Skocz do zawartości

Dylematy audioholika, czyli co kupić?


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

O i to jest argument!

Janusz, daj mnie linka bo mi wujek Google niemieckie samochody pokazuje :(

http://www.mp3store.pl/article/soundmagic-p55-vento-ean.6949379001161,2016130663250232523.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za propozycje. Są ciekawe. Rozważam wszystkie. Włącznie ze szklanką wody Paratykusa. Jd1210 i ZenekHajzer przyszli mi bardzo w sukurs, bo będę mógł posłuchać ciekawych sprzętów - co wyklucza uprzedni zakup w ciemno, czyli jakby nie patrzeć - szklanka audiowody, także Panowie, dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za propozycje. Są ciekawe. Rozważam wszystkie. Włącznie ze szklanką wody Paratykusa. Jd1210 i ZenekHajzer przyszli mi bardzo w sukurs, bo będę mógł posłuchać ciekawych sprzętów - co wyklucza uprzedni zakup w ciemno, czyli jakby nie patrzeć - szklanka audiowody, także Panowie, dzięki wielkie!

Adresu nadal nie mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biere! Panie Boże, dzięki Ci za ferie. Mam od przyszłego piątku dwa tygodnie. Także jak by dało radę mi na koniec tygodnia podesłać to miód. Odezwę się na PW, pokrywam oczywiście koszty wysyłki, służę swoim sprzętem w zamian, w profilu jest. Tymczasem.... żona wzywa ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam. Jak się dowiedziała, że dwie nowe taczki 6 64 GB zeszły na pniu, kazała zamawiać kolejną.

Ale, że rozważam zakupy dla siebie, to nie wie. A o przesyłkach możliwych od kolegów z duża ilością nowego sprzętu do posłuchania tak.... wiadomo, krok po kroku... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś trzeźwy komentarz.

A właściwie... trzeci głos za szklanką wody...Jak najbardziej rozważam także tą opcję...

:)

Zadaj sobie pytania - czy to Twoje hobby (sprzęt i muzyka), czy krzywdzisz nim dzieci (odbierasz papu od ust), Żonę, czy po powrocie na forum i zakupach, będziesz zmuszony mieszkać pod mostem, albo u Albertów, czy wynosisz z domu przedmioty, spieniężasz i kupujesz sprzęt...itp. Jeśli wszystko jest ok, to wracaj i działaj.

W końcu pojawiła się świetna oferta na AK380 SS - 25 tysięcy ! To musi grać tak, że Ci Audiostajnię wysadzi :)))) hi,hi !

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że niestety lwia większość Waszych propozycji bardzo do mnie przemawia...

 

jakby co to dysponuję adresem OP-a ze zbiorek, chyba że zmienił ;D

Dokładnie. Sprzedałem, chatę żeby mnie było stać na to forum...

 

Teraz mieszkam pod mostem, Lordzie.

 

Będzie trzeba pisać na poste restante.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, tutaj masz dobra ofertę w komisie na Listen: http://forum.mp3store.pl/topic/144498-s-focal-listen/ , nie podejdą odsprzedasz.

 

Inny sposób na zaspokojenie głodu audioholika nie kupować tylko posłuchać sprzętów, na meetach:

http://forum.mp3store.pl/topic/144479-comiesieczne-spotkania-w-audiomagic-warszawa-otwieramy-sezon-2017/

http://forum.mp3store.pl/topic/144357-meet-w-mp3store-poznan-11-luty-2017-i-jakie-sprzety/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, tutaj masz dobra ofertę w komisie na Listen: http://forum.mp3store.pl/topic/144498-s-focal-listen/ , nie podejdą odsprzedasz.

 

Inny sposób na zaspokojenie głodu audioholika nie kupować tylko posłuchać sprzętów, na meetach:

http://forum.mp3store.pl/topic/144479-comiesieczne-spotkania-w-audiomagic-warszawa-otwieramy-sezon-2017/

http://forum.mp3store.pl/topic/144357-meet-w-mp3store-poznan-11-luty-2017-i-jakie-sprzety/

Ja wiem czy to zaspokojenie, ja po pierwszym większym meecie zacząłem właśnie zbierać kasę i kupować droższe sprzęta.

 

Ostatnio za to sporo pożyczałem na tydzień czy dwa, i to mi się bardziej podoba. Nie są to takie krótkie odsłuchy i można pobyć sam na sam z muzyką przedstawioną w inny sposób niż robi to mój sprzęt.

 

Inną sprawą jest to że u mnie HE400i i DT-R10 + UgzAMP są tym do czego i tak wracam po wszystkim innym. Jedyne co wywołało ostatnio u mnie zamieszanie jest Scarett 6i6, który udowodnił mi że może być równo i mi się podobać. I kupił bym go gdyby nie fakt że do pełnej kontroli na nim trzeba mieć apkę pod windowsem włączoną :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że audionervoza paradoksalnie bardzo mocno mi się uspokoiła po wejściu po audioodwyku na forum, zakupie za 799 sztuka dwóch taczek 6 64 GB, nówek, celem ich oddania dalej w dobre ręce w stanie nierozpakowanym w powyższej kwocie plus ship, oraz założeniu niniejszego wątku. Taczki mają już nowych właścicieli, ja mam - dzięki uprzejmości kolegów w tym wątku i na PW - możliwość odsłuchu wielu nowych dla mnie i ciekawych pozycji. Jedynym problemem pozostaje czas, bo już wiem, ze go nie starczy - mimo ferii - które mam za tydzień, na odsłuch tego, coście mi Panowie zaproponowali. Czapki z głów dla Was!

A ja mam teraz zagwozdke, co tu z tak bogatej oferty brać, a raczej, czego nie brać...

Właściwie czuje się już tak dobrze, że i szklanka wody - zamiast - zupełnie wystarczy.

Wciąż przecież chyba audiogratow (mam jeszcze duże klocki stereo w sporej ilości) - nie licząc chłopaków, którzy sprzedają sprzęty - mam chyba...

...

 

O wiele za dużo...

 

I na pewno nie potrzebuję nowych. Mam przecież wszystko, czego mi potrzeba.

 

Miałem nawrót audiochoroby. Siadłem z Wami do stołu audioobfitości. Każdy mnie chce ugościć.

Kurczę blade. Jestem w raju.

 

Tylko pić mi się audiowódy już nie chce.

 

Wody się napiję za to z Wami Panowie!

 

Na zdrowie!

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że audionervoza paradoksalnie bardzo mocno mi się uspokoiła po wejściu po audioodwyku na forum, zakupie za 799 sztuka dwóch taczek 6 64 GB, nówek, celem ich oddania dalej w dobre ręce w stanie nierozpakowanym w powyższej kwocie plus ship, oraz założeniu niniejszego wątku. Taczki mają już nowych właścicieli, ja mam - dzięki uprzejmości kolegów w tym wątku i na PW - możliwość odsłuchu wielu nowych dla mnie i ciekawych pozycji. Jedynym problemem pozostaje czas, bo już wiem, ze go nie starczy - mimo ferii - które mam za tydzień, na odsłuch tego, coście mi Panowie zaproponowali. Czapki z głów dla Was!

A ja mam teraz zagwozdke, co tu z tak bogatej oferty brać, a raczej, czego nie brać...

Właściwie czuje się już tak dobrze, że i szklanka wody - zamiast - zupełnie wystarczy.

Wciąż przecież chyba audiogratow (mam jeszcze duże klocki stereo w sporej ilości) - nie licząc chłopaków, którzy sprzedają sprzęty - mam chyba...

...

 

O wiele za dużo...

 

I na pewno nie potrzebuję nowych. Mam przecież wszystko, czego mi potrzeba.

 

Miałem nawrót audiochoroby. Siadłem z Wami do stołu audioobfitości. Każdy mnie chce ugościć.

Kurczę blade. Jestem w raju.

 

Tylko pić mi się audiowódy już nie chce.

 

Wody się napiję za to z Wami Panowie!

 

Na zdrowie!

 

Respect, Manuel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności