Skocz do zawartości
Audiomagic_pl

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie słucham Stax D10 i dla kogoś, kto wchodzi w Staxa to jest to bardzo dobre rozwiązanie na początek nie wydając majątku na wzmacniacz i daca.

D10 gra bardziej nasyconym dźwiękiem i ma lepszy wygar niż 252 czy 353.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii wrażeń z dzisiaj - nowy energizer od Staxa gra świetnie i ogółem prezentuje się jako świetne urządzenie - super wykonany, do wyboru bateria albo zasilacz, do wyboru usb albo line in.

audiomagic180929a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, timecage napisał:

W kwestii wrażeń z dzisiaj - nowy energizer od Staxa gra świetnie i ogółem prezentuje się jako świetne urządzenie - super wykonany, do wyboru bateria albo zasilacz, do wyboru usb albo line in.

audiomagic180929a.jpg

Zrobili by all in one i tyle. Zasilacz i tak może być zewnętrzny.  Pre i tak musi być więc line in powinno być domyślne. A nie albo albo ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego mamy do dyspozycji albo usb albo line, czyli dwa najbardziej potrzebne wejścia. Te all in one robi robotę i tak jak napisałem wyżej mi się bardziej te All in one podobał niż 2qute z 353. Wiadomo do poziomu 007 czy T8000 to mu brakuje, nie mówiąc już nawet o najniższym Mjolnir Audio, czy LST ze wzmacniaczem głośnikowym. Ale lepsze rozwiązania są kilka krotnie droższe i nie mobilne, w tylu przeniesienia łatwo w inne miejsce w domu czy pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to chyba złe zrozumiałem te albo ... jeśli ma usb i line in, zasilanie z sieci jaki aku to jest git, do tego odpowiednie słuchawki (+ fon?) i mamy minimalny zestaw hotelowy wysokiego lotu.

Do tego IEMY i można być kontent na wyjazdach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, retter napisał:

No to chyba złe zrozumiałem te albo ...

Znaczy myślałeś, że zrobili cztery urządzenia, każde z parą opcji spośród tych co wymieniłem? ;) To by było dopiero kuriozum.

Edytowane przez timecage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiadomo coś bliżej o wyższym bracie tego maleństwa czyli SRM-d50? Znalazłem cenę 1200 $ lub 1350 EUR czyli wyjdzie coś ok. 1,5 kPLN drożej od d10. Cena d10 na tej stronie to równo 1000 EUR.

https://www.audioforum-berlin.de/en/MM/Brands/STAX/AMPLIFIERS/SRM-D50

https://stax-international.com/products/srm-d50/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co, nie mamy info na temat większego klocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi