Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mykupyku napisał:

 

pierwsze primo - muzyką to się cieszył Bethoveen, najbardziej jak ogłuchł, a tu jest forum audio i muzyka to ostatnie zmartwienie ;)

 

drugie primo - jak coś można zepsuć, to all999 to na bank  zepsuje - kto chce sprawdzić swojego Pionka niech wyśle mu na testy!

 

 

Hola, hola. Ani Pionka, ani Onkyo nie popsułem, co można w sumie uznać za anomalię.

 

DJ Betowen? Nie kojarzę typa...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, all999 napisał:

 

 

Hola, hola. Ani Pionka, ani Onkyo nie popsułem, co można w sumie uznać za anomalię.

 

DJ Betowen? Nie kojarzę typa...

 

poluzować gniazdo samym wzrokiem to już coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gourney napisał:

Ja to kupie chyba to uniwersalne, podlinkowane przez @crysisa. Nie ma co inwestować w sprzęt, który i tak pewnie wyląduje...tam, gdzie takie sprzęty zwykle lądują;).

Sprawdź wymiary czy dobre podlinkowałem... to chyba to w którym Pionek mieści się idealnie, ale bez bumperów ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, crysis94 napisał:

Sprawdź wymiary czy dobre podlinkowałem... to chyba to w którym Pionek mieści się idealnie, ale bez bumperów ;)

 

 

Tak, już chyba @Teti o nim wspominał, a wcześniej widziałem zdjęcia, bodaj sprzed roku, pionka w tym futerale. Nie wiem czemu kojarzy mi się, że ktoś napisał, że nawet z bumperami pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to chińskie etui jest dostępne we wszelkich możliwych wymiarach. Ten podlinkowany przeze mnie to chyba ten, gdzie wchodzi bez bumpera, a to ten, gdzie i bumper się mieści:

http://allegro.pl/etui-z-klapka-5-uniwersalne-15x7-cm-czarne-i6623076147.html?fromVariant=6623075629
no, ale po co mi bumper... a tak mniej miejsca zajmuje ;)

 

Dlatego zalecam zmierzyć ;)

 

---

 

Chociaż... może i lepiej ten góry bumper zostawić...

Potem pomierzę ;)

 

---

 

Jednak nie muszę mierzyć:

128.9 x 75.9 x 13.0 mm (HxWxD mm)

145.9 x 75.9 x 13.9 mm (HxWxD mm) with Bumper

 

Także, żeby można tylko górny bumper zamocować wystarczy to, które pierwsze podlinkowałem... a jak ktoś z jakiś powodów chce też dolny (imo bez sensu) to musi ten z drugiego linku.

Szkoda, że nigdzie nie widzę 14,5x7,5 - takie byłoby w ogóle idealne ;)

 

---

 

Jednak nie muszę mierzyć:

128.9 x 75.9 x 13.0 mm (HxWxD mm)

145.9 x 75.9 x 13.9 mm (HxWxD mm) with Bumper

 

Także, żeby można tylko górny bumper zamocować wystarczy to, które pierwsze podlinkowałem... a jak ktoś z jakiś powodów chce też dolny (imo bez sensu) to musi ten z drugiego linku.

Szkoda, że nigdzie nie widzę 14,5x7,5 - takie byłoby w ogóle idealne ;)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gourney napisał:

 

 

Tak, już chyba @Teti o nim wspominał, a wcześniej widziałem zdjęcia, bodaj sprzed roku, pionka w tym futerale. Nie wiem czemu kojarzy mi się, że ktoś napisał, że nawet z bumperami pasuje...

 

dobrze pamiętasz, mieści się z bumperami. Trzeba brać 15cm x 7cm x 1cm, prz innych rozmiarach trzeba będzie odkręcać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, crysis94 napisał:

Hmmm... to ja po prostu wepnę na stałe IEMy - i tak tylko z jednymi zostałem, a do moich nauszników się nie nadaje... a nie, zapomniałem, że nakupiłem Denonów... :ph34r:

 

Mam kilka rzeczowych pytań.

1. Lepiej sprawdza się folia Clear:

http://allegro.pl/3x-fx-folia-pioneer-xdp-100r-ochronna-ochrona-i6754599053.html
czy jednak antiReflex:

http://allegro.pl/3x-fx-folia-pioneer-xdp-100r-ochronna-ochrona-i6754599120.html

???

 

Ja bym brał szklany screen protector od HTC one m9, zakrywa 99% ekranu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni na przetestowanie MQA (lub 24BIT/352.8kHz) mogą zajrzeć pod link'a: http://www.2l.no/hires/  - choć repertuar "z leksza" ograniczony ;-)

 

Btw, są może jakieś newsy w sprawie androidowego Tidala i jego MQA'owego streamingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Teti napisał:

dobrze pamiętasz, mieści się z bumperami. Trzeba brać 15cm x 7cm x 1cm, prz innych rozmiarach trzeba będzie odkręcać 

Ale przy wzięciu 14,5 tylko dolny, bo:

128.9 x 75.9 x 13.0 mm (HxWxD mm)

145.9 x 75.9 x 13.9 mm (HxWxD mm) with Bumper

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do najważniejszego ;) Pioneer ładnie zgrywa się z Cardas A8 ES. Nie powinno dziwić, że potrzebuje ciepłych i lekko ciemnych słuchawek. Na FA R2 Pro techniczna uczta ale tak jakoś hmmm bezpłciowo. VLO wyłączony, średni gain, LRA normal, filtr sharp. Tidal HiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do najważniejszego ;) Pioneer ładnie zgrywa się z Cardas A8 ES. Nie powinno dziwić, że potrzebuje ciepłych i lekko ciemnych słuchawek. Na FA R2 Pro techniczna uczta ale tak jakoś hmmm bezpłciowo. VLO wyłączony, średni gain, LRA normal, filtr sharp. Tidal HiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gourney napisał:

@krz - super, dzięki za zdjęcia. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu żeby nie kombinować z odkręcaniem bumperów. A ten wtyk nie przeszkadza w zamknięciu klapki?

Jeśli dobrze przykleisz, to nie powinno być problemu. U siebie złapałem jakiś 1-2mm za nisko i właśnie zagina się przy bumperze, przez co tworzy się lekkie wybrzuszenie na środku klapki. Pewnie wystarczyłoby to lekko ponaciągać, ale nie przeszkadza mi to na tyle by kombinować.

PS. Osobiście wybrałbym teraz mniejsze etui i wywalił bumpery. Ewentualnie zostawił przy jacku.

 

23 minuty temu, Superata napisał:

Podajcie jeszcze raz linka do odpowiedniego etui i szkiełka :) 

No widzisz. Dobrze, że napisałeś, bo podałem M8 zamiast M9.

M8 ma inne wymiary. Szkło kupowałem te, a etui te.

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, krz napisał:

Jeśli dobrze przykleisz, to nie powinno być problemu. U siebie złapałem jakiś 1-2mm za nisko i właśnie zagina się przy bumperze, przez co tworzy się lekkie wybrzuszenie na środku klapki. Pewnie wystarczyłoby to lekko ponaciągać, ale nie przeszkadza mi to na tyle by kombinować.

PS. Osobiście wybrałbym teraz mniejsze etui i wywalił bumpery. Ewentualnie zostawił przy jacku.

 

No widzisz. Dobrze, że napisałeś, bo podałem M8 zamiast M9.

M8 ma inne wymiary. Szkło kupowałem te, a etui te.

Mi się tylko etui otwiera x 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gourney napisał:

@krz wkleiłeś dwa razy linka do etui;). Popraw proszę, bo mam zamiar kupić dokładnie ten sam zestaw:D.

 

Teraz, Superata napisał:

Mi się tylko etui otwiera x 2

 

Poprawione. Widzę, u mnie multitasking jak u kobiety. Zamykam forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności