Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bioshock INFINITE!


sievr

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę powiedzcie mi, czy tylko ja po ukończeniu tej gry nie mogłem wyjść z podziwu przez miesiąc?

 

Fabuła mnie kompletnie zaorała!

 

Mógłbym wychwalać całymi dniami gameplay, muzykę, feeling; dla mnie to nie gra a dzieło sztuki.

 

A teraz, pozachwycajcie się z mną :D

 

ps. dla tej gry aż kupiłem kartę graficzną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie męczyła mechanika walki, okrutnie się przez to męczyłem, ale ze względu na klimat poza walkami zaglądałem w każdy kąt. Nawet pomimo tego, że do pewnych rozwiązań fabularnych można było dojść samemu i nie były aż takim zaskoczeniem to i tak nie spodziewałem się tak mocnego zakończenia. Do tego wszystkiego jeszcze DLC Burial at Sea i to w jaki sposób się kończyło. Ogólnie Irrational Games umiało opowiadać historie w taki sposób żeby wciągały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh; czyli tylko ja byłem na tyle tolerancyjny żeby przymknąć oko na gameplay kosztem klimatu i historii? Powiem wam że wiele razy się zatrzymywałem i tylko podziwiałem miejscówki przez kilka minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wszystkie Bioshocki i tak na dobra sprawę tylko Infinite mnie nie znudził (resztę przechodziłem trochę na siłę) - fabularnie zrobił swoje. A na zakończeniu to już byłem totalnie skołowany :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh; czyli tylko ja byłem na tyle tolerancyjny żeby przymknąć oko na gameplay kosztem klimatu i historii? Powiem wam że wiele razy się zatrzymywałem i tylko podziwiałem miejscówki przez kilka minut :D

 

Ja jestem na tyle tolerancyjny, że Bioshockami jestem wręcz zauroczony, ale za gameplay (zwłaszcza w Infinite) ktoś powinien dostać solidnego kopa ;) IMO najlepszy pod względem mechaniki był Bioshock 2.

 

 

Zresztą dla fabuły było warto grać w te gry - pierwsza myśl po skończeniu B:I: "Panie Levine - czapki z głów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się zapytam trochę inaczej...jakie gry miały według was najlepszą fabułę?

Planescape Torment.

 

Ale po Bioshock Infinite miałem takie głupie wrażenie "Co ja mam teraz robić?" i przez wiele dni siedziała mi w głowie. Końcówka genialna a postać Elizabeth urocza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to ja się zapytam trochę inaczej...jakie gry miały według was najlepszą fabułę?

Planescape Torment.

 

Ale po Bioshock Infinite miałem takie głupie wrażenie "Co ja mam teraz robić?" i przez wiele dni siedziała mi w głowie. Końcówka genialna a postać Elizabeth urocza.

 

O Planescape Torment to ja wiem :D chodzi mi o coś bardziej współczesnego :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się zapytam trochę inaczej...jakie gry miały według was najlepszą fabułę?

Dla mnie bardzo dobre fabularnie to np The last of us, silent hill 2, fallout 2, trylogia mass effect, kotor2, metal gear solid 3, la noir, grim fandango....ekhm ekhm wiedzmin 3 ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to ja się zapytam trochę inaczej...jakie gry miały według was najlepszą fabułę?

Dla mnie bardzo dobre fabularnie to np The last of us, silent hill 2, fallout 2, trylogia mass effect, kotor2, metal gear solid 3, la noir, grim fandango....ekhm ekhm wiedzmin 3 ;)

 

The last of us-sory mam pc'ta ;) , mass efecty przegrałem wszystkie, mgs-konsoli brak ;) , lanoir-grałem, ale jakoś tak nie podobała mi sie...grim fandango-chciałem coś współczesnego :D .

 

Mnie mafie urzekły swoimi fabułami.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wymienionymi przez Spawna to z współczesnych Falloutów to najlepiej fabularnie wypada New Vegas. Na mnie wrażenie zrobiło także Life is Strange (chociaż jak się fabułę rozbierze z emocji, które są podczas przechodzenia gry to odkrywcza nie jest) i Wolf Among Us, ale takie "gry" trzeba lubić, bo niestety stanowczo zbyt blisko im do interaktywnych filmów.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się zapytam trochę inaczej...jakie gry miały według was najlepszą fabułę?

Fahrenheit: Indigo Prophecy

 

jak nie graliście, to w razie gdybyście chcieli to nie kukajcie w jutuby i inne takie bo tylko spierniczycie sobie rozgrywkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności