Skocz do zawartości

troche o kablach zasilających..


m@tys

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś miał dylemat jakim kablem wpiąć się do sieci ze swoim aune s16, nie spał po nocach, bo jego wzmak za 300pln wołał o lepszy prąd - od dziś może w końcu wygodnie usiąść i odetchnąć:D:

http://hifiphilosophy.com/recenzja-siltech-triple-crown-power/

Mam wrażenie, że P.Ryka się wyluzował, a Wy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabli Tomanka mam już kilka, zarówno do systemu stereo jak i do toru słuchawkowego. Kupione raczej dla świętego spokoju. Bardzo dobrze wykonane, ekranowane. Solidne wtyki. Wpływu na dźwięk nie usłyszałem. Wpięte są w listwy jego produkcji oraz kondycjoner sieciowy.

 

Pzdr

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2017 o 17:44, audionanik napisał:

Mam wrażenie, że P.Ryka się wyluzował, a Wy?

 

 

Niby tekst wyluzowany a swoje i tak napisał ;).

I swoim zwyczajem nie zapomniał dodać sugestii, że aby usłyszeć zaebystość tego kabla, to za drugie tyle trzeba kupić listwę/kondycjoner sieciowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PanWojtek napisał:

to zwykły Lapp szkoda zachodu, można go kupić na metry po taniosci, mam takim lappem podłączony monitor w pcecie :lol: 

 

 

Ja też raczej myślę o świętym spokoju. Nasz rodzimy kablarz zrobi lepsze ? Nie mam klocków po 100 tyś i każdy mi doradza kable po 1000 zł minimum, a musiałbym ich kupić 5 chyba. 

20 godzin temu, Name44 napisał:

Kabli Tomanka mam już kilka, zarówno do systemu stereo jak i do toru słuchawkowego. Kupione raczej dla świętego spokoju. Bardzo dobrze wykonane, ekranowane. Solidne wtyki. Wpływu na dźwięk nie usłyszałem. Wpięte są w listwy jego produkcji oraz kondycjoner sieciowy.

 

Pzdr

 

Czytałem, że wzmacniaczy lepiej nie wpinać w te filtry jego czy tam coś. Szczególnie lampowe, a taki posiadam. Nawet prosto z gniazdka jest zalecane. Nie wiem jak się do tego ustosunkować. Chcę coś porządnego i mi sieciówki nie grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno wzmacniacze najlepiej wpinać w gniazdka bez filtrów natomiast do wzmacniaczy lampowych Pan Tomasz zalecał DC Blocker który mam w listwie TAP8, ewentualnie zakupić samodzielny Dc blocker. Ja bardzo sobie chwale produkty Tomanka.

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że on sobie za te kable liczy po 100 zł, ja wiem że podatki zusy itd, ale możesz go sobie kupić za paręnaście zł metr + jakieś porządne wtyczki nawet lepsze niż u tomanka bo podróbki oyade, a i tak zmieścisz się  w tej stówie. bardzo dobre przewody robi Yarbo tylko to trochę inna kategoria cenowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PanWojtek napisał:

Tyle że on sobie za te kable liczy po 100 zł, ja wiem że podatki zusy itd, ale możesz go sobie kupić za paręnaście zł metr + jakieś porządne wtyczki nawet lepsze niż u tomanka bo podróbki oyade, a i tak zmieścisz się  w tej stówie. bardzo dobre przewody robi Yarbo tylko to trochę inna kategoria cenowa :P

Ta stówa za ten kabelek to wcale nie jest dużo.

Kup sam kabel i te wtyki to z przesyłkami wyjdzie zaledwie trochę mniej + własna konfekcja.

Chłop przecież tego też nie będzie robił za darmo.

Podróbki Oyade to koszt conajmniej 80 zł + kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki głupi kupowałem Lapp w normalnym sklepie, bez przesyłki :P wtyk przemysłowy PCE 8pln z IEC jest gorzej ale mam jeszcze kilka kupionych w OBI po 4zł ale warto coś lepszego kupić.

 

warto posłuchać tego pana jak się robi kabelki do audio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uprasza się o teksty bez wycieczek osobistych, zwłaszcza o osobach, których tu nie ma. Wciąż jest to forum publiczne i nie ważne kto jaką ma opinię, trzeba okazać szacunek.

 

A ja sam uważam, że to audiofilia w czystej postaci i już trochę wykracza poza nasze hobby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki  kanadyjskiej firmy virtualdynamics pojawiają się czasem w sprzedaży i nikt nie zabrania ci ich zakupić za parę kzł, pomimo że firma przestała istnieć nadal są w cenie, a jeżeli właściciel firmy chce się podzielić z innymi jak zrobiony jest kabel sieciowy który faktycznie robi różnicę, to może w ktoś mądrzejszy od ciebie skorzysta, zamiast przepłacić januszom za lappa, który nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności