Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z bzyczeniem


bleck55

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki iż słyszę różne dziwne dźwięki, jęki, sprzężenia, piski, głównie wysokie częstotliwości.

Mam. AIM SC 808 na początku myślałem że to przez dostawke i opa 301b ale nie bo na stoku też to słychać. Najbardziej jak zacznę ruszać myszka a jeszcze bardziej jak zrobię pole do zaznaczenia i wtedy zacznę nią ruszać. Ale oprócz mychy w tle też zawsze coś jęczy.

Jak podepne presonus eris e5 pod AIM to sycza niezależnie od tego czy rozkręcić na full czy nie pomogło trochę odcięcie masy od głośników ale nie rozwiązano problemu całkowicie.

Kupiłem. Wiec behringer umc204hd rozwiązano to problem z monitorami(w znacznym stopniu) Ale jak podłącze umc204hd pod espressivo-e to na ponad połowie potka słychać piski i jęki. Na początku myślałem że to tylko przez AIM i lipny zasilacz ale niestety po usb też idą zakłócenia. Wczoraj odwiedziło mnie 2 kumpli 2 różne kompy i nic niestety nie pomaga wymieniłem zasilacze przepinałem wszystko do wszystkiego i dalej jęczy jak zarzynany prosiak.

Blok instalacja w mieszkaniu nowa uziemienie różnicowoprądowy założony. Kombinowałem Z uziemieniem bez z filtrem ferytowy. Nic nie pomaga

Jeszcze dziś ma mi kolega podrzucić jakiś stary ups z padniętą baterią. Jeszcze kolega posunął pomysł wpięcia wszystkiego w trafo 1:1

 

Co prawda rzadko słucham na rozkreconym potku ale słuchacie klasyki nagle cisza i grają świerszcze z obudowy zamiast orkiestry.

 

Ma ktoś jakiś pomysł bo wezmę wszystko i wywale przez okno i skończy się dzień dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarrro głodnemu chleb na myśli :D

 

 

Ta uziemienie jest poprawnie wpięte sam robiłem cała instalacje w mieszkaniu rywalem wszystkie kable i od licznika idzie wszystko nowe. Przepisałem już w gniazdka podwójnym w jedno i w drugie zero różnicy. Wszystkie gniazdka mam uziemione.

 

Oczywiście samo espressivo-e milczy jak skała

Edytowane przez bleck55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym od takiego wrednego kompa odseparował się galwanicznie i puścił sygnał optykiem na zewnętrzny dac.

Też o tym Myślałem tylko wymiana tego wszystkiego kiedy mi to gra bardzo ładnie i szukanie czegoś nowego średnio mnie optymistycznie nastraja.

 

Zwłaszcza że kompa nie składałem z bylejakich gratów a problem występuje i wnerwia. Przy cichych odsłuchać wszystko jest ko

Edytowane przez bleck55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

73b7f6446a1879ec390bb141957de72c.jpg

Zagadka dnia dlaczego jak trzymam w ręce kabel sygnałowy a dokładniej bolec z sygnałem puszczonym że źródła. To drugi kabel leżący luzem wpięte w espressivo-e ładnie wszystko odbiera i to naprawdę ładnie ( nie wiem tylko jak ogarnać stereo :[ )

Stąd się pewnie biorą wszystkie moje problemy z szukam i i jękami

 

PS. Boję się że mi krajowa rada radiofonii i telewizji wpisuje na chatę i walną karę za nielegalne nadawanie sygnału dobrej jakości

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności