Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dylematy audioholika, czyli co kupić?


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Panowie

Z tej strony Święty Mikołaj (jeszcze nie całkiem siwy, ale już na dobrej drodze).

Jak wiecie ze statusu, mam taczkie 6 nówkie funkiel na wypasie 64GB nierozpakowaną do oddania za pół darmo, ale chyba już zeszła, może jeszcze jedną zamówię, także piszcie w tym temacie na PW.

Ale ja nie o tym.

Mam nawrót choroby zakupowej, którego nawet Monki nie nasyciły.

Do wydania mam powiedzmy 1600 PLN-ów. Może być mniej, więcej niechętnie, bo już przed żoną nie ukryję.

Pytanie brzmi w czym umoczyć kasę, aby mieć poczucie chwilowego zadowolenia. Pytanie dotyczy słuchawek tudzież wzmaków/daców, kombajnów. Odtwarzaczom mówię nie, bo wiąże mnie Apple Music, któremu będę wierny, a muzyki własnej - innej niż ze streamingu z Apple Music nie mam. Bardzo rzadko słucham CD, bo tych mam trochę, komputerem nie dysponuję i nie będę dysponował, zgrywanie z CD nie wchodzi więc w grę, ani piracenie.

Zwracam się z pytaniem niniejszym do braci forumowej, jako że nie było mnie sporo i wypadłem nieco z obiegu.

 

edit

....

wiadomość z ostatniej chwili, mam już 2 taczki 6 64 GB, space grey, nierozpakowane, celem oddania tu, za pół ceny, bez złotówki zysku, 799 plus ship

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślę Ci Tomaszu R70x, a pomyślisz o ewentualnym polowaniu na nie bogatszy w wiedzę jak grają. A pięknie grają. Z doków ER4XR dla mnie są hitem dla osób którym etymotic chude bywały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi w czym umoczyć kasę, aby mieć poczucie chwilowego zadowolenia.

 

Witaj, widzę że po przerwie choroba powróciła w najczystszej z możliwych postaci. 1600pln to kilka dobrych wizyt w domu uciech, no ale tu chodzi o audio...listeny dobre, ale mając 1,6k brałbym pm3 albo nh (w ramach eksperymentu :)).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kolumny i wzmacniacz :D . Zapytaj się Patrykusa co u niego zaszło ;) . SWS-y leżą odłogiem...

Mam już trzy zestawy - mogę słuchać głównie po 22.00 wiec sobie Goiry stacjonarnie nie rozkręcę... od 16.00 do 19.00 codziennie z dzieciakami słuchamy, z kolumn, nawet głośno, ale muzyka wtedy jest w tle, bo się z nimi się bawię, lekcje odrabiam, etc, wiec nie cieszy tak bardzo...

 

Pytanie brzmi w czym umoczyć kasę, aby mieć poczucie chwilowego zadowolenia.

 

Witaj, widzę że po przerwie choroba powróciła w najczystszej z możliwych postaci. 1600pln to kilka dobrych wizyt w domu uciech, no ale tu chodzi o audio...listeny dobre, ale mając 1,6k brałbym pm3 albo nh (w ramach eksperymentu :)).

Piszcie mi całe nazwy, o ja znowu zielony przecież jestem, dwa lata na out'cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audioquest Nighthawki na pierwszym miejscu.

Może jakieś HE400i/s?

 

No a co do DACa to właśnie zniknął z massdropa nuforce dac80, akurat by pasował cenowo z ewentualnym cłem i vatem :/

No ale można poczekać, zainteresowanie mają nim spore więc pewnie za miesiąc znowu się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbujesz coś takiego http://m.emag.pl/sluchawki-klipsch-reference-on-ear-czarne-77743/pd/DZF0H3BBM/

Lub takiego http://m.emag.pl/sluchawki-klipsch-klipsch-status-biale-76042/pd/DBJ0H3BBM/. Uważam że warto dać szansę Klipschom. A cena na tyle atrakcyjna że bez problemu pozbędziesz się ich jak niespasują. Bez straty kasy bo cena normalna sporo wyższa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja wiedzialem ze tak bedzie - aha aha tak..." :)

witamy witamy - mamy nadzieje, ze ze zdwojoną siłą (nabywczą) wracasz bo w komisie nudy ostatnio :P

Trochę racja Crysis i mykupyku coś ostanio nie mają nowego wątku w komisie xD

 

 

 

Może jakieś HE400i/s?

 

Po przygodach Szakovskiego z tymi słuchawkami myslę że można sobie dać z nimi spokój :D...chyba że chcesz mieć słuchawkową alfę romeo :D .

 

Czyli mówisz że mam słuchawkową alfe romeo? xD

W sumie możesz mieć rację, choć wolał bym abyś się mylił :P

 

Swoją drogą chciał bym usłyszeć swoje HE400i w drewnie z gniazdami XLR na jakiś fajnych kątowych padach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na T50RP. Mod Perula, wewnętrzny recabling srebrzoną miedzią, kabel też od niego. Do tego welury kątowe od HM 5.

Praktycznie poziom HE-500 i łatwiejsze do wysterowania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANHQ zbyt kontrowersyjne.. może po taniości AKG K550 II ?

Myślałem o nich nawet, jak szukałem k551 bez powodzenia, ale tak bez pilota do Apple? Nie godzi się.

Głos na T50RP. Mod Perula, wewnętrzny recabling srebrzoną miedzią, kabel też od niego. Do tego welury kątowe od HM 5.

Praktycznie poziom HE-500 i łatwiejsze do wysterowania.

 

Miałem t50rp, zacne słuchawki.

 

Słabo u mnie z tym wysterowaniem trochę teraz. Mam O2, microforum 608 i dac sanskrit.

Polecam DT-150, w tej cenie trudno je pobić - w Thomannie za 545 zł.

Jak wyżej, problem wysterowania. Ale nie miałem skubańców, a chciałem mieć zawsze. Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie mówić, wyszli

A może spróbujesz coś takiego http://m.emag.pl/sluchawki-klipsch-reference-on-ear-czarne-77743/pd/DZF0H3BBM/

Lub takiego http://m.emag.pl/sluchawki-klipsch-klipsch-status-biale-76042/pd/DBJ0H3BBM/. Uważam że warto dać szansę Klipschom. A cena na tyle atrakcyjna że bez problemu pozbędziesz się ich jak niespasują. Bez straty kasy bo cena normalna sporo wyższa

Ciekawe propozycje, szczególnie w kontekście ceny, ktoś coś? Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem świeże objawienie ( dla niekórych ) do wyrwania za +-600 PLN - Focal Listen.

Świetna cena, pilot jest kompatybilny z Apple? , to mnie może skusić ostatecznie.

Może somici v1 lub v2?

Cena mnie bardzo przekonuje. Muszę czytać teraz, chyba że ktoś mi stresci/porówna.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ANHQ zbyt kontrowersyjne.. może po taniości AKG K550 II ?

Myślałem o nich nawet, jak szukałem k551 bez powodzenia, ale tak bez pilota do Apple? Nie godzi się.

Głos na T50RP. Mod Perula, wewnętrzny recabling srebrzoną miedzią, kabel też od niego. Do tego welury kątowe od HM 5.

Praktycznie poziom HE-500 i łatwiejsze do wysterowania.

Miałem t50rp, zacne słuchawki.

 

Słabo u mnie z tym wysterowaniem trochę teraz. Mam O2, microforum 608 i dac sanskrit.

Polecam DT-150, w tej cenie trudno je pobić - w Thomannie za 545 zł.

Jak wyżej, problem wysterowania. Ale nie miałem skubańców, a chciałem mieć zawsze.

 

Manu - zostaje Ci jeszcze 1000 zł na wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności