Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Namnożyło się Nam ostatnio nowych konstrukcji, coraz więcej firm produkujących audio wypuszcza swoje DAP-y a więc Pioneer też tak zrobił i puszcza Nam XDP-100R.

Na pokładzie mamy:

- wyświetlacz 4,7cala

- system android 5.1.1

- sercem do muzy jest ES9018K2M SABRE

- wzmacniacz to SABRE 9601K

- wewnętrzna pamięć 32 GB

- dwa sloty obsługujące karty max 128 GB

- obsługa wszystkich znanych plików łącznie z DSD

 

 

DSC_0213.jpg

DSC_0212.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę byczy. System wygląda bardzo ładnie. Tylko nie wiem po co ten spoiler na górze :D Jakby się z tego dało dzwonić to mielibyśmy kompletne urządzenie (zakładając, że rzeczywiście tak świetnie gra), a tak to mamy tylko powielenie niektórych funkcji smartfonowych, więc tak nie bardzo wiem do kogo jest on skierowany. Może do kogoś kto jeszcze się nie pozbył Nokii 3310 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech robią. Niech każdy producent słuchawek i muzycznych popierdółek robi.

Niech się mnożą modele, niech nasyca się rynek.

Kiedy się nasyci i ceny spadną, przystąpimy do ataku ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ceny spadną

 

Dobre sobie :P

Im będzie więcej marek i produktów tym trudniej będzie im utrzymać mafijną politykę cenową.

Wiem, pomarzyć dobra rzecz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-order

2200 na nasze, jeśli cena pozostanie na takim poziomie, to jestem zainteresowany.

https://www.custom-cable.co.uk/pioneer-xdp-100r-portable-player.html

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen obaw w kwestii tego produktu.

Znając markę z klocków pro-audio i DJ od wielu lat, mogę uczciwie powiedzieć, żę Pioneer owszem stawia na design i użyteczność (tutaj chylę czoła), ale kwestie jakości dźwięku były i są (dla tych produktów z którymi miałem styczność) po prostu trzeciorzędne... Denon zawsze rozkłądał Pionka na łopatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 499£ chyba mozna traktowac jako przedsprzedaz.Ma konkurowac z Astell & Kern AK240.

Oficjalnie zacznie sprzedawany byc w listopadzie wtedy potwierdzi sie cena lub ulokuje mniej lub wiecej.

Zapowiada sie ciekawie choc cena troche spora enigmatycznie w euro podaja ze ma kosztowac ponizej 1000 euro.Pioneer zawsze sie cenil.

http://www.areadvd.de/tests/ifa-exklusix-test-pioneer-hi-res-digital-audio-player-xdp-100r/

Powyzej mozna cos poczytac o nim.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda... liczylem na cene do 2,5 no maksymalnie 3k w oficjalnej PL dystrybucji :/

bo grajek robi na mnie wrazenie. Jakby mial USB DAC, w tym OTG to mniam :)

niech wychodzi tego coraz wiecej - bedzie w czym wybierac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności