć dziwne efekty... ja przyznam, że przy poprzednim razie jak miałem grajka (miesiąc temu?) to miałem załączoną tą opcję, używałem Tidala HiFi i nie zarejestrowałem raczej niczego... ale nie słuchałem też przy wyłączonym VLOM'ie, więc żadnego porównania ostatnim razem nie miałem :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ICTC napisał:

A właśnie. A propos włączonej funkcji VLO i Tidal. Możecie sprawdzić czy na najnowszym sofcie słyszycie jakieś zniekształcenia/zakłócenia/cokolwiek niepokojącego? Pytam, bo ja jestem głuchy. :P

Ale to ma być słyszalne w jakiejś konkretnej sytuacji? TIDAL HiFi czy Premium? (ja mam "tylko" premium)

Nie jestem pewien czy to dobry pomysł żebym się wsłuchiwał.. jeszcze coś usłyszę i zacznę marudzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę Koledzy, niech ktoś z dobrym słuchem i Tidal HiFi sprawdzi i da znać czy faktycznie dzieje się coś złego przy włączonym VLO. Plisss.

10 minut temu, crysis94 napisał:

Ta, ale podobno przy

VARIABLE LINE OUT MODE

na aplikacjach innych niż stockowa można usłyszeć dziwne efekty... ja przyznam, że przy poprzednim razie jak miałem grajka (miesiąc temu?) to miałem załączoną tą opcję, używałem Tidala HiFi i nie zarejestrowałem raczej niczego... ale nie słuchałem też przy wyłączonym VLOM'ie, więc żadnego porównania ostatnim razem nie miałem :\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził, ale obecnie wszystkie słuchawki poza HE-6 i drewnianymi Teslami poza domkiem...
Obie pary drewnianych Denonów na wstawianiu gniazd, R2S na recablingu - a to jest to na czym mogę słuchać z Pionkiem :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44kHz zawsze jest upsamplingowane? Lipa

Tak. Gdzieś wyczytałemże android nie lubi się z 44.1 kHz i mnożnikami tychże częstotliwości.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ICTC napisał:

A to nie chodzi po prostu o obejście przepisów UE i umożliwienie uzyskania większej głośności na słuchawkach? To jak z tym Tidalem? ;)

 

Są te same śmieci przy VLO, ale nie wiem czy nie tylko na początku słuchania, Miałem wrażenie że potem znikły, ale muszę jeszcze potestować bo ostatnio mało czasu miałem więc tylko krótkie testy zrobiłem.

 

Godzinę temu, Zyygy1 napisał:

Ale jak ustawicie VARIABLE LINE OUT MODE to urywa łeb i brak regulacji głośności. 

 

Zdaje się, że po prostu włączyłeś LINE OUT a nie variable line out w opcjach dźwięku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, crysis94 napisał:

Jak dalej nikt nie sprawdził to spróbuję na Teslach wieczorem ;)

Właśnie testuję. Nie słyszę żadnych zakłóceń. Ba, nawet mam wrażenie że jest lepiej, że czuć moc. Lepsze dociążenie. 

 

Im dłużej słucham tego grajka tym bardziej mi się podoba (zmieniłem z sharp na slow - nie wiem czy faktycznie to coś zmienia, normal gain na high plus vlo on). To był deal roku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awayeah napisał:

 

Są te same śmieci przy VLO, ale nie wiem czy nie tylko na początku słuchania, Miałem wrażenie że potem znikły, ale muszę jeszcze potestować bo ostatnio mało czasu miałem więc tylko krótkie testy zrobiłem.

 

 

Zdaje się, że po prostu włączyłeś LINE OUT a nie variable line out w opcjach dźwięku

Chyba masz rację. Zaraz sprawdzę. Tylko na szybko jak sprawdzałem to nie widziałem tam takiej opcji. Człowiek się uczy całe życie :-)

Dziękuję Ci za podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności