Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

E10BT


Wloczykij69

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę że temat tego modelu zniknął więc tworzę nowy, mam duży problem z tymi słuchawkami podczas rozmowy, słychać w tle buczenie/echo. Z czym to może być związane? wiązałem z tymi słuchawkami naprawdę duże nadzieje a tu taka wtopa i tyle pieniędzy poszło się... w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zauważyłem że podczas rozmowy trzeba zmienić z bluetooth na zestaw głośnomówiący i wtedy można rozmawiać bez problemu przez słuchawkę, tylko pytanie jak to ustawić na stałe, bo denerwuje mnie fakt że muszę za każdym razem wyciągać telefon i ustawiać na zestaw głośnomówiący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - na Honor 8 i Android 7.0 po sparowaniu wszystko działa jak należy, specjalnie prosiłem kolegę o sprawdzenie jakości połączenia, nie miał zastrzeżeń, ja też słyszę rozmówcę wyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie na temat. Nie mogę jednak znaleźć żadnych opinii o tych słuchawkach w odmianie bluetooth. Jestem nimi zainteresowany, bo brak jacka w iPhonie to pomyłka. Mógłbyś coś o nich napisać, jak sprawują się na codzień tj w autobusie/tramwaju/jazda na rowerze? Jak z dźwiękiem, czy odbiegają od e10 normalnych, i jak z czasem pracy na baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nie są wygrzane, trochę za wcześnie żeby dzielić się opinią na temat dźwięku, na razie miło się tego słucha, ale bas mógłby być bardziej dominujący. Miałem wcześniej E10 te pierwsze bodajże, nie pamiętam jak się zachowywały bo było to dobrych parę lat temu, ale pamiętam że wygrzanie zrobiło dla mnie dużą różnicę, więc poczekamy trochę i zobaczymy. Co do wygody użytkowania to jest w porządku. Nigdy wcześniej nie miałem słuchawek bezprzewodowych, ale nie zauważam na razie wad takiego rozwiązania. Jakość dźwięku nigdy nie miała dla mnie znaczenia powyżej pewnego poziomu (odczuwam różnicę w używaniu kiepskich/dobrych słuchawek, w ramach swojej półki cenowej przynajmniej, lecz nigdy nie czułem różnicy między formatami MP3 320 a jakimś bezstratnym), zwłaszcza gdy słuchawek używam głównie poza domem i "miejskie szumy" i tak psują w pewnym stopniu doznania dźwiękowe :) co do życia na baterii - nie ma żadnego problemu. Telefon (może w zależności od modelu bywa różnie) pokazuje mi stan baterii słuchawek, więc łatwo zaplanować ładowanie z wyprzedzeniem. Słuchawki mają własny poziom głośności, (co na początku mnie trochę zdezorientowało... "dlaczego one grają tak cicho? wyrzuciłem kasę w błoto..." :D ) trochę za długo trzeba przyciskać na zmianę utworu, no i nie rozumiem po co istnieje "skrót" oddzwaniający do ostatniego wybieranego/odebranego numeru po dwukrotnym naciśnięciu środkowego przycisku, ale te dwie drobne rzeczy nie przeszkadzają w używaniu słuchawek na co dzień. Chętnie odpowiem na pytania jeśli jakieś jeszcze będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Odpowiadam... lepiej późno niż wcale...

@Joachim32 przy moim użytkowaniu (komunikacja miejska/pieszo): używam standardowych gumek, w autobusie/tramwaju z izolacją nie ma problemu, Ciebie bardziej pewnie interesuje ulica - tutaj pół na pół, trzeba podgłośnić żeby dobrze wyizolować otoczenie. W zestawie są też śmiesznie pokarbowane "sportowe" gumki (są takie jakby 4 kanaliki na silikonie, przez obecność których izolacja jest mniejsza), i faktycznie izolowały gorzej (przez co nie używałem ich długo, ale dla Ciebie jak znalazł).

@Brombor zdaje się, że to jest wersja z Jackiem (czyli przewodowa), a nie E10BT. Zresztą, nie ma jeszcze (i nie będzie?) kolorowych bezprzewodówek E10.

@Cibor u mnie wygląda to tak, że mój telefon (Honor 6, i myślę że podobnie będzie miał każdy telefon na Androidzie) pokazuje ikonę w górnym pasku, wskazującą obecny stan naładowania baterii.

 

Dla potomnych: gdyby słuchawki się zawiesiły (ma to jakiś związek z używaniem ich gdy się ładują) wchodząc w nieskończoną pętlę "power off" (słuchawki migają jakby się parowały ale tego nie robią, po wyłączeniu słychać "power off" ale się nie wyłączają) - proponuję wcisnąć przycisk wyłączania na dłużej (~10-15 sekund).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności