Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Player do ATH M50X do metalu (do 2000 zł max)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Jak w tamcie. Szukam grajka do max 2 tys do ath m50x. Muzyka to wszelkie odmiany metalu (głownie groove, melodeath i metalcore). Na czym mi zależy:

- możliwość usuwania plików z poziomu playera [must have]

- slot na microsd (slucham tylko z plików)

- dzwiek dynamiczny, bliska srednica, góra wyraźna, nie zamulający bas z dobrym impaktem

 

Co miałem?

- aigo z6 - z m50x strasznie zamulone granie, brak dynamiki, tylko z plikami flac 24/96 było ok, ale dalej to nie do końca to

- fiio x5 - nie miałem wtedy m50x, ale z innymi słuchawkami odebrałem go jako mało dynamicznego z dziwną (cyfrową) górą

 

Na co zwrócić uwagę? Celuję głownie w używki, żeby za dużo nie stracić na ewentualnej odsprzedaży jeśli mi nie podejdzie (mieszkam we Wrocku ale nie mam za bardzo kiedy podjechać do mp3store na odsłuchy)

 

Z góry dzięki za wszelki sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xduoo X3 z tymi słuchawkami i jest super, może warto celować wyżej - w XDuoo X10?
Ponoć x w stosunku do oryginalnych M50 nie ma tak ostrego peaku na przełomie średnicy i wysokich, w sumie patrząc na dostępne na innerfidelity testy to by się zgadzało. Sam nigdy w M50x jakoś nieprzyjemnych dźwięków w górze nie zanotowałem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

Zanabyłem iBasso DX90 do M50X, ale grają mi one z tym odtwarzaczem dokładnie tak jak zostało opisane na zakupek.pl. tzn. mocny bas (ten niski), ale minusów jest sporo, cytuję:

- "z lekko cyfrowym przekazem"

- "podkreślonym sopranem"

- "midbas [...] pozostaje dosyć równy ze spadkiem w wyższym basie, z kolei przełom basu i niższej średnicy wyraźnie słabnie"

- "średnica [...] jest czysto i gładko, a także dość sterylnie"

- "góra jest lekko wyostrzona, krótka i szybka, ma świeży, lekko cyfrowy charakter. Również brzmi chudo i lekko"

 

Wszyscy polecają te słuchawki do rocka/ metalu a dla mnie na DX90 słucha mi się ich bez przyjemności przez brak wypełnienia średnicy i ubytków w wyższym basie. Brzmienie jest trochę męczące. Udało się komuś z miłośników cięzkiej muzy znaleść dobrego kompana do DX'a czy raczej Sabre nie sprawdzi się tutaj i lepiej szukać innego playerka?

 

M50x grają mi bardzo dobrze podpięte do dziury w lapku Aspire V 17 NITRO. W niektórych nagraniach góra jest ciut cyfrowa, ale ogólnie słucha się z przyjemnością (inaczej niż na DX90), Jest wykop, dźwięk ma sporo masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności