Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

sobota dzień święty


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sugerował, żeby sklep był też otwarty w soboty ponieważ wtedy jest najwięcej czasu, żeby podjechać i ew. odsłuchy. Ostatnio sporo latam ze znajomym po różnych sklepach w poszukiwaniu sprzętu i niestety mp3store nie jest na naszej liście ze względu na brak sobót.

Kolega pracuje do 19 w dodatku dość daleko i myślę, że dużo ludzi takich jest bo jednak trochę ich widuję w sklepach w soboty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Spoko, mogę pracować w soboty ale za to kiedy mam wziąć wolne? W poniedziałek? No niekoniecznie, w poniedziałek jest największy ruch, wszyscy w weekend opracowali fora strony sklepu itd, zdecydowali się na zakup sprzętu i przychodzą. W piątek? Chyba też nie, wiele osób wpada w piątek kupić sprzęt, żeby się nim cieszyć w weekend.

Teoretycznie może i by była możliwość umówienia się indywidualnie w sobotę na sprzedaż konkretnej rzeczy z konkretnym człowiekiem w sklepie ale pragnę zwrócić uwagę, że w takich skrajnych jednostkowych przypadkach do pracy przychodzimy za darmo. Nikt nam za takie odstępstwo nie płaci dodatkowo.

Często w wielu miejscach pracy można urwać się godzinkę wcześniej po uprzednim uprzedzeniu pracodawcy, a wiecie, w naszych sklepach co ciekawe pracują ludzie, którzy też chcą mieć czasami wolne ;)

Dlatego też w imieniu swoim i wszystkich współpracowników - bardzo prosimy o wyrozumiałość w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja na telefon klienta nawet w niedziele i święta podjeżdżałem. Tylko to wszystko za free, a klient czasem nawet nie podziękuje lub na miejscu okazywało się, że chciał tylko posłuchać nie kupić.

Zresztą jak się zliczy, że sprzedaż ogólnie w miesiącu cały tydzień to 100% to soboty wychodziły...1% więc trochę słabo, przynajmniej w poprzednich latach w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko taka luźna sugestia.

Na pewno jak będzie jakiś wolny dzień to podjedziemy.

A w tygodniu to można by uciąć z kilku dni po godzince i w sobotę otwierać na 5h np.

Oczywiście jak się nie opłaca to nie naciskam, ale ja tylko mówię to jako "wygodnicki" konsument, nie znam statystyki sprzedaży w waszym warszawskim salonie, więc nie gniewajcie się na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość z nas klientów pracuje w ciągu tygodnia do późna, a ma wolne soboty. I wtedy ma czas żeby pojechać, obejrzeć, posłuchać. I jak najbardziej rozumiemy Wasze racje. Wy też pracujecie cały tydzień. Trudno to rozwiązać. Faktycznie może się umawiać na konkretną sobotę w większej ilości osób(poprzez forum) o konkretnej godzinie? To może byłby jakiś pomysł. Mam na myśli Warszawę. Bez urazy oczywiście. Luźny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloty entuzjastów były by całkiem trafionym pomysłem, można by posłuchać, pogadać a i dziewuszki by upiekły jakieś ciasteczka to byśmy przywieźli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności