Skocz do zawartości

Kabelek do Etów


sn4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Temat chodzi mi od dłuższego czasu po głowie, ale ostatnio kilka osób zachęciło mnie swoimi pozytywnymi opiniami, więc sam chciałbym się przekonać co warta jest zmiana kabelka. Każdy chwali inną manufakturę - FAW, Jimmiego, Fatso, Hakuriego, czy nawet chińczyki z ebay i AE, a ja chciałbym po prostu usłyszeć co daje w ER4S zmiana stocka na jakiegoś customa i w jaką stronę idą takie zmiany. Pozwoli mi to podjąć decyzję, czy warto odkładać na customa i czy będzie to trafiony zakup.

 

ER4S słucham na zielonych filtrach, bo jaśniejszych już nie trawię, staram się też nie słuchać prosto z odtwarzacza, tylko podłączam przez IC solid core (zrobił Lemonsky) do BlueBird U3.6 na bazie OPA2604, czyli delikatne ocieplenie.

 

Gdyby ktoś miał jakiś kabelek do ER4S z którym mógłby się na chwilę rozstać byłbym wdzięczny za pożyczenie. Sprawa nie jest szczególnie pilna, tym bardziej, że jestem mocno przeziębiony i mam przytępiony słuch, ale fajnie jakby znalazł się jakiś ochotnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym po prostu usłyszeć co daje w ER4S zmiana stocka na jakiegoś customa i w jaką stronę idą takie zmiany. Pozwoli mi to podjąć decyzję, czy warto odkładać na customa i czy będzie to trafiony zakup.

 

ER4S słucham na zielonych filtrach, bo jaśniejszych już nie trawię, staram się też nie słuchać prosto z odtwarzacza, tylko podłączam przez IC solid core (zrobił Lemonsky) do BlueBird U3.6 na bazie OPA2604, czyli delikatne ocieplenie.

W stronę zależną od rodzaju przewodu który wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym po prostu usłyszeć co daje w ER4S zmiana stocka na jakiegoś customa i w jaką stronę idą takie zmiany

W taką jaki dasz przewód...

 

Wedle Twojego krótkiego opisu stawiam na to, że podejdzie Ci OCC.

Ja lubiłem na hybrydzie Smoka :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduj zgadula :D Nie jestem kablomaniakiem, nie znam się. Potrafiłem zauważyć jakieś subtelne różnice w swoich Sennkach między kablem stockowym, kablem Fatso i kablem bodajże Rettera (chyba na bazie Sommer), ale nie mam pojęcia jakie materiały wprowadzają jakie zmiany i czy końcowy efekt przypadnie mi do gustu. Zamawiać tylko po to, żeby okazało się, że to jednak nie to czego oczekiwałem jest ponad moje finanse. W stockowym kablu najbardziej drażni mnie jego sztywność i efekt mikrofonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie poczekam, może ktoś będzie miał pożyczyć. W ciemno nie zamówię, bo to jest produkt niesprzedawalny bez znacznej staty.

 

Na razie Ety poszły w odstawkę, rozrywkowo słucham tylko OSTRY KC06A na bi-flange (tri-flange od MEE są za miękkie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności