Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Propozycje promocji Mp3store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Hej, widzę, żę w promocyjnym 'Tornadzie' zestaw FH7  +  XB10 = 1999zł.

Wychodzi na to, że zestaw jest tańszy niż samo FH7 obecnie w sklepie = 2090. Nie żebym narzekał, ale czyżby szykowała się jakaś promka/obniżka na FH7?
Zastanawiam się nad nimi, a to mógłby być czynnik decydujący. Z XB10 nie miałbym po prostu użytku gdyby brać zestaw w promce.  Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
3 godziny temu, Adam 76 napisał:

A co nie jest ? 

To na co masz duże obniżki, przecież sprzedawca schodzi z marży, raczej nie obniża więcej niż zapłacił u producenta. Chyba, że to wyprzedaże np. ostatnich sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o dokładną informację np. Hifiman marża 700%, Audeze marża 100% itd. Skoro wiesz jak to jest u Audeze to liczyłem na to, że powiesz jak to wygląda w przypadku innych marek a tu cisza :)

Godzinę temu, Jot R napisał:

To na co masz duże obniżki, przecież sprzedawca schodzi z marży, raczej nie obniża więcej niż zapłacił u producenta. Chyba, że to wyprzedaże np. ostatnich sztuk.

A może jakaś promka na te nowe Audeze LCD i3 ? 

MP3STORE zaglądacie tu jeszcze ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 21:23, Vaiet napisał:

Jedynym oficjalnym dealerem Audeze w Polsce jest AudioKlan/Top HiFi, więc jak chcecie dobre promki na Audeze, to uderzajcie do nich ;)

 

Jeśli ktoś jest faktycznie zainteresowany zakupem egz.nowych, chce zaoszczędzić trochę kasy to jednak bezpośrednie negocjacje z MP3store.

Nie ma problemów z rejestracją produktów ani obsługą serwisową.

 

Poza tym w karcie gw. Top Hifi stoi coś w rodzaju - na wszystkie sprzedawane słuchawki gw.12 m-cy. Mimo iż sprzedawca zapewnia że okres gw. to 24 m.[,,chroni pana Polskie prawo''] to jednak niesmak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.03.2020 o 10:51, wulkan napisał:

Marec2-> Robimy listę na SP2000 za 10.000 zł?

Aż wstyd się przyznać ale jakoś mi ta Twoja propozycja umknęła a byłbym oczywiście chętny. Na listę wpisałbym się pogrubioną czcionką choć wydaje mi się że byłoby nas tylko dwóch i myślę, że po 10000 tysi nie sprzedaliby nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 17:58, marec2 napisał:

Aż wstyd się przyznać ale jakoś mi ta Twoja propozycja umknęła a byłbym oczywiście chętny. Na listę wpisałbym się pogrubioną czcionką choć wydaje mi się że byłoby nas tylko dwóch i myślę, że po 10000 tysi nie sprzedaliby nam.

A skąd wiesz? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2020 o 12:38, Damix napisał:

Jest możliwość  wprowadzenia do sprzedaży Beyerdynamic TVGR 300 R ? Wtedy przydałaby się akcja przedsprzedaży ;) 

https://europe.beyerdynamic.com/tygr-300-r.html

 

+1

 

+ SMSL M200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności