Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki wzmacniacz kupić do głośników Tonsil czat 130


Bulwa900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio kupiłem 4 kolumny Tonsil czat 130 wraz z głośnikiem centralnym . Kupiłem do nich amplituner Pioneer vsx-416-s , ale nie spełnia on moich wymagań , między innymi dlatego , że wyłącza się przy 90% mocy . Chciałbym prosić was o pomoc w wyborze dobrego wzmacniacza/amplitunera do tych głośników tak żeby był odczuwalny bass w głośnikach , cena : max 700zl . Z góry dziękuję , pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest depilator , przyszedłem tu z chęcią zaczerpnięcia pomocy

 

multi-trollu, nawet "system" pisana masz taki sam, nie pal Franka ahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zWJuA49.jpg


A tak na poważnie to jest to kompletnie niezrozumiałe dla mnie działanie. Karencja za spam i pyskówki upływała 17-go lutego, wystarczyło więc cierpliwie poczekać ze swoim problemem. Zamiast tego założone zostało multi, co wskazuje na chęć eskalowania natarczywości i zerową refleksję, a także kompletnie przekreśliło dalszą karierę forumowicza na forum. Proszę tym samym skorzystać z pomocy innych forów, a nam pozwolić zaoszczędzić czas i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności