Skocz do zawartości

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

W razie czego to daj mi znać do 11, jakbyś zmienił zdanie, gdyż tak to nie biorę Yulongów, Gustarda i Yamah.

No na 99% mnie nie będzie, więc jeśli miałbyś brać tylko dla mnie, to umówimy się na inny dzień, wpadnę i posłucham na spokojnie - dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście mieli za tydzień do tych LCD-4 ? Brać ze sobą swoje Cayiny ?

 

Niestety aktualnie ich nie ma w audiomagic, damy znać jak się pojawią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po :P

Dzięki za fajnie spędzony czas, oby plan comiesięczny nie tracił na mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę, chociaż to foty z pierwszej/drugiej godziny, więc niewiele jest.

 

meet160128_01.jpgmeet160128_02.jpg

 

Wrażenia natomiast pozytywne - kameralnie było, sprzętów do słuchania nie brakło :)

Edytowane przez timecage
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na źródłach nikt się specjalnie nie skupiał, przynajmniej podczas mojego pobytu - całe zainteresowanie szło w słuchawki.

Mi bardzo w pamięć zapadł kontakt z Yamaha YH-1000. No i miałem też okazję przekonać się, skąd ten cały zachwyt nad Focalami Listen :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YH1000 są bardzo dobrymi słuchawkami, uważam że jedne z najlepszych słuchawek. Gdybym nie słuchał Anisonów (muzyki z anime, głównie bazująca na żeńskich wokalach) to bym je wolał a nie moje YH100 czy He-6 czy Staxy, gdyż jak dla mnie YH1000 tutaj są odrobinę słabsze, a wokale są dla mnie piorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YH1000 są bardzo dobrymi słuchawkami, uważam że jedne z najlepszych słuchawek. Gdybym nie słuchał Anisonów (muzyki z anime, głównie bazująca na żeńskich wokalach) to bym je wolał a nie moje YH100 czy He-6 czy Staxy, gdyż jak dla mnie YH1000 tutaj są odrobinę słabsze, a wokale są dla mnie piorytetem.

 

A co Ty teraz kupujesz że sprzdajesz YH100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko 2,3h ale wrażenia bardzo dobre. Fajna atmosfera, wzorowa asysta zespołu Audiomagic. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)

 

Bardzo fajnie słuchało mi się Sonorous III modowanych przez @Timecage 'a i Miśkowych YH100. Wzmak zabytkowy SONY należący do @Szwagiero dał za to dobrego kopa moim T50rp MK3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameralne, bardzo fajne spotkanie.
Zapamiętałem przede wszystkim Focale Listen - za genialną górę i pięknie mruczacy najniższy bas, jakby jeszcze miały bardziej dociażoną średnicę, to by były idealne słuchawki zamknięte - oraz YH1000 - stare, ciężkie, ale mega ładne i z wielkim potencjałem do poprawienia brzmienia.

Na plus jeszcze nowe RHA CL750 - jasne, z nietypową górą, ale kurczę super grają - i Bosshifi B8 perulowe - za 80 dolców naprawdę fajne nauszniki. Krótko nowe FiiO X5 pomęczyłem, bardzo fajny sprzęt, zwłaszcza jak się wzmaka zewnętrznego podłączy. Mocy zauważalnie mniej niż Cayin i5, który spokojnie DT150 pędził. Jednak Cayin sporo droższy, ale skurczybyk dobrze gra, choć nadal dla mnie nr 1 to TEAC.

Atmosfera jak zawsze bardzo miła, i do tego super babeczki :)

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mogę dopowiedzieć, że krótkie kontakty z LCD-4 i LCD-X pozostawiły u mnie wrażenia kolejno - nie warto, nie warto ale i tak bym je chciał :P

LCD-4 słuchane właśnie z Yulongów brzmiały niezwykle naturalnie, to im trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam były moje B8?! xDDDDDDDDDDD LOL! Perul się będzie gęęęęęsto tłumaczył ]:->

były - musiałem przecież przetestować "w terenie" :ph34r: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności