Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 200 zł, nauszne.


Gscon

Pytanie

Witam, zastanawiam się nad kupnem słuchawek do 200 zł max. Chciałbym coś do użytku na wyjście, składające się. Źródło dźwięki to telefon. Głównie słucham muzyki ze spotify, coś w stylu pop, electro, czasami rock. Chciałbym ich używać na co dzień, na mieście, w tramwaju itp. Na tą chwilę zastanawiam się nad AKG k518 oraz Samsung Level ON (te trochę lepiej mi leżą jak akg). Mogą być używane ale cena nie może przekraczać 200 zł, ponieważ to już jest naciągnięta granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

K518 DJ - będą idealne do elektroniki, mocny, ale nie bardzo mocny bas, jest dobrze kontrolowany, grają "funowo" w tej cenie

Samsungów nie słuchałem, ale mój kolega ma i mówi, że zwykłe słuchawki, nic więcej, nie opłaca się ich kupować (ale ja swojej opinii nie mam)

 

K518 ci telefon bez problemu napędzi. Każdy, nawet najsłabszy dźwiękowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak się nie spieszy, to można brać te:

https://www.aliexpress.com/item/Yenona-Studio-Pro-DJ-Headphones-Professional-Monitoring-Headband-Headphone-with-Microphone-Hifi-Headphone-for-Mobile-Phone/32705349478.html

 

O niebo wygodniejsze od K518, wymienny kabel i grają dobrze (rozrywkowe V) już z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem jak z mobilnością, bo jeszcze nie chodziłem z nimi, ale do 200 zł mogę polecić ci Creative aurvana live!

W tym przedziale cenowym nie mogę ci nic innego polecić, chyba że mobilność słuchawek ma dla ciebie większe znaczenie, niż ich dźwięk.

Edytowane przez Marian512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak się nie spieszy, to można brać te:

https://www.aliexpress.com/item/Yenona-Studio-Pro-DJ-Headphones-Professional-Monitoring-Headband-Headphone-with-Microphone-Hifi-Headphone-for-Mobile-Phone/32705349478.html

 

O niebo wygodniejsze od K518, wymienny kabel i grają dobrze (rozrywkowe V) już z telefonu.

Będzie coś lepszego tylko że budżet ok. 250zł ? Takie same wymagania jak autor czas oczekiwania nie gra roli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak "około", to również "trochę więcej", to ponoć te są na wypasie - na razie na forum jest jedna para:

https://www.aliexpress.com/item/Original-BossHifi-B8-HiFi-Wooden-Metal-Headphone-Black-Mahogany-Headset-Earphone-with-Beryllium-Alloy-Driver-and/32789226439.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te z Ali Hmm, fajna okazja ale nie wiem jak to z nimi może być bo tu ich nigdzie sobie nie zobaczę na żywo. Creative aurvana live zobaczę jak grają chociaż nie ukrywam, ze zależy mi na mobilności mimo wszystko.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak "około", to również "trochę więcej", to ponoć te są na wypasie - na razie na forum jest jedna para:

https://www.aliexpress.com/item/Original-BossHifi-B8-HiFi-Wooden-Metal-Headphone-Black-Mahogany-Headset-Earphone-with-Beryllium-Alloy-Driver-and/32789226439.html

Piękne są :) biorę je pod uwagę, z takimi chodzić po mieście to aż szkoda :D , a te Yenona to jak coś brać wersje black czy new version ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CAL! są zdecydowanie mobilne. Tylko jak masz większe uszy, to nie będą zbyt komfortowe (pady częściowo wejdą na małżowinę i będą ją dociskać do głowy).

No i zdecydowanie lubią więcej prądu. Na telefonach i słabszych grajkach mogą mulić.

 

@mrbudziopl - jak kupowałem, była tylko wersja black, teraz bym brał nową wersję. Dźwiękowo niby bez zmian, a masz metal w pałąku, a nie sam plastik jak w starszym wypuście.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CALe miałem na odsłuch z integry, jak i z telefonu. Z telefonu Huawei Y6 grały bardzo cicho, z integry wielokrotnie głośniej. Mogę dodać, że integra lepiej mi napędziła CALe niż AKG K550 MK2 i o dziwo miałem lepszy dźwięk na CALach w każdym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem jeszcze ciekawy opinii osoby która ma te samsungi level on. Słuchawki Yenona jak grają w porównaniu do AKG K518? Chodzi o bas.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może spróbujesz tego https://www.amazon.com/BlueAnt-Embrace-Headphones-Android-devices/dp/B005GT3JF8/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1485797767&sr=8-1-spell&keywords=blueant+embarance z czystym sumieniem polecam. Mam drugie, bo pierwsze ochroniły mi głowę jak robiłem salta na chodniku oblodzonym. Wykonanie bardzo dobre, dźwięk przyzwoity, nawet bardzo porządna izolacja pomimo tego że nauszne nie wokółuszne. A cena rewelacyjna. Nawet Chińczycy nie mają nic w takiej cenie co mogłoby się równać. W zestawie 2 kable, z mikrofonem i bez oraz etui skórzane (chyba skóra ekologiczna). Plastikowe są dekle i mocowanie do pałąków a pałąki oraz boki to metal. Jak ci się nie spodobają to zawsze możesz sprzedać a cena jest porównywalna z pchełkami i dousznymi z Chin. Mogę jako użytkownik od 5 lat polecić z czystym sumienie. I pospiesz się bo nie są już produkowane to są resztki magazynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Yenona ma lepsza ilzolacje od AKG k518, prawda? Jaro54, powiedz mi jak te słuchawki izolują to czy mocno uciskają głowę? Jak z dźwiękiem/basem w porównaniu do k518?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Średni, nie za słabo ale i nie za mocno ja noszę okulary i mi nie przeszkadzają. Nie słuchałem K518 więc nie mogę porównać. Bas jest tam gdzie w nagraniu jest. Ja nie używam EQ więc go słyszę tam gdzie jest. Moim skromnym zdaniem warte są co najmniej 500-700 zł. Wykonanie premium, wyposażenie premium, dźwięk po wygrzaniu bardzo fajny. Spokojnie po ulicy można iść słuchając muzyki (testowane w Katowicach i Krakowie)


Na pewno grają lepiej od Leveli Samsunga

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Yenona ma lepsza ilzolacje od AKG k518, prawda?

Nie, K518 izolują lepiej. Mocno dociskają pady do uszu, dzięki czemu dobrze odcinają od otoczenia (i dość szybko powodują ból uszu). Yenony nie są złe pod tym względem, ale AKG ustępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z ciekawości byłem dzisiaj w Saturnie przesłuchać akg k518 pierwsze wrażenia ,, Nie to nie jest to czego chce ,, Grają samym środkowym basem i jest on dla mnie za słaby, ale jak wziąłem do ręki Sony xb 950 i przesluchalem je to odrazu pojawił mi się banan na twarzy . Słuchawki są wygodne mają specjalne wycięcia na całe uszy a pady są głębokie , bas jest moim zdaniem idealny , głęboki, mocny ale nie denerwujący .Są może jakieś podobne słuchawki w cenie do 300 zł ? Bas może być nawet lekko mocniejszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z ciekawości byłem dzisiaj w Saturnie przesłuchać akg k518 pierwsze wrażenia ,, Nie to nie jest to czego chce ,, Grają samym środkowym basem i jest on dla mnie za słaby, ale jak wziąłem do ręki Sony xb 950 i przesluchalem je to odrazu pojawił mi się banan na twarzy . Słuchawki są wygodne mają specjalne wycięcia na całe uszy a pady są głębokie , bas jest moim zdaniem idealny , głęboki, mocny ale nie denerwujący .Są może jakieś podobne słuchawki w cenie do 300 zł ? Bas może być nawet lekko mocniejszy .

Basowo konkurencyjne: XB600, XB400, XB450BV i ludzie jeszcze polecają JVC HA-S680, ale nie słuchałem. 3 pierwsze odstawiają basem k518. Podobno, patrząc po opiniach, jvc też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności