Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Comiesięczne spotkania w Audiomagic Warszawa, otwieramy sezon 2018


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maczo990 napisał:

Wezmę K340, bo się minęliśmy z @timecage ostatnio ;)

Jutro miniemy się niestety nawet bardziej, bo mnie nie będzie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kameralnie, sympatycznie, a ISKi jak grały budyń, tak nadal grają :D

Focali Clear posluchalem, bardzo fajne, ale dosyć dziwny "ficzer" mają - werbel gra mega blisko, jakby oderwany od reszty pasma perkusji całkiem.

No i trochę hejt na MDR-Z1R :D

Było kameralnie, sympatycznie, a ISKi jak grały budyń, tak nadal grają :D

Focali Clear posluchalem, bardzo fajne, ale dosyć dziwny "ficzer" mają - werbel gra mega blisko, jakby oderwany od reszty pasma perkusji całkiem.

No i trochę hejt na MDR-Z1R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bachankas napisał:

No i trochę hejt na MDR-Z1R :D

Znowu? Ostatnio jak byłem to już opinia panowała, że są super :o.

41 minut temu, bachankas napisał:

No i trochę hejt na MDR-Z1R :D

Znowu? Ostatnio jak byłem to już opinia panowała, że są super :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

w lipcu normalnie? jak to by wygląda pod względem sprzętu źródłowego dostępnego na miejscu?

w sensie czy jakbym wziął srd7/mk-2 to czy znalazłby się do niego wzmak - bo jak nie byłoby sensownego kombajnu na miejscu to stax'y pewnie bym zostawił w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, whero napisał:

w lipcu normalnie? jak to by wygląda pod względem sprzętu źródłowego dostępnego na miejscu?

w sensie czy jakbym wziął srd7/mk-2 to czy znalazłby się do niego wzmak - bo jak nie byłoby sensownego kombajnu na miejscu to stax'y pewnie bym zostawił w domu

Weźmiesz hd540 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, Firegon napisał:

Chciałbym oznajmić, że Cayin HA-300 stoi w AM i gra zjawiskowo, także na następnym meetcie nie będzie już można narzekać na tor.

a jak wygląda tor pod srd'ki? lub czy są jakieś srm'y na miejscu (stax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRD już dawno przestały być produkowane, więć nie ma. Z SRM na dzień dzisiejszy są 727 II, 353x i 252s.

 

A Cayin HA-300 stoi i bardzo ciekawy wzmacniacz zarówno słuchawkowy jak i głośnikowy, gdzie oba są pełnoprawne. A czego można się po nim spodziewać to barwy lamp 300B, ale z niewybijaniem się żadnego zakresu oraz z wygarem, bardzo dużych brył i wagi instrumentów, prawie jak fizycznych, wspaniałą holografią i sceną zwłaszcza na kolumnach.

Edytowane przez misiekkb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, misiekkb napisał:

SRD już dawno przestały być produkowane, więć nie ma. Z SRM na dzień dzisiejszy są 727 II, 353x i 252s.

 

mam srd7mk2 którego bym z chęcią chwycił od razu

i pytanie odnosi się do tego czy macie końcówkę mocy o dampning factorze <>200 żeby się ładnie sparowały razem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, misiekkb napisał:

 

 

A Cayin HA-300 stoi i bardzo ciekawy wzmacniacz zarówno słuchawkowy jak i głośnikowy, gdzie oba są pełnoprawne. A czego można się po nim spodziewać to barwy lamp 300B, ale z niewybijaniem się żadnego zakresu oraz z wygarem, bardzo dużych brył i wagi instrumentów, prawie jak fizycznych, wspaniałą holografią i sceną zwłaszcza na kolumnach.

 

Trzeba się będzie stawić ze swoimi słuchawkami i posłuchać co potrafi ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym ze "wspaniałą holografią". Chociaż może to przez to, że dźwięki wydawały się tak ogromne. Tak czy siak ja bym baaaaaaaaaaaaaardzo chciał go usłyszeć z HD800, to może być świetne połączenie. Cayin powinien naprawiać wszystko co mi się w osiemsetkach nie podoba, przynajmniej w teorii.

 

Czy ktoś będzie tak miły i weźmie na następny meet HD800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale kolumny. Na słuchawkach to zarówno na twoich He-6 czy LCD-3 było bezpośrednio, ale na tych słuchawkach zawsze jest bezpośrednio i jeszcze do tego duże dźwięki. Dlatego jestem ciekawy twojego toru Audio-gd jak mówisz że masz bardzo dużą sceną na He-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności